Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Rudaakė @ 2006 08 23, 23:50)
O as galiu tik NEREKOMENDUOTI savo fotografo, jau toki s.... padare, kad net kuoktu ziureti  doh.gif  Aciu dievui negatyvus (beje, juosteles, o ne skaitmenas) atidave, tai darysiu viska is naujo pati....  doh.gif  Svente praejo super gerai, bet nuotraukos tai baisios, pirma kart i rankas fotoaparata paemes taip pat fotografuotu ir nuotraukas "koreguotu" (nes nera jokios korekcijos). Viena laime, kad i fotostudija dar ejome... Ar neismes manes is cia jei ir jo pavarde paminesiu? Nes tikrai nelinkiu jo, nebent mociutes fotografuoti, arba tuos, kas nenusimano apie siuolaikine fotografija...  doh.gif


na pasakyk mums jo pavarde ax.gif
Atsakyti
du klausimai-pamastymai, gal ir ne visai i tema.
Kodėl manote, kad visur kitur fotografai neretušuoja nuotraukų? g.gif kiek esu mačiusi amerikoniškų vestuvių, tai tikrai niekas neįtikins, kad ten apsieita be PhotoShopo, skirtumas gal tik toks, kad Amerikoje (dažniausiai) dirba komanda, o ne vienas žmogus.

antra, kažkas parašėte, kad nuotrauka - autorinis darba ir be autoriaus sutikimo net retušuoti negalima schmoll.gif o tai kaip iš kitos pusės - ar gali fotografas be mano sutikomo, savo darytas nuotraukas su mano snukučiu dėti į savo internetinę svetainę ar į demonstracinį albumą? ieškau fotografo vestuvėms, bet šitą punktą (kad nuotraukos be mano sutikimo nebūtų demonstruojamos) žadu įrašyti į sutartį mirksiukas.gif gal ir juokinga, bet mes taip norėtume
Atsakyti
QUOTE(Jasnenka @ 2006 08 24, 10:37)
du klausimai-pamastymai, gal ir  ne visai i tema.
Kodėl manote, kad visur kitur fotografai neretušuoja nuotraukų?  g.gif  kiek esu mačiusi amerikoniškų vestuvių, tai tikrai niekas neįtikins, kad ten apsieita be PhotoShopo, skirtumas gal tik toks, kad Amerikoje (dažniausiai) dirba komanda, o ne vienas žmogus.

antra, kažkas parašėte, kad nuotrauka - autorinis darba ir be autoriaus sutikimo net retušuoti negalima  schmoll.gif  o tai kaip iš kitos pusės - ar gali fotografas be mano sutikomo, savo darytas nuotraukas su mano snukučiu dėti į savo internetinę svetainę ar į demonstracinį albumą? ieškau fotografo vestuvėms, bet šitą punktą (kad nuotraukos be mano sutikimo nebūtų demonstruojamos) žadu įrašyti į sutartį  mirksiukas.gif  gal ir juokinga, bet mes taip norėtume

Tai aisku kad reikia atsiklausti, cia kitaip ir buti negali.
Atsakyti
Na gerai, tegul moderatoriai istrina si mano posta, jei pasirodys jis netinkamas 4u.gif
Taciau tikrai nelinkiu susidurti kam nors su siuo fotografu... Uztenka, as nusivyliau ir apgailetinai ziuriu i jo darba, kad kitos nepatektumete i tokia "beda", nesamdykite pono Papievio, jis is Gargzdu. Zinau, kad ir jo sunus fotografas, tai apie ji nieko negaliu pasakyti, o va teveliui matyt reikia keisti amata ir dar isigyti nauja fotoaparata.
Atsakyti
QUOTE(Jasnenka @ 2006 08 24, 08:37)
du klausimai-pamastymai, gal ir  ne visai i tema.
Kodėl manote, kad visur kitur fotografai neretušuoja nuotraukų?  g.gif  kiek esu mačiusi amerikoniškų vestuvių, tai tikrai niekas neįtikins, kad ten apsieita be PhotoShopo, skirtumas gal tik toks, kad Amerikoje (dažniausiai) dirba komanda, o ne vienas žmogus.

antra, kažkas parašėte, kad nuotrauka - autorinis darba ir be autoriaus sutikimo net retušuoti negalima  schmoll.gif  o tai kaip iš kitos pusės - ar gali fotografas be mano sutikomo, savo darytas nuotraukas su mano snukučiu dėti į savo internetinę svetainę ar į demonstracinį albumą? ieškau fotografo vestuvėms, bet šitą punktą (kad nuotraukos be mano sutikimo nebūtų demonstruojamos) žadu įrašyti į sutartį  mirksiukas.gif  gal ir juokinga, bet mes taip norėtume

buten, kad ne tik amerikoj, bet nemazai saliu dirba ne vienas fotorafas, o visa komanda. zinoma ir kaina skiriasi. kinijoj teko matyt, kaip tik jaunuosiu (be pulko, nezinau ar ten pulkas isvis buna) fotkina 5 zmones blink.gif taip smalsu pasidare, kad negalejau praeit nepaklausus, tigi, du fotografai, du asistentai ir stilistas, o lempu su savim tampo kaip is geros studijos. beja ir sesija uztrunka visa diena doh.gif as tiek neistverciau ax.gif
o tavo nuotrauku fotografas be tavo sutikimo niekur rodyt negali, ir nemanau, kad kas nors taip daro. nu gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2006 08 24, 12:10)
buten, kad ne tik amerikoj, bet nemazai saliu dirba ne vienas fotorafas, o visa komanda. zinoma ir kaina skiriasi.  kinijoj teko matyt, kaip tik jaunuosiu (be pulko, nezinau ar ten pulkas isvis buna) fotkina 5 zmones blink.gif  taip smalsu pasidare, kad negalejau praeit nepaklausus, tigi, du fotografai, du asistentai ir stilistas, o lempu  su savim tampo kaip is geros studijos. beja ir sesija uztrunka visa diena  doh.gif  as tiek neistverciau ax.gif
o tavo nuotrauku fotografas be tavo sutikimo niekur rodyt negali, ir nemanau, kad kas nors taip daro. nu gal g.gif

Kazkada per telika rode kinietiskas vestuves ir kokius ten cirkus daro is foto. Visos foto nerealiai surezisuotos iki kiekvieno plaukelio kritimo, sypsenos kampo ir t.t.. Tai tokiam darbui ir reikia dideles komandos.
Atsakyti
[quote=china,2006 08 24, 13:10]
buten, kad ne tik amerikoj, bet nemazai saliu dirba ne vienas fotorafas, o visa komanda. zinoma ir kaina skiriasi. kinijoj teko matyt, kaip tik jaunuosiu (be pulko, nezinau ar ten pulkas isvis buna) fotkina 5 zmones blink.gif taip smalsu pasidare, kad negalejau praeit nepaklausus, tigi, du fotografai, du asistentai ir stilistas, o lempu su savim tampo kaip is geros studijos. beja ir sesija uztrunka visa diena doh.gif as tiek neistverciau ax.gif
o tavo nuotrauku fotografas be tavo sutikimo niekur rodyt negali, ir nemanau, kad kas nors taip daro. nu gal g.gif
[/quot

Noriu truputeli paaiskinti-visai nesunku ir Lietuvoje surinkti komanda is reikiamo fotografu, asistentu ir stilistu skaiciaus-viskas priklauso nuo Jusu investiciju dydzio.
Kitas dalykas, kad ypac Amerikoje ir ja pamegdziojanciose salyse fotografas atsiveza komanda ne del to , kad geresnes nuotraukas padarytu, o kad solidziau atrodytu- ziurekit koks as meistras- man dirba visa komanda-taip kad teikites pakratyti ponai pinigine. Is esmes pilnai uztenka vieno asistento .Jis padeda fotografui su papildoma sviesa, is salies paziuri ar jaunieji neblizga, ir t.t.

Dabar del jusu fotonuotrauku panaudojimo fotografo tinklapyje ar albume(portfolio) .Fotografas TURI pilna teise tam naudoti Jusu nuotrauka, jei nera sudaryta sutartis, kurioje numatyta kitaip.(Zinoma is mandagumo jis turetu bent jau atsiklausti). Fotografas negali tik pardavineti jusu nuotrauku tretiesiems asmenims. Tarkim fotografas padare itin meniska jusu vestuvine nuotrauka, o zurnalui prireike nuotraukos straipsniui apie lietuvisku vestuviu tradicias iliustravimui.Tokiu atveju fotografas PRIVALO gauti Jusu rastiska sutikima.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 08 24, 10:48)
Na gerai, tegul moderatoriai istrina si mano posta, jei pasirodys jis netinkamas  4u.gif

Niekas nesiruošia jo trinti schmoll.gif mirksiukas.gif Šis forumas ir skirtas ne vien tik liaupsinimams. Jei kam kas nepatiko, visi irgi turi teisę išreikšti savo nuomonę rolleyes.gif
Atsakyti
Labai geri tokie forumai,kur mes visos galime pasidalinti nuomonemis ir ispudziais... mirksiukas.gif

Gal kokiu atsiliepimu ir nuomoniu yra apie EIGIRDA SCINSKA (vilnius)? kokios kainos pas ji?
ir apie Aleksandra Babičiu?

LAbAI LAUKSIU ATSILIEPIMU...
tikiuosi bus aktyvios ir jau istekejusios...

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2006 08 24, 14:24)
Niekas nesiruošia jo trinti  schmoll.gif mirksiukas.gif Šis forumas ir skirtas ne vien tik liaupsinimams. Jei kam kas nepatiko, visi irgi turi teisę išreikšti savo nuomonę rolleyes.gif


Teisingai drinks_cheers.gif
Uij, kaip as ji galiu i suns dienas dar isdeti lotuliukas.gif Nunesiau siandien visas juosteles, kad perkeltu i CD, o tada viska darysiu is naujo pati.... ax.gif Gal galit kas patarti geru nuotraukyciu tvarkymo programu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 08 24, 13:32)
Gal galit kas patarti geru nuotraukyciu tvarkymo programu?  ax.gif

Man galingiausias, pakankamai lengvai įsisavinamas pasirodė Adobe Photoshop ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 08 24, 13:25)
Gal kokiu atsiliepimu ir nuomoniu yra apie EIGIRDA SCINSKA (vilnius)? kokios kainos pas ji?
ir apie Aleksandra Babičiu?


Mano fotografas man dave nuoroda i viena nuotrauka Scinsko saite ir dar sake, kad tai labai geras fotografas. Daugiau nieko nezinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BElge: 24 rugpjūčio 2006 - 15:25