Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Mergaitės galvoju šį mėnesį pabandyt ov testus ir temperatūrą matuoti. Kažkaip galvoju gal man ov nevyksta iž tat ir nepastoju 🤨. Nes šį mėn jokių vaisingų išskyrų nemačiau. 

Atsakyti

Mergaitės galvoju šį mėnesį pabandyt ov testus ir temperatūrą matuoti. Kažkaip galvoju gal man ov nevyksta iž tat ir nepastoju 🤨. Nes šį mėn jokių vaisingų išskyrų nemačiau. 

Aišku  kad reikia bandyti ir testukus ir temperatūrą. Blogiau nebus. Aiškiai išreikštų vaisingų išskyrų gali ir nebūti, bet O vykti. 

Atsakyti

O ov testai 25 ml jautrumo geri kaži?

Atsakyti

Mergaitės galvoju šį mėnesį pabandyt ov testus ir temperatūrą matuoti. Kažkaip galvoju gal man ov nevyksta iž tat ir nepastoju 🤨. Nes šį mėn jokių vaisingų išskyrų nemačiau. 

Aišku, bandykit  :) aš pirmą kartą šį mėn bandžiau, OV vėliau dieną nei pagal skaičiuoklę. Mano 20 mIU. Pirkau rinkinį iš testai.eu. Pirkau tokį dalyką pirmą kartą, bet dar nebuvo brokuotų. 

Atsakyti

O ov testai 25 ml jautrumo geri kaži?

Aš perku 20 ml, tai man jie parodo. Prie 20ml rašo itin jautrus, o prie 30ml rašo jautrus, tai tavo tarpinis :D 

Atsakyti

Aišku, bandykit  :) aš pirmą kartą šį mėn bandžiau, OV vėliau dieną nei pagal skaičiuoklę. Mano 20 mIU. Pirkau rinkinį iš testai.eu. Pirkau tokį dalyką pirmą kartą, bet dar nebuvo brokuotų. 

Aš ir ten nusižiūrėjau ir kaina padori, tik siuntimas pas juos nepigus lp expres ir neina pasirinkti kai darai užsakymą. Duoda tik per paštą. O per ten nenoriu, nes atneša į namus ir pas mamą 😂

Atsakyti

Aš ir ten nusižiūrėjau ir kaina padori, tik siuntimas pas juos nepigus lp expres ir neina pasirinkti kai darai užsakymą. Duoda tik per paštą. O per ten nenoriu, nes atneša į namus ir pas mamą 😂
Ant pakuotės rašo siuntėjo, t.y. fizinio asmens, vardą pavardę. Iš pakuotės nesuprasi, kas viduj. Nebent jūsų mamą sudomins, koks vyras jums čia siuntinius siuntinėja ir ji išpakuos  :D​ 

 

Ai, prisiminiau, čia registruota siunta, teks eit į paštą. Įmes lapuką.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 15 vasario 2019 - 18:31

Ant pakuotės rašo siuntėjo, t.y. fizinio asmens, vardą pavardę. Iš pakuotės nesuprasi, kas viduj. Nebent jūsų mamą sudomins, koks vyras jums čia siuntinius siuntinėja ir ji išpakuos  :D​ 

Ai, prisiminiau, čia registruota siunta, teks eit į paštą. Įmes lapuką.

Tai va, kad pas mus nešioja į namus registruotą ir nesunkią siuntą 😆. Tai ji nepakuos, bet aišku paklaus ką čia parsisiunčiau 😆😆😆😂

Atsakyti
Mes tai pavakarieniavom romantiskai keturiese. As, vyras, dukra ir musu ciucikas. biggrin.gif Geliu gavau, dukra gerbeja turi mokykloj, tai nuo jo gavo geliu ir sokolado. smile.gif
Vyras apsirgo, tai nd nedarem. Po O viena diena buvo, norejau dar “uztvirtinti”, bet gavos kaip gavos. biggrin.gif
QUOTE(gintare0820 @ 2019 02 15, 12:02)
<p>as gavau raudonu roziu ir vibratoriu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif   toki mandra kuri reikia naudot nd metu, tai jis gerai veikia abiems  rolleyes.gif</p>
Nugi nugi, papasakok kas cia per stebuklas? bigsmile.gif
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 02 15, 18:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="GammaOrionis" data-cid="72355134" data-time="1550248217"><div><p>Ant pakuotės rašo siuntėjo, t.y. fizinio asmens, vardą pavardę. Iš pakuotės nesuprasi, kas viduj. Nebent jūsų mamą sudomins, koks vyras jums čia siuntinius siuntinėja ir ji išpakuos  biggrin.gif </p><p></p><p>Ai, prisiminiau, čia registruota siunta, teks eit į paštą. Įmes lapuką.</p><p></p></div></blockquote><p>Tai va, kad pas mus nešioja į namus registruotą ir nesunkią siuntą 😆. Tai ji nepakuos, bet aišku paklaus ką čia parsisiunčiau 😆😆😆😂</p>
O mama nezino, kad planuojat?
Atsakyti

Mes tai pavakarieniavom romantiskai keturiese. As, vyras, dukra ir musu ciucikas. biggrin.gifGeliu gavau, dukra gerbeja turi mokykloj, tai nuo jo gavo geliu ir sokolado. smile.gif
Vyras apsirgo, tai nd nedarem. Po O viena diena buvo, norejau dar “uztvirtinti”, bet gavos kaip gavos. biggrin.gif

QUOTE(gintare0820 @ 2019 02 15, 12:02)
<p>as gavau raudonu roziu ir vibratoriu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif   toki mandra kuri reikia naudot nd metu, tai jis gerai veikia abiems  rolleyes.gif</p>
Nugi nugi, papasakok kas cia per stebuklas? bigsmile.gif
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 02 15, 18:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="GammaOrionis" data-cid="72355134" data-time="1550248217"><div><p>Ant pakuotės rašo siuntėjo, t.y. fizinio asmens, vardą pavardę. Iš pakuotės nesuprasi, kas viduj. Nebent jūsų mamą sudomins, koks vyras jums čia siuntinius siuntinėja ir ji išpakuos  biggrin.gif </p><p></p><p>Ai, prisiminiau, čia registruota siunta, teks eit į paštą. Įmes lapuką.</p><p></p></div></blockquote><p>Tai va, kad pas mus nešioja į namus registruotą ir nesunkią siuntą 😆. Tai ji nepakuos, bet aišku paklaus ką čia parsisiunčiau 😆😆😆😂</p>
O mama nezino, kad planuojat?

Nea nežino, nenoriu nieko sakyti. Jau kai bus rezultatas tada sužinos. Ji nelabai ir tikisi, nes turim du vaikučius, be to jaunir tas amžius mūsų ne jaunystė....aišku ji kartais užsimindavo, kad reik dukrytės 😁

Atsakyti

Kaip savaitgaliaujasi, merginos? Man ir BKT pakilo šiandien. Reiks registruotis progesterono tyrimui.

Atsakyti

Sveikos,

Kaip savaitgaliaujasi, merginos? Man ir BKT pakilo šiandien. Reiks registruotis progesterono tyrimui.

Liuks, kad užkilo. 

Mes su šeimyna atvažiavom į milžinišką žaidimų kambarį. Smagu ir man nuo kokios čiuožyklos nusileisti. Sugrįžau į vaikystę  :D​ 

Atsakyti