Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, 

Labukas visoms! Su Naujais metais! Kaip suprantu, sukūrėte naują temą? Kaip man ją rasti? :)

Dar nesukūriau 🙈 nebuvo kol kas laiko 

Per keletą dienų sukurpsiu naują temutę ir čia nuorodą įkelsiu 😊

Atsakyti

Pikų dama - o kaip tu laikaisi? 

Gintare8020, gal turit naujienų iš vaisingumo klinikos? 

Labas! Visaip.. Eina 10 savaitė. Būna ir pykinimų, ir spaudimo problemų, silpnumo. Porą kartų tepliojo..

Dabar išvis išgyvenu labai sunkų laikotarpį savo nėštumui tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Guliu su vyresneliu raidos centre. O ten ir pabėgioti nemažai paskui jį tenka, ir pakilnoti. Apie psichologinę atmosferą tokioj vietoj patyliu.. Vakarais vos suvaldau grįžusius panikos priepuolius. O vaistų negalima. Tenka kokiu sedatif gelbėtis, melisom. O visa kita gerai.

Kitas vizitas iškart pas genetikę, sausio 20. Jau turiu ir neštukės kortelę. 

Atsakyti

Laba Mimoza, aciu, kad teiraujiesi  :) 

mb kaip ir namie bet sykarta neskatinom. Mano ginei giminei bedos ir ji siuo metu nedirba, o ir per ovuliacija nieko neiseis nes su vaikais kaip tik viesbutije busim tai kazkaip nera tikslo nes ryti tuos vaistus.  Aisku gaila nes vel nusikiale neribotam laikui  :unsure: 

Atsakyti

Laba Mimoza, aciu, kad teiraujiesi  :)

mb kaip ir namie bet sykarta neskatinom. Mano ginei giminei bedos ir ji siuo metu nedirba, o ir per ovuliacija nieko neiseis nes su vaikais kaip tik viesbutije busim tai kazkaip nera tikslo nes ryti tuos vaistus.  Aisku gaila nes vel nusikiale neribotam laikui  :unsure:

Tai iš ties neapsimoka apkrauti organizmo hormonais, jei nelabai išeitų ND daryti. Man ir šviečiasi pristabdybas neribotam laikui  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas! Visaip.. Eina 10 savaitė. Būna ir pykinimų, ir spaudimo problemų, silpnumo. Porą kartų tepliojo..

Dabar išvis išgyvenu labai sunkų laikotarpį savo nėštumui tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Guliu su vyresneliu raidos centre. O ten ir pabėgioti nemažai paskui jį tenka, ir pakilnoti. Apie psichologinę atmosferą tokioj vietoj patyliu.. Vakarais vos suvaldau grįžusius panikos priepuolius. O vaistų negalima. Tenka kokiu sedatif gelbėtis, melisom. O visa kita gerai.

Kitas vizitas iškart pas genetikę, sausio 20. Jau turiu ir neštukės kortelę. 

Stiprybės, siunčiu geriausias mintis ir palaikymą  :wub:

Hal laikas gal šiaip su šeima, be papildomų minčių, vienas kitu atsidžiaugti  :angel2:

Mimozza ​kodel neribotai? 

Atsakyti

Ziuriu niekas neuzvede temutes tai as paklausiu, ar geroa Kaledos buvo  :D ? Ta prasme dovanu klausimu :D , gi mes moteros dovanas labai megstam  :wub: 

Atsakyti

Tai iš ties neapsimoka apkrauti organizmo hormonais, jei nelabai išeitų ND daryti. Man ir šviečiasi pristabdybas neribotam laikui  :unsure: 


islekia mb vel? 
del apkrovimo tai tikrai, as ir vitaminus visus nuemus visiskai esu nes kepenim jau per sunku buvo. Geriu dabar tik margeni, kad viska is saves isvalyti. 

Atsakyti

Stiprybės, siunčiu geriausias mintis ir palaikymą  :wub: Hal  laikas gal šiaip su šeima, be papildomų minčių, vienas kitu atsidžiaugti  :angel2: Mimozza  kodel neribotai? 

 

taip  :wub: , siandien vaikai galvoja kad vaziuojam giminiu lankyti. Pakelti anksciausiai, pikti burba ruosesi, o istikro vezames i spa porai dienu  :D  bus staigmena :wub:

Atsakyti

Hal šaunuolė, reikia gaivinti temą :) Aš tai dovanų gavau tik nuo mamos, abiems su mb vitaminų tradiciškai, bet šiaip, tai kalėdos buvo pačios turtingiausios dovanomis, nes daug visko ko senai norėjau, bet sau neleidau nusipirkau  :rolleyes: kaip sakiau sau pačiai pasikėliau savivertės kartelę. Mes dažnai ją per žemai nuleidžiam, na bent aš... Ilgai svajojau ir apie rankinuką gerą ir batus nuo pernai buvau nusižiūrėjus, dar telefoną ir kvepalus...  žodžiu mb buvo atleistas nuo dovanų pirkimo  :D bet labai džiaugiuosi, nes dažnai sau pagailiu vis, tai perlipau per save  :wub:

Kaip kitom dovanos, ką gavot? Ką dovanojot?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

taip  :wub: , siandien vaikai galvoja kad vaziuojam giminiu lankyti. Pakelti anksciausiai, pikti burba ruosesi, o istikro vezames i spa porai dienu  :D  bus staigmena :wub:

Kaip gerai sugalvojot! Gero laiko! Atsipalaiduokit ir pasidžiaukit ❤️

Atsakyti

Sveikos. Mano padangėj nieko naujo. Tikriausiai laukiu mmm ir tiek. Nakčiai hipnozan geriu, nes sunkiai užmiegu, baisiai nervinuosi prieš danties traukimą.

Man Kalėdų senelis "atnešė" kvepalus, pasisekė gauti patikusius, nes sakė, kad gamintojas jų daugiau nebegamins...

Atsakyti

Stiprybės, siunčiu geriausias mintis ir palaikymą  :wub:

Hal laikas gal šiaip su šeima, be papildomų minčių, vienas kitu atsidžiaugti  :angel2:

Mimozza ​kodel neribotai? 

islekia mb vel? 
del apkrovimo tai tikrai, as ir vitaminus visus nuemus visiskai esu nes kepenim jau per sunku buvo. Geriu dabar tik margeni, kad viska is saves isvalyti. 

Aha vyras vėl išvaro, jei važiuotume tai gal tik kovo pabaigoje, bet tada nežinau ar darytų stimuliaciją. 

Fainai sugalvojai dėl spa. Mes buvom palėkę iki baseino, tai 3 valandas pasipliuškenom šeimyniškai  :D 

Aš gavau po egle telefoną  :ax: 

Beje sukūriau naują temą https://www.supermam...iau/?p=72577595

Atsakyti