Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Finy, kaip pati jauties?

Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2018 11 19, 17:25)
<p>Finy, kaip pati jauties?</p>

Labai keistai. Nepatikesiu kol kraujas neparodys. Vienas nt dar neirodymas, juolab tik seselis. Nevisada tai pasitvirtina. Ziuresiu ka ryt rodys smile.gif
Ryt kartojam nt?
Atsakyti

Saunuole kiek kantrybes! As jau buciau 5 testus padarius  :D​ 

Labai keistai. Nepatikesiu kol kraujas neparodys. Vienas nt dar neirodymas, juolab tik seselis. Nevisada tai pasitvirtina. Ziuresiu ka ryt rodys smile.gif Ryt kartojam nt?
Saunuole kiek kantrybes! As jau buciau 5 testus padarius 

:D​ i pozymiai kokie jaucias ? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 19 lapkričio 2018 - 17:36

Labai keistai. Nepatikesiu kol kraujas neparodys. Vienas nt dar neirodymas, juolab tik seselis. Nevisada tai pasitvirtina. Ziuresiu ka ryt rodys smile.gif
Ryt kartojam nt?

O kazkas jauciasi is pozymiu?

kartosiu ryt, jei mmm nepramus is pat ryto :D bet kazkaip abejoju, kad bus kazkas. Nes net seselio nebuvo siandien

Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2018 11 19, 18:00)
O kazkas jauciasi is pozymiu?</p><p>kartosiu ryt, jei mmm nepramus is pat ryto biggrin.gif bet kazkaip abejoju, kad bus kazkas. Nes net seselio nebuvo siandien</p>

Man penktadieni irgi nebuvo seseliu smile.gif
Nu seip ne. Manau ir neturi jaustis, nes mmm diena siandien. Nors pagal bt ovuliacija turėjo veluot.
Pilva biski maudzia ir strenas. Bet kazi ar ne psichologinis maudenimas cia biggrin.gif
Atsakyti

Man penktadieni irgi nebuvo seseliu smile.gif
Nu seip ne. Manau ir neturi jaustis, nes mmm diena siandien. Nors pagal bt ovuliacija turėjo veluot.
Pilva biski maudzia ir strenas. Bet kazi ar ne psichologinis maudenimas cia biggrin.gif

Turbut net malonus menki pozymiai... Dziaugiuosi uz tave!  :nestuke primink, nuo kada planavai ?  :)​ 

Atsakyti

man tai kazkoks nugaros maudimas vakar vakare buvo ir siandien jauciasi. Bet gal pries mmm. Nesuprasi :D 

ai ir siandien ryte bloga buvo. Nu bet cia nesamone, grynai cia is to noro but :nestuke jauciu :D 

Atsakyti
Maistautoja, kaip po sporto. Seip mmm prasidedavo o tada skausmas, kir vaistu reikdavo. Planuojam be pertrauku nuo balandzio. O iki balandzio dar gera pusmeti su pertraukom bandem mirksiukas.gif
Neeiline. O tokie simtomai visad pries mm?
Atsakyti

Nezinau, nelabai kreipdavau demesi, siaip visada man budavo mmm laiku ir be skausmu jokiu. Tiesiog jei is pat ryto nebudavo, tai su savim tamponcika ta diena nesiojuos ir jau kai pajauciu, kad vsio bega (atsiprasau, jei kazkas valgot db ir siaip), tada jau tiesiu taikymu i tulika :D 

Atsakyti

Kaip būtų šaunu jei nors viena išsibrauktų ir nelaukiančių mmm sąrašėlio. 

Finy, laukau kumščius, kad ryt II būtų dar ryškesnė :) 

O aš tikrinu vis išskyras 🙈 šiandien jau išskaidrėjo ir pradėjo tįsti. Ov testas dar neigiamas, temperatūra stabili. Programėlė rodo liko 3 dienos iki O. Laukiu aš jos kaip teigiamio NT  :D​ 

Atsakyti

Man ir labai smagu del finy, tikiuosi ryt jau geriau matysis ir galesim pasveikint :4u: 

mimoza, o pas tave aiskiai matosi tos isskyros? As skaiciau, kad ten buna kazkokios tasios ir pan. As pas save tai nieko nepastebiu isvis... nei isskyru, nei ovuliacijos maudimu, kaip ten kitos buna net jaucia is kurios kiausides, nei mm skausmu. Kazkokia nenormali :D 

Atsakyti

Programėlė rodo liko 3 dienos iki O. Laukiu aš jos kaip teigiamio NT  :D​ 

Grynai  :D pirma lauki o, begioji su testais vis, paskui su nt testais ir mm nelauki. Taip ir gyvenam  :yahoo:

Gerai, kad sarasas mazeja  :bigsmile:​ 

Atsakyti