Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

As tai kiekviena nakti kazka sapnuoju. Bet man labai patinka :D kartais buna normalus sapnai, kartais visiskos nesamones, bet buna idomu atsikelus kaip filmuka prasukt :D as jei pradeciau pasakot savo sapnus, tai jus cia pakraupusios butumet :D kam papasakoju, tai sulaukiu visokiausiu repliku, bet ne is gerosios puses dazniausiai :D kas ten pas mane galvoj darosi tai nesuprantu :D 

Atsakyti

prajuokinot su tais savo sapnais  :D   matosi kas svarbiausia siuo metu  :D   :4u:  

Neeiline- man tas pats. as sapnuoju daug ir aiskiai. Kaip antra gyvenima gyvenu. Buna kad skirtingas serijas kas nakti- kaip filma  :D​  

Atsakyti

Sange  :4u:  neliudek, gal senelis pavėluos ir dovaną sausį įteiks  :santa:​  

Atsakyti

O tau lengvai skaudena? Pykina? 

Man nepykina, bet šleikštulių būna. Apetitas čiut čiut pakitęs. Dabar jau suprantu, kodėl praeitą sav norėjau silkės 🤣

Na paskauda paskauda. Ypač suduria kai stojuos, kai lipu iš mašinos. Šleikštulys itin dažnas reiškinys, o dabar ik pykina jau. Padeda valgymas. Kuo daugiau tuo geriau, nors nesinori visiškai. Ir vichi su citrina negazuotas gėralas. Uuj kai gerai, kasdien po bonkę išplempiu. Labai gert noriu, maniau duše šian iš troškulio mirsiu! Va ir su karščiu nėr gerai, duše silpna, pardėse kai su striuke. Bet valgymas gelbėja. Va šiandien, kad jau nustrenkiau paa tą gydytoją kurio nebuvo tai apvažiavau visą miestą dovanas pirkau 😊 ryte su vyru mc privalgėm tai matyt ir jėgų yra su tiek anglevandeniu 😂😂 bet žinokit pilvas nesitraukia.. išsipūtes kaip būčiau kaži kuriam mėn 😂😂 bet ai, dzin jau 😏 ir sužinojau ką reiškia vidurių bėdos 🙈 gyvemime nesu turėjus bėdų apart stresinę trydą 😀 o dabar užkietėjimas baisus🤦‍♀️

Atsakyti

Parnešu sąrašiuką:

12.07 _mimozza_ labai laukia mmm

12.14 -hal- nelaukia visai

12.15 Maištautoja nelaukia mmm

12.16 Neeilinė laukia II

12.18 pegile nelaukia mmm

12.25 Gintare0820 nelaukia mmm- laukia kaledines dovanos

01-05 Garbanelele nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mm

01.12 Sange nelaukia mmm

Atsakyti

Sange  :4u:​ 

Atsakyti

-hal-  kaip situacija pas tave?  :rolleyes:   rytoj nelauki mmm  :rolleyes:​  

Atsakyti

Man rodos, man skauda papus, kai maigau :D  :D 

prisipirkau siulu siandien, nersiu pleduka :D 

vyras nupirko ankstyva nt, bijau, bet ryt jauciu bandysiu...

Atsakyti

Buvau pas ginę, paskyrė Duphaston'o, bet svarstau ar laukt mm tik nežinia kada jos pasirodys, ar tiesiog pradėt gert ir taip prisišaukti, nes šiandien jau 41 cd, o mėmių vis dar nėra. Dar gavau siuntimą echoskopijai, bet ir būtų gerai 5-7 cd., bet vėl nesergu. Bet sakė registruotis ir tiek bent jau pamatys kaip ten viskas yra. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 13 gruodžio 2018 - 18:46

O man mažas lašas rudo pateploojimo. Bet kiek žinau nornalu čia?  :rolleyes: ryt ryte vėl hcg  :yahoo:​ žoūrėsim kaip auga

Atsakyti

O man mažas lašas rudo pateploojimo. Bet kiek žinau nornalu čia?  :rolleyes: ryt ryte vėl hcg  :yahoo: žoūrėsim kaip auga

Normalu :victory2: svarbu ne sviezias kraujas ir nedaug

Atsakyti

Buvau pas ginę, paskyrė Duphaston'o, bet svarstau ar laukt mm tik nežinia kada jos pasirodys, ar tiesiog pradėt gert ir taip prisišaukti, nes šiandien jau 41 cd, o mėmių vis dar nėra. Dar gavau siuntimą echoskopijai, bet ir būtų gerai 5-7 cd., bet vėl nesergu. Bet sakė registruotis ir tiek bent jau pamatys kaip ten viskas yra. 

O tau būdavo tokie vėlavimai? 

Atsakyti