Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

atbėgu padėkoti merginoms už prekes, mokyklai pasiruošta, vaikinas aprengtas nuo galvos iki kojų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

pasidalinsiu man labai patikusių kelnių kūdenoms nuoroda, ėmiau aklai, šiek tiek orientavausi pagal dydžių lentelę, bet pataikiau 100 proc. Gal kam pagelbėsiu ateičiai.

Vaikis būsimas šeštokas, 163 cm ūgio, per liemenį 67 cm, klubai 79 cm, ėmiau šias kelnes mokyklai - tobulai, ir ilgis ir mažai siaurint reikia per liemenį (kadango visose yra guma su sagutėm, idealus variantas)

šios abejos labai gražiai atrodo, ilgis dar šiek tiek ūgtelėjimui rezervo yra

Boys Uniform Stain And Wrinkle Resistant Stretch Skinny Perfect Pants Dydis 16S Slim

https://www.children...ants-3010386-NN

Boys Uniform Skinny Chino Pants dydis18 S Slim

https://www.children...ants-2057032-NN

o šios su rezervu ugtelėjimui ir pavalgymui biggrin.gif

Boys Uniform Chino Pants Dydis 18S slim

https://www.children...ants-1101084-NN

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga*: 10 liepos 2020 - 08:44
Parduodu keleta netikusiu Jcrew factory drabuziu ir basutes:

Grazusis zalias sijonas wub.gif Dydis 0. Labai smagus, nera skystas, su pamusalu. 33€
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Is mergaiciu skyriaus 14 dydzio suknele. Kokybisko plono trikotazo. Kaina 13€
vartotojo įkelta nuotrauka

Leopardinis lengvas vasarinis sijonas su pamusalu. Patinka tai, kad nesiglamzantis. US 2 dydis. Kaina 25€
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Dr. Scholl’s basutes. Us 8 dydis. Tiktu platesnei pedai. Basuciu vidus minkstas, labai patogiai isgaubtas. Kaina 45€
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Turiu J.Crew Cashmere joggers in everyday cashmere L dydi, keiciu i S arba M, neparduodu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mergaitės, kur ieškoti Vans moteriškų batų?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 07 10, 10:51)
Turiu J.Crew Cashmere joggers in everyday cashmere L dydi, keiciu i S arba M, neparduodu



O tai kokios jos dydžio? unsure.gif aš S turiu gauti, bet pagal komentarus atrodo, kad bus didelės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 07 10, 11:58)
O tai kokios jos dydžio?  unsure.gif  aš S turiu gauti, bet pagal komentarus atrodo, kad bus didelės  unsure.gif

O aš XL pasiėmiau, kad laisvesnės būtų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri parduodate striukę/paltuką iki kelių nuo vėjo ir lietaus? L dydžio 4u.gif
Atsakyti

Ačiū už paskutinį (ir ankstesnius) siuntinuką ir Eglei už dalybas :4u:

Gražių, šiltų atostogų  :vacation1:​ 

Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2020 07 10, 14:14)
Sveikos, gal kuri parduodate striukę/paltuką iki kelių  nuo vėjo ir lietaus? L dydžio  4u.gif

Aš tokį parduodu, 70 eur
Naujas, su etikete, vilnonis Monton paltas, 40 dydis, M-L. Sudėtyje 65 proc. vilna. Labai graži, tamsiai žalia spalva, audinys su faktūra, nesivels ir gerai nešiosis 4u.gif Kapišonas tamsiai mėlynas, išsisega, išsegus atrodys kaip klasikinis paltas wub.gif Ilgis nugaroje - 100 cm. siunčiu, Vilniuje galima matuotis 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2020 07 10, 08:32)
pasidalinsiu man labai patikusių kelnių kūdenoms nuoroda, ėmiau aklai, šiek tiek  orientavausi pagal dydžių lentelę, bet pataikiau 100 proc. Gal kam pagelbėsiu ateičiai.


Ačiū už rekomendacijas 👍 pasidalinsiu ir aš savo atradimu berniukams-sliekams. mokyklinės kelnės


Egle, AČIŪ už operatyvų padalinimą 🍾
Komanda, AČIŪ už pagautas prekes 🎉
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lola.lola: 10 liepos 2020 - 13:23
Gal kas prie tu kasmyro kelniu parduodate dzemperi M ?
Ieskau pirkti.
Atsakyti

Ačiū toms kurios jau atsiėmė pirkinius  :4u: , Tačiau dar visas kalnas senesniu prekiu ir dar didesnes kalnas neapmokėtu  :hmm: Nuo 07.20 planuoju išvykti iš Vilniaus, tad atsiimti vėliau nebus galimybės. Paskubėkit!

Atsakyti