Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Tai as dar suprantu tiek, kad programele plius minus rodo :D as turejau omeny, kad tarkim siandien rodo ov ir raso, kad high chance of getting pregnant, ryt jau tik siaip chance, o paskui isvis sanso nebera arba low :rolleyes: tai vat ir nesuprantu, ar yra tas sansas po ov ar nera??

Priklauso nuo to kiek laiko po įvykusios ovuliacijos išsilaiko gyvybingas kiaušinėlis, gali ilgiau gali trumpiau. Aš save stebėdama su OT ir bkt supratau kad O įvyksta kitą dieną po paskutinio OT teigiamo, nes kai pakyla bkt daugeliu atveju parodo kad O jau baigėsi ir tikimybės pastot nėra. Bkt daugiau reikalinga pamatyti ar apskritai OV įvyko tą ciklą, nes OT to neparodo

Atsakyti

Priklauso nuo to kiek laiko po įvykusios ovuliacijos išsilaiko gyvybingas kiaušinėlis, gali ilgiau gali trumpiau. Aš save stebėdama su OT ir bkt supratau kad O įvyksta kitą dieną po paskutinio OT teigiamo, nes kai pakyla bkt daugeliu atveju parodo kad O jau baigėsi ir tikimybės pastot nėra. Bkt daugiau reikalinga pamatyti ar apskritai OV įvyko tą ciklą, nes OT to neparodo

Dekui, kazkiek aiskiau jau darosi. Bet va jokiu simptomu nejauciu. Ana men ir nugaros apacia pamaude, ir sonus. O si kol kas nieko. Siandien ot neigiamas. Nebedarysiu jau. Liko bkt stebet ir laukt II :D  :)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

Atsakyti

Neeilinė, o iki kiek bkt užkilo? Linkiu, kad išliktų ir nenukristų. :) 

Atsakyti

Va mano kol kas toks


Pridėta:

Atsakyti

Kad būtų galima fiksuoti įvykusią O, reikia kad BKT būtų pakilus mažiausiai per 0,2 laipsnio. Tai dar pora taškų ir matysit, ar viskas gerai, bus galima fiksuoti O :). Dažnai, jei įvyksta apvaisinimas, BKT gali turėri du laiptelius, lyg dukart kiltų.

O aš va geriu bromokriptiną toliau ir dar savaitę lauksiu atsakymo dėl ŽPV, nes onkocitologinis ir skystoj terpėj parodė tokius pat pakitimus. Tikiuosi neras to viruso. Stengiuos negalvot, nepanikuot, bet kažkaip galvojasi. 

Atsakyti

Garbanele, dekui, ziuresim, ka ryt rodys :) 

linkiu geru atsakymu :4u: 

Atsakyti

Aš irgi laukiu LPL rezultatų, tai tikiuosi nieko nebus. Nuo sian pradėsiu gerti vaistus. 

Atsakyti

Laukiu ir aš rezultatų savo 🤔 blyn visai įdomiai būtų bkt matuot.. Bet per dažnai miegu ne namie ir kelios ir einu miegot labai įvairiai 🤷‍♀️

Atsakyti

Nebijokit bandyt matuot BKT :). Nepabandžiusios nežinosit, ar organizmas labai jautrus dirgikliam. Aš pradėjau matuot po gimdymo praėjus keturiem mėnesiam, o keldavausi naktim po kelis kartus. Bet temperatūra buvo gana pastovi, viskas matėsi. Taigi išvada, reikia bandyt. Juolab, kad aš matavau visai kitais tikslais nei jūs čia :D

Atsakyti

Gavau savo ats dėl LPL, visi neigiami, tai kaip akmuo nuo širdies nukrito. 

Pradėjau tiroksiną gert ir broma prolaktinui mušt, tai viliuosi kad susitvarkys greitai.

Atsakyti

Gyvas anekdotas :D. Dukra kažkaip nusprendė patikrint kas įdomaus gyvena mano chalato kišenėse ir atrado neišmestą NT. Ir aišku pirmas klausimas "o kas čia". Kol kas išsisukau pasakius, kad tušinukas sugedęs(gerai, kad ilgas ir tikrai tušinuką primena :D), ramiai paėmiau ir nuėjau išmesti. Buvo prašymų parodyti, bet sakiau, kad po šiukšliadėžes tikrai nesiknisim.

Atsakyti

Gyvas anekdotas :D. Dukra kažkaip nusprendė patikrint kas įdomaus gyvena mano chalato kišenėse ir atrado neišmestą NT. Ir aišku pirmas klausimas "o kas čia". Kol kas išsisukau pasakius, kad tušinukas sugedęs(gerai, kad ilgas ir tikrai tušinuką primena :D), ramiai paėmiau ir nuėjau išmesti. Buvo prašymų parodyti, bet sakiau, kad po šiukšliadėžes tikrai nesiknisim.

Vaikai viską atranda kur galvoji kad niekad nepažiūrės :D

Atsakyti