Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(bumbulas @ 2019 08 20, 23:41)
Pasiūlykite naujus paaugliškus batus į až
Šiandien pamatavau, ką esu pripirkusi, visi maži😤 Artėja rugsėjis...vidpadis turėtų būti 26.5- 27 cm.  Po parduotuves šiandien pavaikščiojom, tai negražu, tai nepatogu.

Koks dydis? Berniukas, mergaitė?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 08 20, 22:51)
Koks dydis? Berniukas, mergaitė?


berniukas, turbūt usa vyriški 8.5 , svarbu vidpadis..26.5-27 cm

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 08 20, 22:06)
Gal kas norit tokio sijono už 30eu?
https://www.macys.co...m_srcCatID~z131

12 dydis, realiai tinka L dydžiui. Ta šoninė juosta kiek pabanguoja kaip foto, mane nervina. Etiketę nukirpau, bet išėjus nei karto nebuvau.


Pabandykit tą juostą atsukti į priekį. Man visai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2019 08 21, 07:03)
Pabandykit tą juostą atsukti į priekį. Man visai patiko  smile.gif

nedžiugina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2019 08 20, 19:20)
Kaip smagu, kad ir per atostogas temoje diskusijos vyksta  4u.gif  Visai nedaug jau liko iki atostogu pabaigos, nuo rugsejo vel pradesime pirkimus, pasiilgau jau jusu  4u.gif  4u.gif  wub.gif
Labai gaila, bet nuo rugsejo musu Vilniaus ir Kauno dalintojos nebegales toliau dalinti siuntinuku, todel ieskome nauju pagalbininkiu. Jei noretumete prisijungti prie musu komandos, parasykite mums el.pastu, suteiksime daugiau informacijos  4u.gif



tokia gera Vilniaus vieta buvo, labai gaila unsure.gif
Atsakyti
Aš tai vakar buvau prekybcentry, nu žinokit nemoku jau apsipirkti, nieko nerandu, įėjus į parduotuvę matau krūvą skudurų... iš ko rinktis tokioj maišalynėj? Jei kas ir patiktų, tai kaina kosminė tuomet, žodžiu taip nusivyliau, kad negaliu... paprasčiausi marškinukai kad ir Hilfiger be 100 Eur. nėr... o taip reikia patogių baltų į darbą.
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2019 08 20, 17:20)
Kaip smagu, kad ir per atostogas temoje diskusijos vyksta  4u.gif  Visai nedaug jau liko iki atostogu pabaigos, nuo rugsejo vel pradesime pirkimus, pasiilgau jau jusu  4u.gif  4u.gif  wub.gif
Labai gaila, bet nuo rugsejo musu Vilniaus ir Kauno dalintojos nebegales toliau dalinti siuntinuku, todel ieskome nauju pagalbininkiu. Jei noretumete prisijungti prie musu komandos, parasykite mums el.pastu, suteiksime daugiau informacijos  4u.gif


Kokios liudnos zinios, tokia Vaidute buvo nereali dalintoja, maloni, taktiska, paplepi atejus apie rubukus. wub.gif
Aciu tau Vaidut kad tiek metu buvai su mumis, sekmes tau. 4u.gif
Atsakyti
Kas auginate vaikučius su bronchine astma, gal žinote kurią sanatoroją geriau važiuoti-Palanga ar Druskininkai?
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2019 08 21, 09:39)
Kokios liudnos zinios, tokia Vaidute buvo nereali dalintoja, maloni, taktiska, paplepi atejus apie rubukus. wub.gif
Aciu tau Vaidut kad tiek metu buvai su mumis, sekmes tau. 4u.gif

man irgi Vaidos netekti bus labai gaila - be galo lanksti ir maloni dalintoja buvo.
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2019 08 21, 11:39)
Kokios liudnos zinios, tokia Vaidute buvo nereali dalintoja, maloni, taktiska, paplepi atejus apie rubukus. wub.gif
Aciu tau Vaidut kad tiek metu buvai su mumis, sekmes tau. 4u.gif



QUOTE(obuoline @ 2019 08 21, 11:52)
man irgi Vaidos netekti bus labai gaila - be galo lanksti ir maloni dalintoja buvo.

Ačiū jums mergaitės už gražius žodžius wub.gif flirt.gif friends.gif

Aš irgi dėkoju jums už viską 4u.gif bigsmile.gif Tikrai daug metų gražiai bendravome, bet kas turi pradžią, turi ir pabaigą, tikiuosi susitiksime pas naująją dalintoją atsiimant siuntinukus good.gif

Linkiu sekmės Linutei ir visai pačiai nerealiausiai komandai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2019 08 21, 10:49)
Kas auginate vaikučius su bronchine astma, gal žinote kurią sanatoroją geriau važiuoti-Palanga ar Druskininkai?

Mes važiuojame į Palangą.
Atsakyti
QUOTE(bumbulas @ 2019 08 20, 23:41)
Pasiūlykite naujus paaugliškus batus į až
Šiandien pamatavau, ką esu pripirkusi, visi maži😤 Artėja rugsėjis...vidpadis turėtų būti 26.5- 27 cm.  Po parduotuves šiandien pavaikščiojom, tai negražu, tai nepatogu.

Parašiau jums 4u.gif
Atsakyti