Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Jei nuo zvakuciu nepraeis, tai sunaudosiu jas ir mb duosiu irgi :) Na neasiki ta juostele, dar nepadziuvus buvo, manau meluoja ir tiek :) ankstyvu nusipirkau tai ryt paziuresim ka rodys, jie nieko, tai melagis pasitaike :)

Tikiuosi, kad rodys ir mus pradžiuginsi gražiu testuku  :wub:​ 

Atsakyti

Tikiuosi, kad rodys ir mus pradžiuginsi gražiu testuku  :wub:​ 

Labai tikiuosi :) taupau slapima dabar pameginsiu jautresni pasidaryt, o gal rodys visgi :)

Atsakyti

Labai tikiuosi :) taupau slapima dabar pameginsiu jautresni pasidaryt, o gal rodys visgi :)

Nu ir aš matau vaiduoklį silpną tokį, lauksim dar vieno bandymo :) laikau kumščius  :4u: 

o man pradėjo dabar dešinėj kiaušidę skaudėt, šiaip, kaip laikrodukas 7dieną po mm skauda, tai OV prasideda, vyksta ar reik suprast, kad jau įvyko? :D  aš galvoju, kad skauda, kai plyšta ir išeina kiaušinėlis nu ir po to kuris laikas, ar ne? vakar buvo nd, bet tikriausiai reik ir šiandien MB laužt  :lol:  nors pas jį kaip visada, kai man OV, tai jam ligos ir ne nuotaika ir darbuose balaganas  :dry2:  

Atsakyti

Labai tikiuosi :) taupau slapima dabar pameginsiu jautresni pasidaryt, o gal rodys visgi :)

Nu dar neapsisiojai testo? Baisiai smalsu  :ax:

Atsakyti

Merginos as soke 😅😅😅😱🥰 Pasitvirtino, bet tai kaip anksti!!


Pridėta:

Atsakyti

Merginos as soke 😅😅😅😱🥰 Pasitvirtino, bet tai kaip anksti!!

Valio!!! :yahoo:​ Sveikinimai  :nestuke

Net plonesnė gleivinė netrukdė įsikabinti, nebereikės galvos sukti dėl letrozole. Nu labai džiaugiuosi už tave  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 06 gruodžio 2019 - 16:01

Merginos as soke 😅😅😅😱🥰 Pasitvirtino, bet tai kaip anksti!!

Sveikinu sveikinu sveikinu!!!!  :wub: 🥳🥳🥳🥳

taip ir galvojau kad bus sekmingas tau ciklas  :wub:  kaip vyro reakcija?

Atsakyti

Nu ir aš matau vaiduoklį silpną tokį, lauksim dar vieno bandymo :) laikau kumščius  :4u:

o man pradėjo dabar dešinėj kiaušidę skaudėt, šiaip, kaip laikrodukas 7dieną po mm skauda, tai OV prasideda, vyksta ar reik suprast, kad jau įvyko? :D  aš galvoju, kad skauda, kai plyšta ir išeina kiaušinėlis nu ir po to kuris laikas, ar ne? vakar buvo nd, bet tikriausiai reik ir šiandien MB laužt  :lol:  nors pas jį kaip visada, kai man OV, tai jam ligos ir ne nuotaika ir darbuose balaganas  :dry2:  

cia mano situacija aprasei  :lol:  :lol:  :lol:  viens prie vieno- viskas  :lol:​  

Atsakyti

Amundsen- vau- kokios naujienos si grazu penktadieni! super!   :4u:  :yahoo:​  

Atsakyti

Dekui merginos 🥰

Dar nemaciau jo po darbo,  bet pranesiau zinute, tai saus sampes siandien sake 😂

Na jau tikrai, kad nesutrugde plona gleivine, tikiuos, kad issilaikys, tai reik laukt pora savaitikiu, kad ginius patvirtintu :)

Nu as taip ir maniau, kad ta pienlige is oro neatsirado 😂😂😂

Atsakyti

Dekui merginos 🥰

Dar nemaciau jo po darbo,  bet pranesiau zinute, tai saus sampes siandien sake 😂

Na jau tikrai, kad nesutrugde plona gleivine, tikiuos, kad issilaikys, tai reik laukt pora savaitikiu, kad ginius patvirtintu :)

Nu as taip ir maniau, kad ta pienlige is oro neatsirado 😂😂😂

linkiu, kad viskas butu gerai, kad nepabegtu  :4u:   kaip faina  :wub:​ 

Atsakyti

Dekui merginos 🥰

Dar nemaciau jo po darbo,  bet pranesiau zinute, tai saus sampes siandien sake 😂

Na jau tikrai, kad nesutrugde plona gleivine, tikiuos, kad issilaikys, tai reik laukt pora savaitikiu, kad ginius patvirtintu :)

Nu as taip ir maniau, kad ta pienlige is oro neatsirado 😂😂😂

Na linkiu kad jau matytų po poros savaitėlių, kiek tada jau laiko turėtų būti? 

Atsakyti