Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos.

Piku dama, nu tikrai kazkas matosi. Linkiu kad pasitvirtintu. :)

Gintare, kaip smagu del namo! :)

Na o as siandien pas gyd. buvau. Pridaviau tyrimus. Sausi startuojam su IVF. Tik va nzn kaip del to gimdos pabraizymo. Sako kadangi gimdzius esu tai man nebutu siulius, bet jeigu noriu tai gali pabraizyt. Kaina 90 eur. Tai dabar galvoju ar darytis ar ne, nu nes o jeigu tik to ir pritruktu... Tai va apmastymuose dabar.

Siaip viskas ok, tikiuosi jau per kitas Kaledas supuoti leliuka. <3

oo, kiap faina  :4u:   gal iki sausio pavyks naturaliai  :nestuke   del to pabraisymo tai nieko neismanau..bet jeigu jis nors kazkiek gali padidint sansus- tai kodel gi ne  :hmm:   :)  

As vis dar laukiu atsakymo is vaisingumo klinikos del IVF. 

Atsakyti

Airise wau kaip smagu!!

panos ar man vienai ar visa diena lauke tamsu  :huh2:  jau tokia niukuma.. norisi i lova ir nieko neveikti. Visa diena sviesos reikia jai noriu paskaityti  :hmm: 

Atsakyti

Airise wau kaip smagu!!

panos ar man vienai ar visa diena lauke tamsu  :huh2:  jau tokia niukuma.. norisi i lova ir nieko neveikti. Visa diena sviesos reikia jai noriu paskaityti  :hmm:

pas mus irgi tamsu... man ta tamsa tai kazkoks kosmaras.. pas mus irgi sviesos ijungtos visa diena  :unsure: 

Atsakyti

Airisė, džiugios žinios  :wub: Aš viską išmėginčiau, kad paskui nesakyčiau nu va jei būčiau pasidarius pabraižymą gal būtų tada pasisekę. 

Hal, iš ties šiandien tamsoka diena, visai neįdomu 

Atsakyti

Labutis  :4u: 

O pas mus liudnos naujienos, visa diena tokia bloga :( buvau pas gine, lygtais vaginoze, suzinosiu ryt tyrimu atsakyma :( bet pradejau iskart antibiotiku kursa 5 dienas, zvakutes 6 dienas ir poto gerosios bakterijos 😭 matyt man po tos spirales isemimo isiveise kokia zaraza, niekad neturejau taip, bet ir simptomu jokiu, tik kad vos isskyru.. poto sugebejau banko kortele pamesti.. su visa gimine apsipykti.. zodziu ryt jau namo, pagaliau!!

Si menesi man planavimai nuplauke :(?? Jei tik 5 dienu kursas, o man ov kazkur po savaites.. ka daryti? 😭😭😭

Atsakyti

Labutis  :4u:

O pas mus liudnos naujienos, visa diena tokia bloga :( buvau pas gine, lygtais vaginoze, suzinosiu ryt tyrimu atsakyma :( bet pradejau iskart antibiotiku kursa 5 dienas, zvakutes 6 dienas ir poto gerosios bakterijos 😭 matyt man po tos spirales isemimo isiveise kokia zaraza, niekad neturejau taip, bet ir simptomu jokiu, tik kad vos isskyru.. poto sugebejau banko kortele pamesti.. su visa gimine apsipykti.. zodziu ryt jau namo, pagaliau!!

Si menesi man planavimai nuplauke :(?? Jei tik 5 dienu kursas, o man ov kazkur po savaites.. ka daryti? 😭😭😭

Atsikimsti sampes bonke ir isgerti taure kita.. na kad jau susikta diena :rolleyes: . Labai gerai, kd rado tau ta vaginoze, o ne nurase pienligiai. Po spirales ir as ja turejau, bet vis gydziausi nuo pienliges kol man visai blogai nepasidare. Isigydisi dabar ir bus ramu. Tiesa kai sugersi gerases bakterijas pakartok dar kursa zvakiciu butinai. Nepamenu del vyru tokiu atveju  :hmm:  zinau kad pienlige tai jie nesioja uztat gyditis reikia abiem, o del vaginozes nepamenu visai  :P 

Atsakyti

Atsikimsti sampes bonke ir isgerti taure kita.. na kad jau susikta diena :rolleyes: . Labai gerai, kd rado tau ta vaginoze, o ne nurase pienligiai. Po spirales ir as ja turejau, bet vis gydziausi nuo pienliges kol man visai blogai nepasidare. Isigydisi dabar ir bus ramu. Tiesa kai sugersi gerases bakterijas pakartok dar kursa zvakiciu butinai. Nepamenu del vyru tokiu atveju  :hmm:  zinau kad pienlige tai jie nesioja uztat gyditis reikia abiem, o del vaginozes nepamenu visai  :P

As geruju bakteriju zvakutes nusipirkau, po vaistiniu zvakuciu :) bet va ka daryt su planavimu? Tureciau atidet, ar visgi po savaiteles galime test toliau  :hmm:  nu va as irgi galvojau, kad ta spirale kalta :( kad gyvenime besideciau :blink: na reiks paskaitinet internete ar reikia ir ji pagydyt :)

Atsakyti

Sveikos, 

tas gimdos pabraižymas? tai čia ką daro, nes gan skausmingai skamba?  :blink: 

Pastebėjau kątik rausva, patepliojimą ant popieriaus.. baisu biškiuką pasidarė. Mmm pagal skaičiuoklę 11.21 d  :unsure:  ..mažu ateis anksčiau mm, arba bus nesamoningos šį mėnesį kokios. 

Labai tingėjau iki vaistinės NT važiuot pirkti, nes nuotaika tokia slogi ir bejų visai buvau. Db ramunėlių ir mėtų arbatos apsidariau..

Atsakyti

Nugi kazkas liktais smezuoja, kartok ryt ar poryt! O mes laukiam  :D​ 

Atsakyti

Amundsen,  aš esu  irgi nusipirkus conceive plius prieš pora mėnesių ir niekaip neišbandom... kažkaip nežinau net, atrodo kad sugadint gali kažką :D bet reik gal pabandyti jau pagaliau :)

Mes taipat kaip jus, nusipirkom ir niekad nepanaudojom  :D​ 

Atsakyti

Sveikos.

Piku dama, nu tikrai kazkas matosi. Linkiu kad pasitvirtintu. :)

Gintare, kaip smagu del namo! :)

Na o as siandien pas gyd. buvau. Pridaviau tyrimus. Sausi startuojam su IVF. Tik va nzn kaip del to gimdos pabraizymo. Sako kadangi gimdzius esu tai man nebutu siulius, bet jeigu noriu tai gali pabraizyt. Kaina 90 eur. Tai dabar galvoju ar darytis ar ne, nu nes o jeigu tik to ir pritruktu... Tai va apmastymuose dabar.

Siaip viskas ok, tikiuosi jau per kitas Kaledas supuoti leliuka. <3

Super naujienos! As sakyciau jei pabraizymas negali pakenkti nebent dadeti naudos, tada sakyciau darykis  :)​ 

Atsakyti

Labutis  :4u:

O pas mus liudnos naujienos, visa diena tokia bloga :( buvau pas gine, lygtais vaginoze, suzinosiu ryt tyrimu atsakyma :( bet pradejau iskart antibiotiku kursa 5 dienas, zvakutes 6 dienas ir poto gerosios bakterijos 😭 matyt man po tos spirales isemimo isiveise kokia zaraza, niekad neturejau taip, bet ir simptomu jokiu, tik kad vos isskyru.. poto sugebejau banko kortele pamesti.. su visa gimine apsipykti.. zodziu ryt jau namo, pagaliau!!

Si menesi man planavimai nuplauke :(?? Jei tik 5 dienu kursas, o man ov kazkur po savaites.. ka daryti? 😭😭😭

Amendsen kaip ir sake Hal, isgerk taure sampes palengvinti nervus. Del planavimo nezinau, manau pasitark su gine. O gal cia sitas ir tetrukde pastoti, dabar issigydisi ir viskas bus liux.

O kaip kiti tyrimai?

Sveikos, 

tas gimdos pabraižymas? tai čia ką daro, nes gan skausmingai skamba?  :blink:

Pastebėjau kątik rausva, patepliojimą ant popieriaus.. baisu biškiuką pasidarė. Mmm pagal skaičiuoklę 11.21 d  :unsure:  ..mažu ateis anksčiau mm, arba bus nesamoningos šį mėnesį kokios. 

Labai tingėjau iki vaistinės NT važiuot pirkti, nes nuotaika tokia slogi ir bejų visai buvau. Db ramunėlių ir mėtų arbatos apsidariau..

Gali buti implantacinis cia, kaiptik laikas labai atitinka. Linkiu kad pasitvirtintu  :4u:​ 

Atsakyti