Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Sunkoka, bet kaip sakant, kaip D norės, taip ir bus. Pirmą kartą pastojui iš pirmo ciklo. Bet va antrą kartą taip jau gali nebepasisekti.

Atsakyti

_mimozza_, 21 Spa 2018 - 00:47, parašė: Sveikos, jungiuosi ir aš prie planuojančių :) Paskutinės mm buvo 09.30, sekančios 10.28. Tikiuosi jos neateis dėl :nestuke o ne dėl PKS, mat gaudom iškart po KT gėrimo, tad tikiuosi kad pavyks. Jaučiuosi keistai jau nuo trečiadienio vakaro. Pasidarė labai jautrūs speneliai lietimui, atrodo adatėlėm bado, bei ėmė mausti pilvo apačią. Nesuprantu savo pojūčių iš tikro :hmm:​ Ar tai rodo, kad O nes ketvirtadienį vakare ir penktadienį iki pietų tokių tasių skaidrių gleivių buvo. O dabar tos išskyros pasidarė balkšvos. Kai laukiausi pirmojo nieko panašaus nebuvo. Krūtinė sureagavo tik kai būvau nėščia apie 4 sav. ir tik tada NT parodė, kad laukiuosi. Na teks dar savaitę gerą palūkėti ir darytis testuką.
Spenelių jautrumas gali būt poveikis nutraukus kt. Kai nutraukiau, tai praėjus po mm savaitei klaikiai kuos skaudėjo. Skaudėjo turbūt visą mėn ir tik kito ciklo pradžioje baigė. Po kiek laiko klausiau gydytojos apie tai, tai ji taip įdomiai leptelėjo, kad jai daug moterų sako apie rokius požymius, bet ji negali patvirtinti ar tai tikrai po kt einantis efektas. Tikiuosi kibo jum šį cikla 😊
Atsakyti

Spenelių jautrumas gali būt poveikis nutraukus kt. 

Įdomiai. Man jau po mm praėjo nuo spenių jautrumo pradžios 2,5 savaitės. O ir ankščiau kiek buvau jas nutraukusi nepastebėjau jokių požymių. Bet kiekvienai skirtingai reaguoja organizmas. Tad gal šį syk jautresnė esu, nes šį syk visi pojūčiai nauji.  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2018 10 21, 08:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LoyalWarrior" data-cid="72238666" data-time="1540109458"><div><p>O stimuliuotis nebandėt? Tada būtų keli ciklai iš eilės bandymams smile.gif</p></div></blockquote><p>Ne nebandžiau. O dabar ir nebūtų prasmės. Nes vyras grįš tik gruodį trims savaitėms, o paskui tik pavasį trumpam. O tada tik vasaros atostogoms. </p>



o tai ginekologas taip ir liepe isaukti cukla kontraceptikais..?




nu mano mm veluoja unsure.gif jau 26d. kaip isitempe ciklas blink.gif
Atsakyti

o tai ginekologas taip ir liepe isaukti cukla kontraceptikais..?

Aš kontraceptikus jau ilgą laiką geriu su gydytojas priežiūra ir norodymais. Nebuvo paskirta gerti tarkim mėnesį ar 3 kaip kitoms paskiria. Jei vyras būtų šalia ir nepavyktų pastoti iš kart po KT gėrimo tada eitų kalba apie stimuliacijas. Tad lieka tik toks bandymas. 

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2018 10 21, 13:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72238909" data-time="1540129022"><div><p>o tai ginekologas taip ir liepe isaukti cukla kontraceptikais..?
</p></div></blockquote><p>Aš kontraceptikus jau ilgą laiką geriu su gydytojas priežiūra ir norodymais. Nebuvo paskirta gerti tarkim mėnesį ar 3 kaip kitoms paskiria. Jei vyras būtų šalia ir nepavyktų pastoti iš kart po KT gėrimo tada eitų kalba apie stimuliacijas. Tad lieka tik toks bandymas. </p>



ech didziausios tau sekmes!!! mano visi bandymai taip pat kolkas panasu kad laaabai nusikels, vyras isvykes tai viskas tusciai unsure.gif gaila. norecau kaledas su pilveliu sutikti wub.gif
Atsakyti

ech didziausios tau sekmes!!! mano visi bandymai taip pat kolkas panasu kad laaabai nusikels, vyras isvykes tai viskas tusciai unsure.gifgaila. norecau kaledas su pilveliu sutikti wub.gif

Ačiū. Linkiu, kad noras išsipildytų  :4u:​ 

Atsakyti

Aš gėriau daug metų kt, ir kai nutraukiau labai tikėjaus greit užkibt. Pasirodo nevyksta visks palei mano planą 😁😁 dar pasuskaičiau, kad kitos pirmą mėn po kt užkimba 😁 tiesa dėl spenelių, man lyg juos ir per ov maudžia, bet ne taip baisiai kaip pirmą mėn buvo. 

ech didziausios tau sekmes!!! mano visi bandymai taip pat kolkas panasu kad laaabai nusikels, vyras isvykes tai viskas tusciai unsure.gifgaila. norecau kaledas su pilveliu sutikti wub.gif

 Su vyru neseniai šnekėjom, kaip gerai būtų pastot prieš kalėdas, seneliam dovanų nereiktų galvot 😂😂

Atsakyti
cia butu graziausia dovana visoms wub.gif wub.gif

mergos ar seiminyksciai zino, kad gaudot gandrus? pas mane pavyzdziui ne ax.gif . zino tik kaimynka mastau.gif
Atsakyti

cia butu graziausia dovana visoms wub.gifwub.gif mergos ar seiminyksciai zino, kad gaudot gandrus? pas mane pavyzdziui ne ax.gif. zino tik kaimynka mastau.gif
Žino dalis draugių, nes jos jau seniai mane traukia per dantį, tai kai užklausė kažkada tai melagė iš manęs nekokia 😁 šeima nežino, dar neseniai mama nuvėlė, kad močiute nenori būt 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lokysta: 21 spalio 2018 - 19:14

Pas mane artimiausi žmonės jau žino, nes planuojam jau ilgai, tai kai praėjo tušti metai, tada pradėjau visiems sakyti kad nebeklausinėtų. Tie klausinėjimai tik žeisdavo. 

Atsakyti

Irgi mano svajonė kad per šventes jau su pilvuku būčiau ;)

Atsakyti