Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

 

 

 

nu ir , ka cia norejot visa ta litanija pasakyti? apie ka jus cia is vis, viena yra kalbeti apie savo tautos bruozus ir sakyti,kokie yra kai kurie lietuviai, kita isvadinti kita tauta ruskiais, jei jus skirtumo nejauciat, jau nepadesiu. sorry, viso teksto neskaiciau, tikrai neidomu, jus isidarbinot Mylimukes advokate? gerai moka? :lol: ji uz save negalejo atsakyti i mano klausimus? ka ji konkreciai turejo omeny siuo savo issireiskimu....?

ir galu mano kazkokie veiksmai pateisinga kitu zmoniu veiksmus? jus uz save neatsakot pacios? gaila ,kad tiek vargot, kol radot mano tokia sena citat, nieko blogesnio jau neradot? kad mano sviesoje atrodytumet geresnes? save pasiteisintumet? :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 rugsėjo 2019 - 19:29
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 07, 19:26)
nu ir , ka cia norejot visa ta litanija pasakyti?

jei nesupratot, tuomet tikrai daugiau niekuo padėt negaliu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Artėja rinkimai. Ką rinksitės? Planavau už Ingridą balsuot, bet dabar Žalimas atsirado. Man jis netgi geresnis pasirinkimas būtų. Bet va daug ką atbaidys Laisvės partija, kuri jį kelia. Bijau kad balsai išsibarstys ir antram ture liks AIG ir vėgėlė, tada būsiu priversta už Gitaną balsuot, ko labai nenorėčiau. Tai gal geriau koncentruotis į Ingridą ax.gif . Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 11 15, 18:22)
Tai gal geriau koncentruotis į Ingridą ax.gif . Kaip manot?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2023 11 30, 11:31)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tik tiek argumentų? Gal dar kokių 20 smailų įmesk, rimčiau atrodysi.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 11 30, 13:22)
Tik tiek argumentų? Gal dar kokių 20 smailų įmesk, rimčiau atrodysi.


Jaau nera skirtumo
Atsakyti