Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(vincene @ 2019 08 19, 10:42)


Aciu 4u.gif Gal papilde, nes kada ziurejom nebebuvo 37 dydzio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 08 16, 20:55)
As matavau vidu 10 dydzio 27.5 cm, man reikia 27, todel tas 0.5 man nemaiso 4u.gif

įdomiai blink.gif mano falconuose vidpadis 27cm. to 0,5 cm man ir trūksta unsure.gif
mainom biggrin.gif
reiškia dar nuo spalvos priklauso.
mano margi .
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2019 08 19, 13:10)
Aciu  4u.gif  Gal papilde, nes kada ziurejom nebebuvo 37 dydzio  4u.gif

Dabar jau yra smile.gif kaip suprantu 4 UK, atitinka 37
Atsakyti
Kadangi tema apie viską ir mergaitės dar atostogauja, pasidalinkit, kokios plaukų formavimo šukos pasiteisino. Sudėtinga man plaukų feną ir apvalų šepetį vienu metu naudot, norėčiau paprasčiau suvaldyti savo banguotis linkusią besišiaušiančią sausų storų plaukų ševeliūrą. Tiesinimo žnyplių nenoriu, turi dukra. Galvoju apie kažką tokio

vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip sekasi jums tvarkytis su panašiais plaukais ?
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2019 08 19, 15:41)
Kadangi tema apie viską ir mergaitės dar atostogauja, pasidalinkit, kokios plaukų formavimo šukos pasiteisino. Sudėtinga man plaukų feną ir apvalų šepetį vienu metu naudot, norėčiau paprasčiau suvaldyti savo banguotis linkusią besišiaušiančią sausų storų plaukų ševeliūrą. Tiesinimo žnyplių nenoriu, turi dukra. Galvoju apie kažką tokio

vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip sekasi jums tvarkytis su panašiais plaukais ?

As jau 8 metus naudoju Philips su besisukamciom sukom ir visos drauges aplinkui toki pat nusipirko
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2019 08 19, 14:28)
Dabar jau yra smile.gif kaip suprantu 4 UK, atitinka 37


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 08 19, 15:44)
As jau 8 metus naudoju Philips su besisukamciom sukom ir visos drauges aplinkui toki pat nusipirko

Galite parodyti apie ką kalbate?
Aš mokyklos laikais turėjau kažkokį biggrin.gif Tik labai galia maža buvo.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 08 19, 15:44)
As jau 8 metus naudoju Philips su besisukamciom sukom ir visos drauges aplinkui toki pat nusipirko


Koks pas jus modelis ?
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2019 08 19, 15:57)
Koks pas jus modelis ?

Mano šitos. Atitarnavo 7 metus, tada vėl tas pačias pirkau https://pigu.lt/lt/b...

Vadinasi Philips formavimo šukos
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
Gal kas turi pardavimui naują elektrinį dantų šepetėlį?
Taip pat gal kuri galite parekomenduoti mažos talpos termosą maistui? kuris tikrai išlaiko šilumą smile.gif
Atsakyti
Naujos Ralph Lauren espadriles, odines. Vidpadis 24.5 cm. Dydis usa 8. Kaina 37 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mergaitės, gal kas pirkote Ecco Damara basutes? Kokie atsiliepimai? Čia gera kaina, bet man dydis neaiškus. Kažin 10=10.5 dydis 27 cm pėdai tiktų?
https://www.amazon.c...S...;th=1&psc=1

Ačiū už pagalbą kas atsakys 4u.gif
Atsakyti