Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Man nieko gero, mmmm prasidejo siandien ryte...

Atsakyti

Man nieko gero, mmmm prasidejo siandien ryte...

:4u:  :4u:​ 

Atsakyti

merginoms kurios sulauke mmm  :4u:  :4u:  :4u:   ateis svente ir i musu kiema  :ax:   as si menesi labai optimistiskai nusiteikus  :ax:​  

Atsakyti

Aš tai šio mėnesio pradžioje turėjau biškį streso tai kažkaip nesitikiu nieko. Laukiu ir žiūriu ar išvis pakils bkt :)

Atsakyti

Aš ateinančiu ciklu irgi tikiu kažkaip 😊 vyras liūtės nori palei horoskopą, tai žiūrėk ir padarys 😀

Tiesa, kokios mintys jūsų apie sveiką mitybą? Draugė kuri bandė pastot du metus, pradėjo keist mitybą ir šast užkibo 🤔

Atsakyti
QUOTE(Lokysta @ 2018 10 17, 17:03)
<p>Aš ateinančiu ciklu irgi tikiu kažkaip 😊 vyras liūtės nori palei horoskopą, tai žiūrėk ir padarys 😀</p><p>Tiesa, kokios mintys jūsų apie sveiką mitybą? Draugė kuri bandė pastot du metus, pradėjo keist mitybą ir šast užkibo 🤔</p>

Tai isduok paslapti ka reik valgyt biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos.

Po  :4u:  kam atėjo nelaukiamosios.

Aš tai nutariau išmėginti spygliuočių eliksyrą - žaliąjį chlorofilą. Kolegė sakė, kad energijos pridėjo. Kadangi nuolat mieguista jaučiuosi, tai gal padės. O jei nesuveiks, vadinasi sveika kaip arklys esu   :lol: .

Atsakyti

-hal-

Taip taip, puikiai supratai  :D As dabar galvoju...As visgi ne apie O pilnavertiskuma kalbejau, o apie ankstyva nestuma. Na, kai vos ne mm diena daromas hcg ir prg is smalsumo, tai zemesnis nei 30nmol prg jau skambina garsiais pavojaus varpais. Niekaip nepamenu is kur kitur galejau istraukti ta skaiciu...  :hmm: Seniai nebuvo tie mano pirmieji planavimo metai, kai skendau ovuliaciniuose testuose ir tyrimu ataskaitose  :D​ 

Atsakyti

Tai isduok paslapti ka reik valgyt biggrin.gif

Viską troškinta, nekepta aliejuj, be džiūvėsėlių visokių, atsisakė praktiškai cukraus, naudojo steviją vietoj jo, daug prieskonių atsisakė, padažų, bulkų. Valgė daug daržovių. Aš vis pamenu kai su ja pietaudavom ir ji lukštendavo valgykliniys karbonadus iš kiauto 😂

Atsakyti

Stevija tik nesizavekit per daug. Buvo uzejes jos bumas, kad vaj vaj, naturali zolyte, kas gali but blogai, o kazkaip imu girdet, kad nera tokia nekalta. Visi tie saldikliai kazkokie neaiskus. Jau geriau tas naturalus cukrus ar medus, tik proto ribose.

Atsakyti
QUOTE(Lokysta @ 2018 10 17, 20:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72234898" data-time="1539785649"><div><p>Tai isduok paslapti ka reik valgyt vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Viską troškinta, nekepta aliejuj, be džiūvėsėlių visokių, atsisakė praktiškai cukraus, naudojo steviją vietoj jo, daug prieskonių atsisakė, padažų, bulkų. Valgė daug daržovių. Aš vis pamenu kai su ja pietaudavom ir ji lukštendavo valgykliniys karbonadus iš kiauto 😂</p>

Uj cia sudetinga, kitaip tariant beveik dieta gaunasi biggrin.gif mesa ir darzoves biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

planuojam ir mes jau kuri menesi :) vakar pamaciau teste viena ryskia viena vaiduokliuka :) šiandien kartosiu vel :) labai daug darbo ir sunkiai, bet tikimes kad jau yra :) 

beto gal kam dar reikia pregnacare conception 8 kapsuolyciu, ir INOFOLIC naujo pakiuko net nepradeti :) 

Atsakyti