Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

ech 👎 laukiam ryt, dar gal ankstoka 🙏

Kaip tavo, Liucija, nėštumas??  :wub:​ 

Atsakyti

nusipirkau nt is Benu. tik rozinio jau kuris laikas nera... tai viena melyna ir viena kasete paemiau. kasete raso, kad tinka 7dpo. tai galvoju gal rytoj ryte pabandyt :D nelauksiu mm, nors zadejau :D

Atsakyti

Tavo prg tyrimas rodo, kad yra nėštumas!!! Juk akivaizdu! Pas mane pradžia buvo 39.7 ir va, eina 12 savaitė jau !!! ;)) manau, kad būsiu teisi, jei pasveikinsiu ! :)  :4u:  net ir ginė yra sakius, kad jei prg jau virš 20nmol, vadinasi kabinasi leliukas :)

Nu kiek nuotaiką pakėlei, nu, kad tik taip ir būtų..... Ačiū už palaikymą visoms!!!!  :wub: 

Kažkokie testai būna pirkti Rimi sako geri, gal žinot kokie?

Atsakyti

Kaip tavo, Liucija, nėštumas??  :wub: 

Kolkas normaliai, po biski augam, laukiam 13 savaites echo. Kaip jus augat?  :wub: 

Atsakyti

nusipirkau nt is Benu. tik rozinio jau kuris laikas nera... tai viena melyna ir viena kasete paemiau. kasete raso, kad tinka 7dpo. tai galvoju gal rytoj ryte pabandyt :D nelauksiu mm, nors zadejau :D

Lauksim teigiamo testo foto   :bigsmile:​ 

Atsakyti

nusipirkau nt is Benu. tik rozinio jau kuris laikas nera... tai viena melyna ir viena kasete paemiau. kasete raso, kad tinka 7dpo. tai galvoju gal rytoj ryte pabandyt :D nelauksiu mm, nors zadejau :D

Nelauk! Labai labai linkiu dviejų!  :4u:​ 

Atsakyti

Nelauk! Labai labai linkiu dviejų!  :4u:​ 

Labas rytas, kol kas balta.. bet gal dar ir anksti. Reikia kitu dar ankstyvu nt nusipirkti.. 

Atsakyti

Labas rytas, kol kas balta.. bet gal dar ir anksti. Reikia kitu dar ankstyvu nt nusipirkti.. 

 Nenusimink, viskas bus gerai, reikia kantrybės  :4u:​ 

Atsakyti

Paneles, aš su klausimuku tokiu. Ar kuri nors planuojant nėštumą išgeriate vyno taurę ar šampano taurę? Ar griežtai atsisakot? Ar labai kenkia planavimui? Nes vienos draugės sako nieko baisaus, kitos sako griežtai negalima.  :D įdomi jūsų nuomonė  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Paneles, aš su klausimuku tokiu. Ar kuri nors planuojant nėštumą išgeriate vyno taurę ar šampano taurę? Ar griežtai atsisakot? Ar labai kenkia planavimui? Nes vienos draugės sako nieko baisaus, kitos sako griežtai negalima.  :D įdomi jūsų nuomonė  :rolleyes: 

 

 

visos cia pageriancios  :D  , o tai kitaip isprotet galima tikrai  :D

Atsakyti

Paneles, aš su klausimuku tokiu. Ar kuri nors planuojant nėštumą išgeriate vyno taurę ar šampano taurę? Ar griežtai atsisakot? Ar labai kenkia planavimui? Nes vienos draugės sako nieko baisaus, kitos sako griežtai negalima.  :D įdomi jūsų nuomonė  :rolleyes: 

Aš jei norisi, tai per mm drąsiai, o šiaip tai nelabai yr pas mane to noro :) kai atrado polipą tai ėjom kitą dieną į balių, tai gėriau vyną visą vakarą, tikriausiai viena visą butelį išgėriau, nes prie manęs nei viena nėgėrė, niekas neklausė bent ar nesulaukiu,kaip visad būna, gal pirmą kartą per pora metų nieks nesidomėjo ar dar ne viena :D 

Labas rytas, kol kas balta.. bet gal dar ir anksti. Reikia kitu dar ankstyvu nt nusipirkti.. 

Aš šiandien pasidariau tą patį iš Ali, kur rodė dvi juosteles ir baltas.... ai nesuprasi, kol nebus mm, nebus aišku čia niekas  :hmm: 

Atsakyti

Kolkas normaliai, po biski augam, laukiam 13 savaites echo. Kaip jus augat?  :wub:

O kiek tau dabar savaičių? Nes tu kažkaip panašiai su manimi pastojai :) mes irgi gerai, jau pilvukas pučiasi, kitą savaitę gale jau pagaliau prasidės 12 savaitė, baigsis tas siaubingas laikotarpis, gal ir pati mažiau stresuosiu dėl visko  :D​ 

Atsakyti