Įkraunama...
Įkraunama...

Turkijos, Stambulo klinikos 46-a tema

Sveikutes, šventes praėjo ir vėl galima pradėti galvoti apie Turkija  :rolleyes:  ant kito ciklo planuoju pasijimti savo snaigiuka, ir panasiai bus pasibaigė mano visi tirymai kurie galioja puse metu. Gal žinote kokius juos reikia kartoti? Noriu žinoti prieš rašant Z  :hmm: 

Atsakyti

Sveikutes ,prie mano nic pataisykit ,buvau memorial 2018 07 

Nerado kiausialasciu ..

Fsh buvo 16.45 

Planuose 2ivf memorial 

Atsakyti
Sveikos merginos,
Sveikinu visas su artejanciais Naujais metais.

PS.: Istrinkit is saraso
Delena : planuoja I vizitą Memorial (žemas amh, šokinėja fsh, 4st endometriozė, 1ivf LV ,3ivf LT, ).
Buvo konsultacijos, taciau IVF ten nedare ir nebeplanuoja.


Lunkiu visoms sekmes bei kad issipildytu svajone nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glue: 27 gruodžio 2018 - 13:53

Sveikutes, šventes praėjo ir vėl galima pradėti galvoti apie Turkija  :rolleyes:  ant kito ciklo planuoju pasijimti savo snaigiuka, ir panasiai bus pasibaigė mano visi tirymai kurie galioja puse metu. Gal žinote kokius juos reikia kartoti? Noriu žinoti prieš rašant Z  :hmm:

 Bet nuo stimuliacijos tau tikrai juk nepraėje puse metų, ar tu stimuliaciją dareisi su senais tyrimais ???

o dėl FET tai man kažkaip jie nieko neminėjo apie tyrimus, tiesiog standartiskai  2cd pasidaryti E2, LH, Progesteroną ir echo nuotraukas.

Atsakyti

 Bet nuo stimuliacijos tau tikrai juk nepraėje puse metų, ar tu stimuliaciją dareisi su senais tyrimais ???

o dėl FET tai man kažkaip jie nieko neminėjo apie tyrimus, tiesiog standartiskai  2cd pasidaryti E2, LH, Progesteroną ir echo nuotraukas.

Mano tyrimai daryti pries konsultacija tai rugpjucio men. Tai Vasari bus jau 6 men. O po stimuliaciju Kai kalbėjau su ją tai sakė jau į pabaiga bus man, bus kaip tyčia kad kai reikes sodinti bus praėję 6 men. Tai sakau pasidarysiu. Sendiena jai parašiau sakė su daktare pažiūrės mano byla visus tyrimus ir parašys. Gal maža ką nereikes  :hmm: bet visam FET ruošiuos aš Turkijoje, nes man neišeina niekaip čia kur gyvenu tai reikes vėl būti 3 savaites  :oh: 

Atsakyti
QUOTE(Krisstexx @ 2018 12 27, 14:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spydo234" data-cid="72304506" data-time="1545917949"><div><p> Bet nuo stimuliacijos tau tikrai juk nepraėje puse metų, ar tu stimuliaciją dareisi su senais tyrimais ???</p><p>o dėl FET tai man kažkaip jie nieko neminėjo apie tyrimus, tiesiog standartiskai  2cd pasidaryti E2, LH, Progesteroną ir echo nuotraukas.</p></div></blockquote><p>Mano tyrimai daryti pries konsultacija tai rugpjucio men. Tai Vasari bus jau 6 men. O po stimuliaciju Kai kalbėjau su ją tai sakė jau į pabaiga bus man, bus kaip tyčia kad kai reikes sodinti bus praėję 6 men. Tai sakau pasidarysiu. Sendiena jai parašiau sakė su daktare pažiūrės mano byla visus tyrimus ir parašys. Gal maža ką nereikes  hmm.gif bet visam FET ruošiuos aš Turkijoje, nes man neišeina niekaip čia kur gyvenu tai reikes vėl būti 3 savaites  doh.gif </p>

O kaip tas variantas, kur as rasiau??
Aisku, gautusi nepigiai, po kelis £ vizitas, bet gal tikrai piviau negu Tr tiek laiko prabut, plius laiko atzvilgiu irgi
Atsakyti

O kaip tas variantas, kur as rasiau??
Aisku, gautusi nepigiai, po kelis £ vizitas, bet gal tikrai piviau negu Tr tiek laiko prabut, plius laiko atzvilgiu irgi

Buvau nuvykusi daba labai jie užimti yra registracijos mokestis ir nedirba savaitgaliais, bent taip sakė. Bet vistiek netinka. daba visai nelaiku čia pasisuko tas laikas su Turkija yra 3 val skirtumas. Radau dar kur galima pasidaryti kraują pietinėje, bet ir atsakymai pareitu tik apie 1 val mūsų laiku, o ten jau 4, ir vėl kaip idomiai jie siųstų atsakymus mano seimos daktarei nes jie man negali duoti tyrimu rezultatu. Eini privačiai pats moki pinigus ir nagauni to ko reikia, negaliu kaip nervas ima. Jei ne valandos pasisukimas tai butų buve viskas super. Ir ta klinika butų tikusi kur daviai kontaktus, butų priėmė be problemu net aiškinti per daug nieko nereikėjo matomai jau daugiau žmonių kreipiasi į juos tik padare kaip sakiau registracijos mokestį, bet kad tik nereiketu Turkijoje sedeti 3 savaites sumokeciaunit tuos pinigus bet...

Atsakyti
QUOTE(Krisstexx @ 2018 12 27, 17:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rasiux1984" data-cid="72304643" data-time="1545928055"><div><p>O kaip tas variantas, kur as rasiau??
Aisku, gautusi nepigiai, po kelis £ vizitas, bet gal tikrai piviau negu Tr tiek laiko prabut, plius laiko atzvilgiu irgi</p></div></blockquote><p>Buvau nuvykusi daba labai jie užimti yra registracijos mokestis ir nedirba savaitgaliais, bent taip sakė. Bet vistiek netinka. daba visai nelaiku čia pasisuko tas laikas su Turkija yra 3 val skirtumas. Radau dar kur galima pasidaryti kraują pietinėje, bet ir atsakymai pareitu tik apie 1 val mūsų laiku, o ten jau 4, ir vėl kaip idomiai jie siųstų atsakymus mano seimos daktarei nes jie man negali duoti tyrimu rezultatu. Eini privačiai pats moki pinigus ir nagauni to ko reikia, negaliu kaip nervas ima. Jei ne valandos pasisukimas tai butų buve viskas super. Ir ta klinika butų tikusi kur daviai kontaktus, butų priėmė be problemu net aiškinti per daug nieko nereikėjo matomai jau daugiau žmonių kreipiasi į juos tik padare kaip sakiau registracijos mokestį, bet kad tik nereiketu Turkijoje sedeti 3 savaites sumokeciaunit tuos pinigus bet...</p>

Idomiai cia, kaip pasikeite...
Siaip tada, kai man reikejo, irgi sake, kad savaitgaliais nedirba, bet isiprasiau, nes is tikro tai dirba, bet tik su internal pacientais, o mes jau skaitomes kaip external..
O kiek registracijos mokestis yra?
P.s.o tai Turkijos laikas netoks pat, kaip Lietuvos??? Bent jau anksciau atrodo, kad toka buvo hmm.gif hmm.gif hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasiux1984: 27 gruodžio 2018 - 19:53

Idomiai cia, kaip pasikeite...
Siaip tada, kai man reikejo, irgi sake, kad savaitgaliais nedirba, bet isiprasiau, nes is tikro tai dirba, bet tik su internal pacientais, o mes jau skaitomes kaip external..
O kiek registracijos mokestis yra?
P.s.o tai Turkijos laikas netoks pat, kaip Lietuvos??? Bent jau anksciau atrodo, kad toka buvo hmm.gifhmm.gifhmm.gif

Registracija £300. Nes labai užimti daba tai vos ne taip kas nori pakliūti tai gali užsiregistruoti. Taip buvo toks pat laikas kaip ir Lietuvoje, bet daba kaip sukosi laikas Turkijoje nesisuko, tai ta valanda ir kiša  man koja viskam

Atsakyti
Panos, per ką žiūrit bilietus į Stambulą? Net su persėdimais nieko pigiau nei 180 žmogui neįmanoma rasti artimiausius 4 mėnesius.
Atsakyti

Aš visada tiesiogiai per turkish arba ukrainos avialinijas žiūriu, pigiau 152 nėra jeigu į vieną pusę,bet perkant į abi puses būna ir 230 į abi puses. rašiau tau asmeninę kažkada,negavai? tu pas Emre važiuosi?

1545987873[/url]"] Panos, per ką žiūrit bilietus į Stambulą? Net su persėdimais nieko pigiau nei 180 žmogui neįmanoma rasti artimiausius 4 mėnesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 28 gruodžio 2018 - 12:32

Sveikutes, šventes praėjo ir vėl galima pradėti galvoti apie Turkija  :rolleyes:  ant kito ciklo planuoju pasijimti savo snaigiuka, ir panasiai bus pasibaigė mano visi tirymai kurie galioja puse metu. Gal žinote kokius juos reikia kartoti? Noriu žinoti prieš rašant Z  :hmm:

Laba, gal galesi pasidalint ka reiks pakartot, idomu. Nes man Z irgi pasake, kai sekanciam FET vaziuosiu reiks kazka pakartot :hmm:​ 

Atsakyti