Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Aš žinau  :D​ aš iš Radailių. Laukiuosi antro vaikelio, dukrai 9metai. Kiek didokas laiko tarpas, baisoka, bet labai džiaugiamės :) terminas būtų apie rugpjūčio 15

Atsakyti

Aš žinau :D​ aš iš Radailių. Laukiuosi antro vaikelio, dukrai 9metai. Kiek didokas laiko tarpas, baisoka, bet labai džiaugiamės :) terminas būtų apie rugpjūčio 15

Atsakyti

Aš iš Radailių  :rolleyes:​ laikiuosi antro vaikelio, dukrai 9 metai. Didelis laiko tarpas biski baisoka. Terminas rugpjūčio 15

Atsakyti

Na aš ir Mazūriškių, 4 km nuo Klaipėdos krašto, bet nevietiniai nežino 😁 ir tų Mazūriškių ant Lietuvos ne viena, tai nė nesivarginu aiškint 😃

Aš iš Radailių  :rolleyes:​ laukiuosi antro vaikelio. Terminas rugpjūčio 15

Atsakyti

Sveika  :4u:

Aš džiaugiuosi kad blogumai lyg atslugo bent valgyti galiu nebijodama kad bus negera paskui  :D  ir seip jegu daugiau , nemiegu jau ant kiekvieno kampo  :)

Vasario vidury užsirašiau pas genetike echo santariskese, neturiu indikacijų bet buvau ir su pirmu, viska labai smulkiai suziuuri, papasakoja, parodo. Patinka man :)

O gal galėtumėte pasidalinti kontaktais į PM? Kadangi pati noriu pabandyti užsirašyti, bet nelabai žinau deja kur geriau 😀

Ačiū 

Atsakyti

Aš iš Radailių  :rolleyes:​ laikiuosi antro vaikelio, dukrai 9 metai. Didelis laiko tarpas biski baisoka. Terminas rugpjūčio 15

Sveika, prisijungus! Mano ir pusbrolio metų skirtumas, bet man jis kaip brolis, tai manau tikrai nieko baisaus, padės pasirūpint vaikiuku 😁 

aš jau keliausiu pas akušere 13 sav. Gal nepervėlai, nerado kito laiko.. atrodo nebesijaučia tų stiprių pykinimų, gal viskas gerai... arba čia 12tos savaitės palengvėjimas 😁😁😁

Atsakyti

Labas vakaras☺

Naujai prisijungusioms mamytems🎈🎈🎈

katute, man zinok isvis buvo tik tuscia puslyte pirmo skano metu. As sirgau, turejau temp, tai buvau labai issigandus, kad virusas suvalge leliuka, bet po poros sav graziausiai uzauges, sirdute plaka, viskas atitinka👍Aisku, sulaukt sekancio skano buvo sunkoka, laikas letai ejo, bet neprisileidau blogu minciu, juo labiau, kad jauciuosi puikiai☺

Tikimes ir is taves geru ziniu❤

Atsakyti
QUOTE(Jurgita335 @ 2019 01 21, 16:56)
<p>Aš žinau  biggrin.gif​ aš iš Radailių. Laukiuosi antro vaikelio, dukrai 9metai. Kiek didokas laiko tarpas, baisoka, bet labai džiaugiamės smile.gif terminas būtų apie rugpjūčio 15


Labas, manau nieko tokio tas skirtumas smile.gif Bus dukra jau rimta pagalbininke smile.gif
Sveika prisijungus smile.gif


QUOTE(Neeilinė @ 2019 01 21, 21:53)
katute, man zinok isvis buvo tik tuscia puslyte pirmo skano metu. As sirgau, turejau temp, tai buvau labai issigandus, kad virusas suvalge leliuka, bet po poros sav graziausiai uzauges, sirdute plaka, viskas atitinka👍Aisku, sulaukt sekancio skano buvo sunkoka, laikas letai ejo, bet neprisileidau blogu minciu, juo labiau, kad jauciuosi puikiai☺</p><p>Tikimes ir is taves geru ziniu❤


Aciu, uz palaikyma! Siaip, nu nezinau, bet nuojauta stipriai sako, kad viskas cia bus gerai,o va kaip bus, tai jau pirmadieni gal kazkas paaiskes, nes ryte vaziuosiu pasirodyt. o koks amzius pagal mm turejo buti, kai rado tik tuscia puslyte?
Atsakyti
QUOTE(geente @ 2019 01 21, 16:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="very_berry" data-cid="72327427" data-time="1547885306"><div><p>Sveika  4u.gif</p><p>Aš džiaugiuosi kad blogumai lyg atslugo bent valgyti galiu nebijodama kad bus negera paskui  biggrin.gif  ir seip jegu daugiau , nemiegu jau ant kiekvieno kampo  smile.gif</p><p>Vasario vidury užsirašiau pas genetike echo santariskese, neturiu indikacijų bet buvau ir su pirmu, viska labai smulkiai suziuuri, papasakoja, parodo. Patinka man smile.gif</p></div></blockquote><p>O gal galėtumėte pasidalinti kontaktais į PM? Kadangi pati noriu pabandyti užsirašyti, bet nelabai žinau deja kur geriau 😀</p><p></p><p>Ačiū </p>

Parašiau tau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Katute @ 2019 01 22, 13:07)
Labas, manau nieko tokio tas skirtumas smile.gif Bus dukra jau rimta pagalbininke smile.gif
Sveika prisijungus smile.gif
Aciu, uz palaikyma! Siaip, nu nezinau, bet nuojauta stipriai sako, kad viskas cia bus gerai,o va kaip bus, tai jau pirmadieni gal kazkas paaiskes, nes ryte vaziuosiu pasirodyt. o koks amzius pagal mm turejo buti, kai rado tik tuscia puslyte?

Sekmės pirmadienį 4u.gif parašyk kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti

Aciu, uz palaikyma! Siaip, nu nezinau, bet nuojauta stipriai sako, kad viskas cia bus gerai,o va kaip bus, tai jau pirmadieni gal kazkas paaiskes, nes ryte vaziuosiu pasirodyt. o koks amzius pagal mm turejo buti, kai rado tik tuscia puslyte?

Tai va, manau pati jaustum, jei butu kazkas negerai. Ar tai skaudetu, ar kraujukas pasirodytu.. pas mane buvo 6sav, kai nieko nesimate. Tai per pusantros savaites uzaugo iki 1.54cm pipiras☺☺☺

Atsakyti

Labas, manau nieko tokio tas skirtumas smile.gifBus dukra jau rimta pagalbininke smile.gif
Sveika prisijungus smile.gif



Aciu, uz palaikyma! Siaip, nu nezinau, bet nuojauta stipriai sako, kad viskas cia bus gerai,o va kaip bus, tai jau pirmadieni gal kazkas paaiskes, nes ryte vaziuosiu pasirodyt. o koks amzius pagal mm turejo buti, kai rado tik tuscia puslyte?

Tuščią puslytę parastai mato apie 4 sav. Mano pirmą nėštmą apskritai normaliai pamatė tik apie 7 sav. O maniau, kad tikrai jau nieko nebebus, bet va auga jau penkti metai greitai bus :D

Rytoj turėjau eiti pas ginę, bet paskambino perregistravo pirmadieniui, dėl gydytojos ligos. Tikėjausi susitikimo su žirniuku, bet teks dar palaukti :wub: 

Pastebėjau, jog kai galvoju apie trečia vaikelį, ko jam dar trūksta, ko čia mums reikės, nejučia pradedu įsivaizduoti kaip perku rūbelius mergaitei, taip ir sukasi mintys tik apie kasytes. Nei su vienu nėštumu taip nebuvo, nu šį kartą arba aš pasąmonėje noriu mergaitės ir save bandau įtikinti arba iš tiesų nuojauta... šiaip veju visas mintis šalin,nes bijau nusivylimo. Ir protu suvokiu, jog gi mylėsiu ir berniuką, ir auginsiu ir būsiu laiminga, bet sunku save suvaldyti. :huh2:  :ax: 

Atsakyti
Reikia pagalbos help.gif
Kaip kovojat su sausa oda, mano oda tiek issausejo, kad kaskart po duso nusikasau beveik iki krauju. Tepu kokosu aliejum, kremu, nu nelabai padeda, trukineja oda, sausa. Nebezinau ka daryt unsure.gif
Atsakyti