Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)









as i diena po pora kart cia uzeinu, bet niekas neraso tai ir as nerasau biggrin.gif
linkiu kad mm neateitu 4u.gif4u.gifmano sitas menesis tikrai praleistas nes vyro nera ir nebus kol kas rolleyes.gif

labas! tai parasyk kanors kai uzeini  :4u:  

oj, kaip as ju nelaukiu.. perskaiciavau biski dienas savo kalendoriui tai lyk ir uzvakar jau turejo ateit  :hmm:   hmmm...nzn nzn.. strenas maudzia, toks jausmas kad tuoj pramus  :unsure:   bet as optimiste ir tikesiu iki paskutines sekundes kad jau  :nestuke   :rolleyes:    jau pats laikas butu..labai pavargau nuo darbo..butu biski pokyciu, labai noriu maziuko leliuko  :wub:   o ir amzius jau toks kad ant ribos  :ax:   nesinori temt ilgiau  :ax:​  

Atsakyti

sveikutes 4u.gif,

man strenas ir nugara maudzia, negi O skausmai..? kiba man tikrai tas INOFOLIC padejo atstatyti ovulecija unsure.gif. kada panos reikia darytis kraujo tyrima ir koki kad paziureti ar O ivyko? tiesa ginius kalbejo dar apie biologini nesuderinamuma kai baus sveiki,o kartu susilaukti vaiku nepavyksta. apsvarstem su vyru sita ir jai ka sakem perilgai neuzsilauksim ir kreipsimes dirbtinio apvaisinimo. kaip tik savaitgali pazystama buvau sutikus tai ji dukrytes taip susilauke nes pas ja endometrioze, pasiklausinejau sake su viskuom is pirmo karto 3000..


kiek laiko jau planuojat?  :)​ 


Atsakyti

sveikutes 4u.gif,

man strenas ir nugara maudzia, negi O skausmai..? kiba man tikrai tas INOFOLIC padejo atstatyti ovulecija unsure.gif. kada panos reikia darytis kraujo tyrima ir koki kad paziureti ar O ivyko? tiesa ginius kalbejo dar apie biologini nesuderinamuma kai baus sveiki,o kartu susilaukti vaiku nepavyksta. apsvarstem su vyru sita ir jai ka sakem perilgai neuzsilauksim ir kreipsimes dirbtinio apvaisinimo. kaip tik savaitgali pazystama buvau sutikus tai ji dukrytes taip susilauke nes pas ja endometrioze, pasiklausinejau sake su viskuom is pirmo karto 3000..






kaip sekesi parodoje? kokie sunys bigsmile.gifir kuom serga?


kaip fainiai, grazu ten? smagu butu kada nuvykti wub.gif



as i diena po pora kart cia uzeinu, bet niekas neraso tai ir as nerasau biggrin.gif
linkiu kad mm neateitu 4u.gif4u.gifmano sitas menesis tikrai praleistas nes vyro nera ir nebus kol kas rolleyes.gif

Parodoj puikiai, 4 gražiausias parodos mažylis tapo 😁 samojedai pas mane. O parsivežėm šunidžių kosulį. Realiai kaip peršalimas mums, tik gausiai užkrėčiamas kitiem šunim. Kadangi pas mane jų 4, tai faktas, kad visi ir pasigaus 🙄

Atsakyti
gintare -mes planuojam jau metai.. buvo visokiu nesklandumu, cia mergaitem galva isuziau su savo uzdegimais, buvo cistu labai daug, nevyko ovulecija. nezinau ar cia mano gine praiota menesi nemate kas vyksta ar cia tie papildai padejo ,o gal tiesiog taip sutapo ir si menesi istiesu ta ovulecija normaliai prasidejo,bet knizikevicius mato grazu kiausineli ir siaip sake esu pakankamai sveika pastoti. zodziu samokslo teoriju tai istiesu laabai daug. leksiu sakiau pas savo nuolatine gine paziuresiu ka sakys, is smalsumo.

kiek tau metu kad sakai ant ribos..?

QUOTE(Lokysta @ 2018 10 08, 09:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72225906" data-time="1538988262"><div><p>sveikutes vartotojo įkelta nuotrauka,

vartotojo įkelta nuotraukamano sitas menesis tikrai praleistas nes vyro nera ir nebus kol kas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Parodoj puikiai, 4 gražiausias parodos mažylis tapo 😁 samojedai pas mane. O parsivežėm šunidžių kosulį. Realiai kaip peršalimas mums, tik gausiai užkrėčiamas kitiem šunim. Kadangi pas mane jų 4, tai faktas, kad visi ir pasigaus 🙄</p><p></p>


groziai wub.gif imesk fotke situ meskinu wub.gif zinau kas yra sunidziu kosulys, deja jau bus visiems.. linkiu ilgai nevarkti 4u.gif
Atsakyti

Buvau Italijoj dviem dienom su kolegom :) tai viena iš tų šalių kur galėčiau vis grįžti ir grįžti. Miego mažokai, bet užtat daug įspūdžių.

Norint nustatyti ar įvyko ovuliaciją reiktų daryto progesterono tyrimą 7dpo arba 7 dienas prieš mm. Turėtų būti virš 20 nmol, tai reikštų kad įvyko pilnavertė O.

Man pačiai jau baiginėjas mm, o kaip tik ant O prasidės atostogos :D Italijoj nusipirkau čiulptuko karoliuką, kol kas dar nerodžiau vyrui bet gal atneš sėkmė šiam mėnesiui :D

Atsakyti

gintare -mes planuojam jau metai.. buvo visokiu nesklandumu, cia mergaitem galva isuziau su savo uzdegimais, buvo cistu labai daug, nevyko ovulecija. nezinau ar cia mano gine praiota menesi nemate kas vyksta ar cia tie papildai padejo ,o gal tiesiog taip sutapo ir si menesi istiesu ta ovulecija normaliai prasidejo,bet knizikevicius mato grazu kiausineli ir siaip sake esu pakankamai sveika pastoti. zodziu samokslo teoriju tai istiesu laabai daug. leksiu sakiau pas savo nuolatine gine paziuresiu ka sakys, is smalsumo.

kiek tau metu kad sakai ant ribos..?


oj, na tikiuosi greitai uzkibs  :nestuke   as dar tik pirmas menesis kai planuoju. siandien svaigsta galva labai  :huh2:   jetau kaip butu nerealu jeigu jau buciau  :nestuke  o man jau 36,5  :rolleyes:    jau turiu 8 metuku berniuka  :angel_not:​  

Atsakyti

Buvau Italijoj dviem dienom su kolegom :) tai viena iš tų šalių kur galėčiau vis grįžti ir grįžti. Miego mažokai, bet užtat daug įspūdžių.

Norint nustatyti ar įvyko ovuliaciją reiktų daryto progesterono tyrimą 7dpo arba 7 dienas prieš mm. Turėtų būti virš 20 nmol, tai reikštų kad įvyko pilnavertė O.

Man pačiai jau baiginėjas mm, o kaip tik ant O prasidės atostogos :D Italijoj nusipirkau čiulptuko karoliuką, kol kas dar nerodžiau vyrui bet gal atneš sėkmė šiam mėnesiui :D

aha, Italijoj faina  :angel_not:  

oooo, na tai tau visos salygos si menesi pastot  :4u:   laikau spygas  :4u:​  

Atsakyti

Mano šutvė visa 😂 gimtadienį šventėm vyresnėlių neseniai 😁🎂Priedas  20181008_232238.jpg   497,86KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Oho kokie gražuoliai  :yahoo:​ ir aš tokių norėčiau

Atsakyti

haha, kokie geruliai  :D  :4u:  

Atsakyti

10.08 Gintare nelaukia mmm

10.16 Lokysta nelaukia mmm

10.15-16 Nnnauja111 nelaukia mmm

10.19 finy nelaukia mmm

10.26 Pegile nelaukia mmm

11.04 LoyalWarrior nelaukia mmm

11.04 Garbanelele nelaukia mmm

Sveikos, senokai besilankiau :). Atnaujinu sarasiuka, pridejau save.

Atsakyti
Daugiausia informacijos gaunama, kai PGN tyrimas atliekamas 19-23 ciklo dieną;
PGN normos:
folikulinė fazė < 1,13 ng/ml
ciklo vidurys 0,48-1,72 ng/ml
liuteininė fazė 0,95-21,0 ng/ml
pomenopauzė < 1,0 ng/ml
1 nėšt.trim. 9,3-33,2 ng/ml
2 nėšt.trim. 29,5-50,0 ng/ml
3 nėšt.trim. 83,1-160,0 ng/ml
vyrai 0,27-0,9 ng/ml

Progesteroną gamina kiaušidėse esantis geltonasis kūnas (nenėščios moters organizme), placenta (nėštumo metu) ir antinksčių žievė (ir vyrų, ir moterų organizme). Progesteronas metabolizuojamas kepenyse. Progesteronas kartu su E2 kontroliuoja menstruacinio ciklo fazes. Koncentracija didėja po ovuliacijos (liuteininės fazės metu) ir nukrenta likus keturioms dienoms iki mėnesinių. PGN tyrimas padeda nustatyti ovuliaciją ir įvertinti geltonkūnio funkciją.

Nėštumo metu progesteroną gamina placenta. PGN koncentracija pamažu kyla per visą nėštumą ir prieš gimdymą pasiekia viršūnę. PGN skatina gimdos gleivinės sekrecinį aktyvumą, būtiną kiaušinėlio implantacijai ir kartu, slopindamas hormono oksitocino išsiskyrimą, palaiko gimdą ramybės būklės. PGN skatina pieno liaukų augimą.

Nustatyta, jog PGN koncentracija < 5 ng/mL yra patikimas negyvybingo nėštumo rodiklis. Kai progesterono koncentracija tarp 5 ir 25 ng/mL, reikalingas sekimas ir kitos diagnostinės procedūros.




va ka radau, bandysiu darytis ziuresim kas bus.

oi kokie suniai, grazi chebra!! sveikinu su laimejimu wub.gif

as saves i sarasiuka netraukiu nes sansu jokiu si menesi 4u.gif
Atsakyti