Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Pagaliau ir mano apsiverte  :happy: siaip pati to nesupratau, pajutau, kad judesiai stipresni, kitokie, bet galvojau, kad tiesiog paaugo-sustiprejo, nes virsuj vis dar taip pat kieta buvo, galvojau kad galvyte, bet pagal pasikeitusius judesius tai ji apsiverte turbut dar pries pora savaiciu.

Tik jiems pilvas mano vis dar mazas. Bet kai isgirdau, kad ji apsivertusi, tiek apsidziaugiau, kad jau buvo nesvarbu tas pilvo dydis, nors turetu gal buti atvirksciai :oh: #blogamama. Paskyre ultragarsa, nu vis ji mazesne nei vidurkis, bet auga pagal grafika ir visi kiti rodikliai kaip turi buti. Vis atsiprasinejo, kad vercia mane eiti ultragarso darytis  :hmm: o man tai kaip tik gi idomu i ja paziureti.

Atsakyti

Labas visoms busimoms mamytems  :nestuke  mergaites, esu cia naujoke, reikia jusu nuomoniu. Laukiuosi 30 savaite, kelios dienos atgal vakarais uzeina pilvo skausmai, spazmai, kurie trunka apie 3 valandas. Skausmas stiprus, apima nugara ir puse koju. Ar yra jums taip buve?  :hmm:​ 

Atsakyti

Didi88, man nera taip buve. Ar priklauso nuo tavo padeties? Gal koki nerva ar kraujagysle uzspaudzia, o jei tai spazmai, gal paruosiamieji, bet pakeitus padeti, pasivaiksciojus sako turetu praeiti. Bet geriau paklausk gal bendrai forume, nes sioje temoje mazai kas aktyvus, negausi daug atsakymu, kad galetum susidaryti nuomone kaip buna, o geriausia pasikonsultuok su gydytoju.

Atsakyti

As irgi manau kad paruosiamieji, bet keista kad trunka taip ilgai. Ryt teks keliaut pas daktara  :)​ 

Atsakyti

ar gali nupasakoti kaip jauciasi tie pilvo skausmai/spazmai? 

Atsakyti

Sukieteja visas pilvas, pradeda kaip ir plest visa pilvo apacia, tada skausmas keliauja i nugaros apatine dali ir tada i kojas. Aprimsta viskas, ir vel taip pat. Tas skausmas atrodo kad perplis viskas ir kartu toks duriantis. 

Atsakyti
Labas. Na ką, pamažėl artėjame prie savo mėnesio. Gaila, kad toks vangus bendravimas šį kart gavosi, net nezinau kada pas ką kokie gimdymo terminai, pasidalinkim kartu lauksim 😁

Mano vis dar sėdi, na bent tikiuosi. Pas daktarę eisiu 26 dieną, ir jei viskas pagal planą tikiuosi jau gauti siuntimą eit tartis dėl Cezario.
Atsakyti

Man irgi 26 diena pas gyd.,jei iki to laiko nepagimdau.Man gi daktarelis balandzio 26 diena paskaiciavo,o pagal mane tureciau geguzio sulaukti.Ziuresma...
Lelius banguoja ir toliau,tik nebe taip daznai,matyt vietos mazoka jau.Bet jei jau duoda,tai oho...Susidejau tase i ligonine...Lovyte jau stovi pastatyta...
Nugara maudena siandien...

Su Velykom visas!!!!!!

Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2019 04 21, 12:44)
<p>Man irgi 26 diena pas gyd.,jei iki to laiko nepagimdau.Man gi daktarelis balandzio 26 diena paskaiciavo,o pagal mane tureciau geguzio sulaukti.Ziuresma...
Lelius banguoja ir toliau,tik nebe taip daznai,matyt vietos mazoka jau.Bet jei jau duoda,tai oho...Susidejau tase i ligonine...Lovyte jau stovi pastatyta...
Nugara maudena siandien...

Su Velykom visas!!!!!!
</p>

Jetus kaip pavydžiu, kad tau jau greit finišas, aš jau nebegaliu visai, pačiai stogas važiuoja ir kitiems baigiu ausis išužti, net gėda.
Atsakyti

Mano vis dar sėdi

Mano akusere sedinti vaikiuka pagimde, namie, nezinojo, kad sedi, tai turbut todel ji tokia rami visad buvo, kai as jai vis dejavau, kad mano sedi. Nebandys itikinti apvertimo daryti is pradziu?

As siandien einu ziureti kaip paaugo ir kartu paziuresim pozicija, manau ji ir toliau zemyn galva ir jau nebeatsises. Man irgi skaudziai buna ispiria, arba tiek isispiria, kad uzpakalis atrodo pro bamba islis :D

Man per paskutini patikrinima spaudimas buvo uzkiles, ir jauciausi silpnai, norejosi miegoti, galvojau, kad va pasirodo kaip jauciasi per paskutini menesi, kaip reikes istempti iki termino, bet po poros dienu atsibudau sviezutele ir vel pilna jegu, buvom grize is po trumpos keliones, gal nuvargau. Aisku vis tiek pavargstu greiciau, nepatogu lankstytis, bet nesijauciu "sunki" ar kazko negalinti daryti. Kojos tinsta truputi, na matosi ryskesnes zymes nuo kojiniu, ir rankos atrodo kartais tirpsta.

Daiktus lyg ir susirinkau, tik reikia ta tase pagalviau susikrauti, susiorganizuoti, bet siaip mes bandysim namie gimdyti. O terminas - vidurys geguzes.

Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2019 04 23, 12:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Giedr@" data-cid="72416715" data-time="1555738132"><div><p>Mano vis dar sėdi</p></div></blockquote><p>Mano akusere sedinti vaikiuka pagimde, namie, nezinojo, kad sedi, tai turbut todel ji tokia rami visad buvo, kai as jai vis dejavau, kad mano sedi. Nebandys itikinti apvertimo daryti is pradziu?</p><p></p><p>As siandien einu ziureti kaip paaugo ir kartu paziuresim pozicija, manau ji ir toliau zemyn galva ir jau nebeatsises. Man irgi skaudziai buna ispiria, arba tiek isispiria, kad uzpakalis atrodo pro bamba islis biggrin.gif</p><p></p><p>Man per paskutini patikrinima spaudimas buvo uzkiles, ir jauciausi silpnai, norejosi miegoti, galvojau, kad va pasirodo kaip jauciasi per paskutini menesi, kaip reikes istempti iki termino, bet po poros dienu atsibudau sviezutele ir vel pilna jegu, buvom grize is po trumpos keliones, gal nuvargau. Aisku vis tiek pavargstu greiciau, nepatogu lankstytis, bet nesijauciu "sunki" ar kazko negalinti daryti. Kojos tinsta truputi, na matosi ryskesnes zymes nuo kojiniu, ir rankos atrodo kartais tirpsta.</p><p></p><p>Daiktus lyg ir susirinkau, tik reikia ta tase pagalviau susikrauti, susiorganizuoti, bet siaip mes bandysim namie gimdyti. O terminas - vidurys geguzes.</p>

Dėl apvertimo, tai jau bandė įkalbėti, bet kai aš pati noriu Cezario, o ir šiaip apie pačią procedūrą nieko gero negirdėjau, tai net nesvarstau tokios galimybėsm
Atsakyti

Siaip dideliu nusiskundimu neturiu... va tik vartytis sunkoka... Kartais atsiguli ant vieno sono - ranka nuskausta,ant kito sono - koja.... Labai,labai pasiilgau miego ant pilvo.... Ant kairio sono lelius labai spardosi,o ant desinio visai nieko....
Siandien 25 diena - kol kas nieko nevyksta,nieko nejauciu

Atsakyti