Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos.
Su Kaledomis jus visas. Mazu stebukleliu jums 😍😊
Atsakyti

Sveikos, kaip laikotės? Kaip pralėkė šventės? 

Man jos žiauriai greit pralėkė net nespėjau susigaudyti  :oh: stimuliacija kol kas sklandžiai einasi, be didelių šalutinių poveikių, buvo porą kartelių galva susvaigus, bet gal kad buvau nevalgius  :hmm:​ 

Atsakyti

Man ir šventės lėkte pralėkė  :santa: išvargina mane tas trinimasis nuo stalo prie stalo  :oh: Vakar grįžom iš uošvijos, tai taip gera buvo į savo lovą įkristi  :ax:​ 

Atsakyti

Aš kiekvieną vakarą grįždavau į savo lovą, tai atsigulus vis pasakydavau kaip gera savo lovoje  :D bet va Naujuosius sutiksime svečiuose, tai neišsimiegosiu normaliai  :oh:​ 

Atsakyti
QUOTE(*Niloticus* @ 2019 12 27, 11:08)
<p>Man ir šventės lėkte pralėkė  000054.gif išvargina mane tas trinimasis nuo stalo prie stalo  doh.gif Vakar grįžom iš uošvijos, tai taip gera buvo į savo lovą įkristi  ax.gif​ </p>

Mes irgi vakar grizom namo, nors buvo planas tik siandien. Bet sava lova kaip sakai labai trauke. Juolab kad tooookia ryski o atejo 🙈🤣
Sventes tai praskriejo greit, nors ir tuo paciu pavargau. Gerai, kad i darba tik pirmadieni smile.gif
Atsakyti

Sveikutes, as kaip ir jus vakar gryzau namo  :wub:  tai taaaip gera! O siaip smagiai viskas praejo uosvijoi  :wub:  dziaugiuosi, kad vazevom. 

Atsakyti

Sveikutes, as kaip ir jus vakar gryzau namo  :wub:  tai taaaip gera! O siaip smagiai viskas praejo uosvijoi  :wub:  dziaugiuosi, kad vazevom. 

Labai džiugu, kad nuotaika pasitaisius. Gal planuoji vėl stimuliuotis?

Atsakyti

Labas rytas ☺️ gulinėju lovoje, baisiai sunku lįsti iš po patalo... Jau kirba mintis NT gadinti 🙈🙈🙈 bet dar 6 dienos iki numanomų mm, ciklas mano apie 32 dienas trunka, tai jaučiu ryškiai dar per anksti būtų  :ax: kaip tą nekantrumą suvaldyti???  :umn:​ 

Atsakyti
QUOTE(*Niloticus* @ 2019 12 28, 09:25)
<p>Labas rytas ☺️ gulinėju lovoje, baisiai sunku lįsti iš po patalo... Jau kirba mintis NT gadinti 🙈🙈🙈 bet dar 6 dienos iki numanomų mm, ciklas mano apie 32 dienas trunka, tai jaučiu ryškiai dar per anksti būtų  ax.gif kaip tą nekantrumą suvaldyti???  umn.gif​ </p>

As geriau pakenteciau ta savaitele nei pamacius viena bruksneli nusivilciau ir nuliusciau. Siaip dar tikrai ankstoka nt gadint mano galva.
Atsakyti

Su praėjusiomis ir ateinančiomis šventėmis!!! Tegul nauji 2020 -ieji išpildo tuos norus, kurių šių metų Kalėdų senelis neišpildė  :4u:

 

Labas rytas :)

Na kuri dabar testuosis, Gintare, goodmorning, Emi:ax:

Dandelion fuzz, kada dabar nelauki mmm? 

 

o dabar bandysiu nelaukti sausio 16d.. per šventes daug vyno geriau, nieko negavlojau, neplanavau. Per naujus irgi šampano taurės žadu neatsisakyti. Nors ir ov rodo, kad sausio 1 dieną bus, bet kas ten žino, pagal paskutini mėnesį, gal ir vėliau man viskas vyksta. Ai, kaip jau bus taip/

Atsakyti

Su praėjusiomis ir ateinančiomis šventėmis!!! Tegul nauji 2020 -ieji išpildo tuos norus, kurių šių metų Kalėdų senelis neišpildė  :4u:

o dabar bandysiu nelaukti sausio 16d.. per šventes daug vyno geriau, nieko negavlojau, neplanavau. Per naujus irgi šampano taurės žadu neatsisakyti. Nors ir ov rodo, kad sausio 1 dieną bus, bet kas ten žino, pagal paskutini mėnesį, gal ir vėliau man viskas vyksta. Ai, kaip jau bus taip/

Tai ir šaunu, kad atsipalaidavai kartais to ir tereikia. Nes saugaisi, nieko nevartoji o jei pastosiu, o tas užsitęsia n-ąjį mėn.  :oh:​ 

Atsakyti

Nes saugaisi, nieko nevartoji o jei pastosiu, o tas užsitęsia n-ąjį mėn.  :oh:​ 

Va va... 

Atsakyti