Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 18, 23:17)
cia sitas kinas? atrodo graziai, gaila, kad anglai padare, ne lietuviai...
Papildyta:

šitas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2018 11 18, 23:22)
Jai brangus sis kinofilmas?

Idomiai.

-------------------

O tautos-proteviu palikimas ZMONES. JIE YRA VERTYBE? KIek laiko zmones yra vertybe, o kada tos vertybes galiojimo laikas baigiasi? Kad apie ja nreikia galvoti, vertinti...

teisingai, ir žmonės... žmonės, kurie baisiai sugadinti...
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2018 11 18, 23:39)
O butina matyti, kaip tremia, kad suvoktum jog tai mano tevam tragedija buvo.

tremtis baisu, o kryžiaus žygiai nebaisu?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 19, 11:50)

teisingai, ir žmonės... žmonės, kurie baisiai sugadinti...
Papildyta:

tremtis baisu, o kryžiaus žygiai nebaisu?


1. Tame tarpe ir Jus? Ar taikote tik kitiem?
2. O kuo kryziaus zygiai susije su tremtimi?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 11:10)
1. Tame tarpe ir Jus? Ar taikote tik kitiem?
2. O kuo kryziaus zygiai susije su tremtimi?

aš atskiriu, kur yra tikros vertybės ne taip, kaip kai kurie
tai be tremties daugiau nieko baisaus nebuvo Lietuvoje ir aplinkui? Ką, dekalogo žinove? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 19, 10:43)
Pas jus viskas arba balta arba juoda.

.



Galimai cia eancios nezino, kitoje temoje buvo. O kas cia man irodinejo kad pustoniu nera? Del to as patapau siokia anokiair ragai uzpakalyje.

O cia dabar kailiukas pasikeite, ale greitas, glitus veidmainis.

Liutke tusciazodziauja vienaip, taso raudonaja ssilke, niekada neatsako i klausimus tiesiogiai o per aplinkui ir pati pasimeta tarp pusaiciu, ka norejo pasakyti, tikra minciu jovalyne.

Patsai, ne ka geriau, pastovus sau priestaravimas, kailiukas keiciamas diskusijos eigoje. Suprask koks as daugialypis. Viska palydint neva isminciaus mentoriniu toniuku, bet tame jokios konkreios pozijos, nes jos niekada nebuvo ir nebus. Ji kinta nuo to kiek oponentas sugeba argumentais ispausti pati i kampa.

O paskutiniai eiliniai blejiniai, net neverti demesio, tad juos praleisiu, nekontrargumentuodama. Nes nematau tame prasmes ir taip asku kad kliedesiai.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 19, 12:20)
aš atskiriu, kur yra tikros vertybės ne taip, kaip kai kurie
tai be tremties daugiau nieko baisaus nebuvo Lietuvoje ir aplinkui? Ką, dekalogo žinove? mirksiukas.gif


Be komentaru. Manau ir man ir kitiem aisku. Dekui
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 11:10)
2. O kuo kryziaus zygiai susije su tremtimi?


Kryziaus zygiai yra agresija, kaip Lietuvos karine okupacija 1940 metais.

Po to agresoriai vykdo terora pries gyventojus: zudo, plesia, ima i vergija, tremia, prievartauja.

Todel lyginti viena karine agresija su kita ir lyginti terora po to - labai logiska. Nes jus matot tik viena istorijos fakta. Niekas to neneigia, bet tai toli grazu nevienintelis panasus istorinis ivykis
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 19, 11:25)
Kryziaus zygiai yra agresija, kaip Lietuvos karine okupacija 1940 metais.

kur joms tai suprast... mato tik tai, kas po nosimi. Suprantu, kad popiežius jų galvelėse viską suvėlė, bet visgi, jei žmonės save protingais laiko, tai ne pasiteisinimas. Aiškiai mūsų istorijoje tikri mūsų didvyriai įvardinti, kurie neparsidavinėjo už auksus
Papildyta:
Ir ko visos moralizuotojos dabar tyli kaip Dalytė latviukus apvylė? biggrin.gif Nausėdukas kaip puikiai tuo pasinaudojo, sakė dviratuką būtų minęs biggrin.gif https://www.youtube....h?v=Ce-CQX6dWq0
Plia, komikai didieji mūsų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 19, 12:25)
Kryziaus zygiai yra agresija, kaip Lietuvos karine okupacija 1940 metais.

Po to agresoriai vykdo terora pries gyventojus: zudo, plesia, ima i vergija, tremia, prievartauja.

Todel lyginti viena karine agresija su kita ir lyginti terora po to - labai logiska. Nes jus matot tik viena istorijos fakta. Niekas to neneigia, bet tai toli grazu nevienintelis panasus istorinis ivykis


AR nesupratai, kad man tavo mintys yra neidomios?

Man patinka zmones su stuburu. Bent jau tapati Monteverte, bent jau man neperdag simpatiskas personazas SM, itariu kad ir as jai ne perlabiausiai, bet bent jau turi savo testinuma, konkrecia pozicija. Nekeicia jos kaip kojiniu, tam kad isvengti atsakomybes uz ja, diskusijos eigoje. Kai pats...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 19, 12:52)
kur joms tai suprast... mato tik tai, kas po nosimi. Suprantu, kad popiežius jų galvelėse viską suvėlė, bet visgi, jei žmonės save protingais laiko, tai ne pasiteisinimas. Aiškiai mūsų istorijoje tikri mūsų didvyriai įvardinti, kurie neparsidavinėjo už auksus



Man jusu pasipinktinimas primena, kai manipuliatoriai piktinasi badaujanciais afrikos vaikais. Nors is esmes del ju jiems lygiai taip pat dzin, kaip ir del tu kurie salimais gyventu ir badautu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 11:57)
AR nesupratai, kad man tavo mintys yra neidomios?



man nusispjaut, kas tau idomu. Kuo save laikai, kai jau viesai cia trolini, kas idomu o kas ne.

Tema - prezidento rinkimai ir politine situacija aplink, o ne "Kas idomu / neidomu kazkokiai Montei". Visai jau praradai adekvatuma.

Pliurpii cia kazka sunkuu suprasti, bet daugiausia apie savo asmeni. Gal sukurk atskira tema "Esu Monte, noreciau apie save padiskutuot su tais kurie man idomus"

Va cia bus gal ir keista, bet sazininga.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 19, 13:03)
man nusispjaut, kas tau idomu. Kuo save laikai, kai jau viesai cia trolini, kas idomu o kas ne.

Tema - prezidento rinkimai ir politine situacija aplink, o ne "Kas idomu / neidomu kazkokiai Montei". Visai jau praradai adekvatuma.

Pliurpii cia kazka sunkuu suprasti, bet daugiausia apie savo asmeni. Gal sukurk atskira tema "Esu Monte, noreciau apie save padiskutuot su tais kurie man idomus"

Va cia bus gal ir keista, bet sazininga.


Ir aciu dievui, spjaudykis toliau, nes ir toliau bus neidomu.

Manau, tu idomus tik dviem tavo minciu draugems. Niekam negaila kad jus visi trys puikiai sutariat. Pasakyk kas tavo draugas... TAigi, keista, tik tu pastoviai bandai tai neigti.

Oi, koks man didis smugis, kad Idomucia... Nejuokink.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 11:59)
Man jusu pasipinktinimas primena, kai manipuliatoriai piktinasi badaujanciais afrikos vaikais. Nors is esmes del ju jiems lygiai taip pat dzin, kaip ir del tu kurie salimais gyventu ir badautu.

nesupratau jūsų minties. Tai reiškia kas buvo seniau jums nusispjaut, svarbu kas buvo tik ne taip seniai ir ką tėvai pasakojo? Vadinasi nekęsti turime tik ruso, o kitų mus naikinusių jau nė neprisiminti?
tai pagal tokią logiką tada, jei lietuvis būtų užmušęs mano mamą, turėčiau visų lietuvių nekęsti, juk tai man šviežiausia...
...?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 18, 23:39)
O butina matyti, kaip tremia, kad suvoktum jog tai mano tevam tragedija buvo.
Kodel as uzdaviau si klausima, kad pazadinti elementaria empatija. Bet kaip supratau jos nera, net nuosavam kunui ir kraujui.
Visa kita litanija man neidomi, nes as kalbu apie zmoniu jauciamus jaumus, jie man aktualus.  Bet kaip supratau jie jums nemotais. OK. Taigi, savo durnystem negaisiu tamstos brangaus laiko. Aciu ir uz tiek.
Papildyta:
Bla, bla, bla bla, daugiau nieko. Jus kada baigsite tusciazodziauti. Nustokite pagaliau ta raudona silke tasyti.
As neklausiu kiek ir kokios yra vertybes. As uzdaviau konkretu klausima i kuri ir laukiau atsakymo. Bet jus savo amplua, todel aciu, daugiau nereikia. Man is esmes viskas aisku.
------------------------
O cia analogiska situacija tik Rusijoje. NUORODA CIA

bet tirkai kazkas atsitiko tavo suvokimui doh.gif
kas nesuvokia ,akd tai buvo tragedija? taip buvo, bet tai ka dabar vis alaika vein tik toje tragedijoje gyventi? kazkoks bbukumas man tikrai, Daug tragediju buvo istorijoje, daug tebevyksta, kaip tai risasi su tuo ka as snekejau? kur ta logine gija, jei buvo tragedijos seniau, tai dabar galima naikinti LIetuva ar kaip jusms susivede? Ar kas suprant atremciu tragedija neigalus suprasti siu dienu realiju? blink.gif

Nuostabus argumentai.Viskas aisku su jumsi ir jusu empatija, jos uztenka itk tremtiniams....

Tai ir buvo atskaymas i jusu klausima, keistuole, rimtai, neklauset apie vertybes, o tai apie ka klauset? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 19, 09:43)
Pas jus viskas arba balta arba juoda.

Priminsiu, kad Sovietu Sajunga prazude fanatiski ir buki vadovai, ir fanatiku minia berekianti "SLAVA" tik viska pablogino.

Komunistine Kinija padare savo isvadas ir nuejo kitu keliu - dabar naudojates ju gaminiais ir net mokslo pasiekimais.
Ji netapoo neii demokratiska, nei pradejo gerbti zmoniu teises, ji liko komunistines partijos diktatura ir ziauri. Bet isgyveno ir neblogai kol kas.

Taigi klausimas apie isgyvenima ir progresa. Jei mylit savo sali ne zodziais - tai neskleiskite cia fanatizmo. Fanatizmas prazudo viska, ir gerus zmones ir blogus, ir geras valstybes ir blogas.

Paprasta suvokti, bet ne jums...

Jūsų tik rašymo stilius kitoks. Montevertės tekstai dailūs, malonu skaityti, sklandūs perėjimai. Gaila, kad tekstas dailus, bet nenaudingas, kaip pradinuko. Neminėtina rašo kaip prigėręs briedis, bardakas kažkoks, kratinys. Jūs labai purslojatės ir atsižadate laikas nuo laiko savo bendraminčių ir savęs paties. Jums ne lygis tokia troikos kompanija, bet idėjiškai esate vienam vagone. Su visais pustoniais ir spalvomis. Esate vieno lizdo paukščiai.


Sovietus pražudė toli gražu ne buki vadovai ir ne minia fanatikų.

Patikslinkite kur tas mano fanatizmas. Ar kad pasakau jog vatinka ir yra vatinka, o trolis yra trolis. Kad neįžvelgiu trolio vidinėse gelmėse esančios meilės kokiems nors vabaliukams? Ar kad sakau, jog demokratija yra geriau nei tironizmas? Ar kad Nepriklausomybė geriau nei okupacija? Kad sakau, jog gerti srutas ir yra gerti srutas, kad srutų gėrimas nėra kitokia nuomonė/ alternatyva šaltinio vandeniui?
Man susidaręs įspūdis, kad vartojate kai kuriuos žodžius nežinodamas jų reikšmės.


Atsiminiau šviesaus atminimo John McCain žodžius apie tai kaip reikia elgtis : kai pažvelgiau į akis putinui, ten pamačiau tik tris raides: KGB. Įžvelgę meilę kitiems, pridarė neatitaisomos skriaudos, matome Siriją, Ukrainą, Sakartvelą, Moldovą. Matome nuodijimus ir uždaužymus, grasinimus.
Atsakyti