Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Labas rytas. Mergaites, siandien neiskenciau ir pagadinau nt. Visiskai tuscias :( nu bet ir simptomu jokiu nera, krutine minksta, neskaudi, pilvo ir nugaros irgi nk neskauda.... kazkaip liudnoka

Atsakyti

Labas rytas. Mergaites, siandien neiskenciau ir pagadinau nt. Visiskai tuscias :( nu bet ir simptomu jokiu nera, krutine minksta, neskaudi, pilvo ir nugaros irgi nk neskauda.... kazkaip liudnoka

Tau dar ankstoka, ar ne? Neliudek  :4u:

Atsakyti

3 dienos iki mmmm. Galvojau nors kazka iziuresiu, bet deja. Nu bandysiu pirmadieni dar

Atsakyti

 Man antra diena veluoja, bet trecia diena esu persalus galvoju gal del to. Pries tris d dariau nt tuscias, ov vakar neigiamas. Jau jei kas tikrai rodytu. Tai galvoju ar psichologiskai nuo laukimo ar persalimo. 

Man ir vakar karscio bangos buvo, bet as persalus, tai nurasau tam.  :rolleyes:​ greiciau mm ateitu, nenoriu, kad ciklas uzsitestu... 

Tai nt gadinkit o ne Ot ;)

Atsakyti

Tai nt gadinkit o ne Ot ;)
  Uzvakar dariau nieko. Reiks vaziuot nusipirkt  :hmm: bet labai abejoju, nejauciu nieko  :rolleyes:

Tik parasiau ir nuejus i tualeta pamaciau truputi rausvumo, matyt mm ateina

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 17 lapkričio 2018 - 14:38

:D as siandien einu is proto... :D pasidariau ot - neigiamas. Vyras sako dar nepraranda vilties, o as jau einu kuopt namu, kad negalvot ir nervus nuramint

Atsakyti

Mane i sarasiuko gala, susirgau.  :unsure:​ 

Atsakyti

Mane i sarasiuko gala, susirgau.  :unsure:​ 

:4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Aš tai dabar tam laikotatpy kai gyvenu ramiai - po mm, bet iki ov dar. Tai vakar vyno leidau sau, šiandien šampės. Taip ir prasigert gali kai balius ant baliaus 🙈🥂

Šiandien buvom lietuviškų patiekalų kavinės tarp Vėžaičių ir Plungės. Šventėm močiutės 70-metį. Nustebau pamačius eilę prie durų, ne be reikalo liepė rezervuot staliuką mum. Atsivertus meniu supratau kodėl ten žmonės net eilėj stovi.. Kainos vos ne kaip pakalnutėj! 6 žmonės su sriubom, karštais, desertais, šampe sumokėjom 85€. Ir porcijos didelės, viskas tikrai skanu, ypač desertai 🤤 tai dabar abu su vyru priritinę tiek žiūrim hausą ir laukiam du balsai viena širdis 😁 

Atsakyti

Aš tai dabar tam laikotatpy kai gyvenu ramiai - po mm, bet iki ov dar. Tai vakar vyno leidau sau, šiandien šampės. Taip ir prasigert gali kai balius ant baliaus 🙈🥂

Šiandien buvom lietuviškų patiekalų kavinės tarp Vėžaičių ir Plungės. Šventėm močiutės 70-metį. Nustebau pamačius eilę prie durų, ne be reikalo liepė rezervuot staliuką mum. Atsivertus meniu supratau kodėl ten žmonės net eilėj stovi.. Kainos vos ne kaip pakalnutėj! 6 žmonės su sriubom, karštais, desertais, šampe sumokėjom 85€. Ir porcijos didelės, viskas tikrai skanu, ypač desertai 🤤 tai dabar abu su vyru priritinę tiek žiūrim hausą ir laukiam du balsai viena širdis 😁 

Kas čia per kavinė? Ir man įdomu :D

Atsakyti

Kas čia per kavinė? Ir man įdomu :D

Karčiama, kely Vėžaičiai - Plungė. Kažkaip seniai ją žinau, bet kiek teko užsukt tai tik vakare kokios kavos. O va valgyt pirmą kartą 😁 

Atsakyti
parejo ir mano nelabosios.. oi koks vyras nusivyles, ir as kartu labai labai...
Atsakyti