Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

oo, tai daryk treciadieni-tada jau tikrai turetu matytis ryskiau ir bus ramu del alaus  :hihihi:   as irgi darysiu treciadieni  :nail:​  

Lauksim abiejų testukų, oj kaip faina būtų jei užderėtų nėštukių  :bigsmile:​ 

Atsakyti
Pikų*dama - aš matau 😍😍😍
Atsakyti

Lauksim abiejų testukų, oj kaip faina būtų jei užderėtų nėštukių  :bigsmile:​ 

aha, galetu jau uzderet   :angel_not:​  

Atsakyti

PD kada tau mmm? O jauti kokius pojucius ar ne? Man vis pamaudzia pilvo apacia :hm

Pagal viską savaitgalį. Sekmadienį ko gero. Arba pirmadienį. Kol kas nieko nejaučiu. 

Atsakyti

Amundsen,  aš esu  irgi nusipirkus conceive plius prieš pora mėnesių ir niekaip neišbandom... kažkaip nežinau net, atrodo kad sugadint gali kažką :D bet reik gal pabandyti jau pagaliau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodmorning: 18 lapkričio 2019 - 13:34

goodmorning, nėra ten ką sugadinti  :D Man jis labai patinka, toks malonios konsistencijos. Turėjom ir tūtelėje ir tuos vienkartinius. Tai po vienkartinio toks jausmas lyg baseinas ten  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

goodmorning, nėra ten ką sugadinti  :D Man jis labai patinka, toks malonios konsistencijos. Turėjom ir tūtelėje ir tuos vienkartinius. Tai po vienkartinio toks jausmas lyg baseinas ten  :lol:  :lol:  :lol: 

Nu viskas, reik traukt iš stalčiaus ir naudoti :D 

Atsakyti

Laukiam labai visų testukų! 

Aš jau po truputį pradėjau planuoti kalėdines dovanas, tai toks jaukus laikotarpis prasideda, mintis yra kur nukreipti :)

Atsakyti

Laukiam labai visų testukų!  Aš jau po truputį pradėjau planuoti kalėdines dovanas, tai toks jaukus laikotarpis prasideda, mintis yra kur nukreipti :)
Mes jau nupirkom savo panelytei dovaną, vyrui ir žinau ko reikia, krikšto vaikai irgi pasisakė ko nori. O nuo gruodžio mane užplūsta kalėdinė nuotaika tai į trasą eina kalėdiniai filmai, dekoracijos visokios. Svarbu kad sniego būtų tai išvis bus pasaka  :rolleyes:​ 

Vakar išgėriau paskutinią KT tabletę tai laukiu mmm. Pilvą pučią belenkaip, į tualetą lakstau jau nesuskaičiuojamą kartą tai tikiuosi kad 2-3 dienų bėgyje pasirodys jos  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 18 lapkričio 2019 - 15:09

Laukiam labai visų testukų! 

Aš jau po truputį pradėjau planuoti kalėdines dovanas, tai toks jaukus laikotarpis prasideda, mintis yra kur nukreipti :)

as irgi jau nuziurejau dovanas MB ir sunui  :wub:  dabar laukiu Black Friday- gal bus geresnes kainos  :D   o sau irgi jau issirinkau dovana- testa, kuris pagal DNR parodys is kur kile mano proteviai  :rolleyes:   ai, siaip del idomumo- zinau kad turiu vokisko ir prusisko kraujo  :D  paziuresiu ka testas rodys  :B​  

Atsakyti

Amundsen,  aš esu  irgi nusipirkus conceive plius prieš pora mėnesių ir niekaip neišbandom... kažkaip nežinau net, atrodo kad sugadint gali kažką :D bet reik gal pabandyti jau pagaliau :)

cia lubrikantas? jeigu taip tai kiek skaiciau, tai jis visai nepadeda pastot  :ax:   jis yra tik geresnis variantas iprastiniam lubrikantui.,nes nestabdo spermiukams judet. Paprasti lubrikantai blogina spermiuku judejima. Geriausia- yra nieko nenaudot jeigu nera butinybes  :ax:​   

Atsakyti

Sveikos.

Piku dama, nu tikrai kazkas matosi. Linkiu kad pasitvirtintu. :)

Gintare, kaip smagu del namo! :) 

Na o as siandien pas gyd. buvau. Pridaviau tyrimus. Sausi startuojam su IVF. Tik va nzn kaip del to gimdos pabraizymo. Sako kadangi gimdzius esu tai man nebutu siulius, bet jeigu noriu tai gali pabraizyt. Kaina 90 eur. Tai dabar galvoju ar darytis ar ne, nu nes o jeigu tik to ir pritruktu... Tai va apmastymuose dabar.

Siaip viskas ok, tikiuosi jau per kitas Kaledas supuoti leliuka. <3

Atsakyti