Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas kandžiojasi

mano dviejų metukų sūnus ne tiek kandžiojasi (nuo šito Dievulis kol kas apsaugojo) bet labai skaudžiai gnybia. ir toks įspūdis, kad daro tai pasimėgaudamas, žiūri tiesiai į akis su gudria šypsenėle. bandžiau aiškint jam kad mamytei skauda ir tt. jis tik suu dar didesniu azartu "varo". bandžiau truputėlį per nagus užduot jam, patikėkit, gavau atgal blush2.gif tada vienu momentu pagalvojau, o kas bus jei jis pajus, ką jaučiu aš?ir aš jam įgnybiau irgi. gan skaudžiai. jis neverkė, tik susiviepė. klausiu, ar skaudėjo? sako, taip. sakau ar dar norėtum? sako, ne. nuo to laiko lyg ir baigėsi jo išpuoliai mano atžvilgiu. aišku, nesakau kad turite kandžiot savo vaikus, bet gal įmanoma kažką panašaus padaryt? vaikas pajus ka jaučiam mes ir nenorės tokiu pojūčių... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2006 08 04, 19:39)
Cia tai geras. Kaip jus spejate pasitept tom garstyciom?


Ant sekcijos nuolat laikom indeli. Kai tik jai uzeina noras dantis galast, imerkiam pirsta, patrinam ranka ir istatom jai tarp dantuku. Ji dar nesusivokia, kad kita vietele salimais saldesne... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiusa @ 2006 08 04, 23:56)
mano dviejų metukų sūnus ne tiek kandžiojasi (nuo šito Dievulis kol kas apsaugojo) bet labai skaudžiai gnybia. ir toks įspūdis, kad daro tai pasimėgaudamas, žiūri tiesiai į akis su gudria šypsenėle. bandžiau aiškint jam kad mamytei skauda ir tt. jis tik suu dar didesniu azartu "varo". bandžiau truputėlį per nagus užduot jam, patikėkit, gavau atgal blush2.gif  tada vienu momentu pagalvojau, o kas bus jei jis pajus, ką jaučiu aš?ir aš jam įgnybiau irgi. gan skaudžiai. jis neverkė, tik susiviepė. klausiu, ar skaudėjo? sako, taip. sakau ar dar norėtum? sako, ne. nuo to laiko lyg ir baigėsi jo išpuoliai mano atžvilgiu. aišku, nesakau kad turite kandžiot savo vaikus, bet gal įmanoma kažką panašaus padaryt? vaikas pajus ka jaučiam mes ir nenorės tokiu pojūčių... doh.gif


Na, mano mergina pakolkas tikrai nesupranta zodzio „skauda“. Ikandusi ji juokiasi. O kai pesa uz plauku, tai gali ir jai papest plaukucius. Ji nelabai reaguoja. Nors atrodo, gan smarkiai patempiu. Jai tai atrodo kaip linksmas zaidimas.
Atsakyti
manskis irgi nesupranta zodzio skauda, kai kiti sako kad skauda (kaip sakiau manes nebegnaibo) tik labiau isisiepia ir imasi savo darbelio
Atsakyti
Sveikos mamytes. pas mus si problema taip pat labai aktuoali, ir neisivaizduoju kokiu priemoniu imtis, nes jau geda pries kitu vaiku tevus, darzelio aukletos. Mano vyrukas siaubingai kandziojasi nesuprantu kame priezastis, nei is sio nei is to. manau tai prisiminimas kai jam taip darydavo. kai atejom i darzeli jis buvo pats mazisusdias grupej, ir matyt paskriausdavo didesni, nes buvo kad grizus namie rasdavau ikasta, tai vienasyk nosis ir ausis perdreksti, nu zodziu, bet ka gi toks mazuliukas apsigins. o dabar mayt jau kai paaugo pradejo kaip ir kersyt kaiau pats gali apsigint. dabar kai lankomvasarini darzeli, is vis kazkokia tragedija, neprisileidzia to darzelio vaiku, visada buna vienas, jei visi eina ant smeliuko tai jis atvirksciai eis po pievute pasivaiksciot, nereiki ajam draugu nors tu ka. bet cia tik darzeli. jei kas prieina tuoj sukandzioja, viena mergaite sukandziojo dviejose vietose iki melynumo, nu bet nesuprantu nejau taip aukletojos nemato kai sitiek kandzioja, tai dabar jau mano vyruka visu demesio centre stebimas kad tik ko neprimustu ar neikastu. buna dienu kai vaiksto apsikabines vaikus, buciuoja. man tas ir baisiausia su kandziojimusi, kaskart kai nueinupasiimt laukiu kol aukletoja pasakyk kiek siandien vaiku sukandziojo,



QUOTE(Fijora @ 2006 08 04, 10:06)
Jei sudraudi, juokiasi. Bande kasti ir i papuka, taciau kai gavo kelis kartus per „zubukus“, tai dabar net nebando.

o mum tas visai negroja, jei per zubiukas gauna tai dar i akis soka, spjauna, tai tada jau priversta paimt zaba ar dirziuka
Atsakyti
Oi, kaip skaudziai. Ar zabas veiksminga priemone tokiam mazyliui?
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2006 08 06, 20:47)
Oi, kaip skaudziai. Ar zabas veiksminga priemone tokiam mazyliui?

nu kaip, siaip as tai jau pagailiu, nu bet jei kartais reikia tai jau reikia, aisku nelabai jis ka jaucia per pamperi, tai tenka per leska pliaukstelt, bet siaip taip jau gerasi tai nera gaves, kad atsimintu is pirmo karto, matyt todel ir neveiksmingas tas zabiukas
Atsakyti
Prisiminiau, kad mano mama broliui, kai tik jis noredavo jai kasti, pakisdavo toki pagali, kuri visad turedavo po ranka. Greit jis nustojo kandziotis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fijora: 06 rugpjūčio 2006 - 21:31
QUOTE(Fijora @ 2006 08 06, 21:31)
Prisiminiau, kad mano mama broliui, kai tik jis noredavo jai kasti, pakisdavo toki pagali, kuri visad turedavo po ranka. Greit jis nustojo kandziotis...


Xi xi xi geras cia prajuokinai su tuo pagaliu! lotuliukas.gif kiek pamenu mano broliukas irgi kandziojosi, mano nugara kentejo juodai. klausiau mamos irgi sake tada jautesi bejegiska bet kazkaip sako savaime nustojo jis tai daryt. bigsmile.gif
Atsakyti
maniske irgi kramtosi,ir kanda tik man verysad.gif matyt visos mamos maziesem skaniausios biggrin.gif
Atsakyti
Vakar per supermamu laidele snekejo sia tema,tokiu atveju siule nukreipti vaiko demesi i ka nors kita,ir skirti vaikui daugiau demesio,nors maniskis tikrai demesiu negali skustis,o gal cia tik man taip atrodo g.gif .Ir apskritai sake,kad cia daugiau judriu vaiku problemele.Na vienu zodziu mano spurgius toks ir yra.Kadangi jam dar tik metukai,lauksiu kol praeis,o va tais vaikuciais,kuriems jau virs 3-ju metu reiketu susirupinti rimciau.
Atsakyti
QUOTE(beetle @ 2006 08 07, 10:25)
o va tais vaikuciais,kuriems jau virs 3-ju metu reiketu susirupinti rimciau.

Na,mūsų čia visų vaikučiai iki 3 metų biggrin.gif Tad relax vacation4.gif ,mamkos,kol kas galit būt dar ramios.Pasikartosiu dar kartą,maniškis baigė 2 m. 4 mėn.Dabar kandą tik kai reik apgint savo garbę biggrin.gif
Atsakyti