Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Lena&Vika @ 2020 07 08, 20:51)
Sveikos, merginos, norėčiau paklausti, ar iš čia patikima pirkti?
Ar čia fake puslapis? g.gif

https://www.britzer-...laptop-on-sale/

Tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2020 07 08, 22:09)


Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2020 07 09, 08:09)
Tikrai ne.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egluzek @ 2020 07 08, 16:22)
<p>Rytoj Vilnius gaus 666, penktadienį nuo ryto pradėsim dalybas. Paskubekit su mokėjimais, nes Vilniuje planuoju būti tik pora dienų. Vėliau jau tik po savaitgalio antradienį.
</p>


Gal ir Kaunas gaus likusius daiktus is 614 dezutes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2020 07 09, 11:43)
Gal ir Kaunas gaus likusius daiktus is 614 dezutes?  unsure.gif

aga labai laukiam 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Nuoširdžiausiais ačiū pačiai pačiausiai komandai už siuntinuką. Pagaliau sulaukiau savo RL džinsų wub.gif man tikrai nepasirodė didinti, lyginant su kitais RL to paties boyfriend modelio džinsais. Bus šios vasaros mano favoritas 🥰 kartu su RL dzempu.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Spygliz, žiauriai gerai wub.gif
Atsakyti
Parduodu 8 dydi populiariojo plosciuko.
Atitinka M 35 eurai
https://factory.jcre...color_name=navy

Nauji odiniai Ecco 41 dydzio.
60 euru
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 09 liepos 2020 - 12:31
Spyglyz net akys atsigavo, labai labai :wub:
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2020 07 08, 15:34)
Merginos gal matet kazkur tokiu ne kosmine kaina, nes pas tas lt siuvejas be 100 nera unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
dzempu tai yra ir hm ir kitur bet va sortu nerandu ax.gif

Aš panašius pullandbear mačiau
Atsakyti

Nuoširdžiausiais ačiū pačiai pačiausiai komandai už siuntinuką. Pagaliau sulaukiau savo RL džinsų wub.gifman tikrai nepasirodė didinti, lyginant su kitais RL to paties boyfriend modelio džinsais. Bus šios vasaros mano favoritas 🥰 kartu su RL dzempu.

Ojej kaip gerai atrodo  :wub:  o tai visgi koks cia dydis 27?

Atsakyti
QUOTE(Egluzek @ 2020 07 09, 14:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spygliz" data-cid="72680770" data-time="1594287694"><div><p>Nuoširdžiausiais ačiū pačiai pačiausiai komandai už siuntinuką. Pagaliau sulaukiau savo RL džinsų vartotojo įkelta nuotraukaman tikrai nepasirodė didinti, lyginant su kitais RL to paties boyfriend modelio džinsais. Bus šios vasaros mano favoritas 🥰 kartu su RL dzempu.

</p></div></blockquote><p>Ojej kaip gerai atrodo  wub.gif  o tai visgi koks cia dydis 27?</p>

Aciu 🥰 mano įprastas 28. Aišku tilpciau į 27, bet būtų skinny, o čia boyfriend modelis.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2020 07 09, 04:41)
Nuoširdžiausiais ačiū pačiai pačiausiai komandai už siuntinuką. Pagaliau sulaukiau savo RL džinsų  wub.gif  man tikrai nepasirodė didinti, lyginant su kitais RL to paties boyfriend modelio džinsais. Bus šios vasaros mano favoritas 🥰 kartu su RL dzempu.




wub.gif 4u.gif







Turime laisva Tommy Hilfiger TJW Tape Logo Backpack, 72 eurai (jau Kaune)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 09 liepos 2020 - 14:12