Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal kas zinote ka daryti, kad ziurint supermama per telefona, nebemetytu reklamu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lomute: 29 rugpjūčio 2019 - 07:52
QUOTE(lomute @ 2019 08 29, 08:51)
Gal kas zinote ka daryti, kad ziurint supermama per telefona, nebemetytu reklamu?


Anksciau padedavo adblockeris, bet dabar niekas neveikia tu reklamu. doh.gif Man irgi aktualu.
Atsakyti
Laba, gal contigo termosiuką kas parduoti turite? Labai reik dovanai.
Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2019 08 29, 08:51)
Gal kas zinote ka daryti, kad ziurint supermama per telefona, nebemetytu reklamu?

Yra opcija kur galima pasirinkti - blokuoti iššokančius langus. Bet.... delfyje man tai veikia, supermamoje ne. Imu SM nekęsti. Susimokėčiau net, kad tik man tų idiotizmų nerodytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 08 29, 09:24)
Yra opcija kur galima pasirinkti - blokuoti iššokančius langus. Bet.... delfyje man tai veikia, supermamoje ne. Imu SM nekęsti. Susimokėčiau net, kad tik man tų idiotizmų nerodytų  biggrin.gif

Turbut privers i fb issirotuot. Beveik visos temos ten keliasi. Sm gales patys savo reklamas ziuret.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 08 29, 14:15)
Turbut privers i fb issirotuot. Beveik visos temos ten keliasi. Sm gales patys savo reklamas ziuret.

Man tai ne telefone nei kompe reklamų nėra (aš senoj versijoj, jei tas svrabu).
Gal reiktų kitokių nei ad-block pažiūrėt, ar perinstaliuot?
Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2019 08 29, 08:51)
Gal kas zinote ka daryti, kad ziurint supermama per telefona, nebemetytu reklamu?

Parsisiuskit nemokama Free Adblocker Browser, telefone nustatykit kaip pagrindine narsykle, ir i internetinius puslapius liskit per ji.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 08 29, 13:15)
Turbut privers i fb issirotuot. Beveik visos temos ten keliasi. Sm gales patys savo reklamas ziuret.

Nereikia FB, čia geriau. O reklamų nėra senoj versijoj
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2019 08 29, 23:14)
Nereikia FB, čia geriau. O reklamų nėra senoj versijoj

Telefone pilna.
Atsakyti
Sveikos, brolio vestuvės spalio mėnesį gal kas turi XS ar usa 2 dydžio naują arba labai geros būklės suknelę pasiūlyti? 4u.gif
Pasiūlymų lauksiu až
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 08 29, 16:09)
Parsisiuskit nemokama Free Adblocker Browser, telefone nustatykit kaip pagrindine narsykle, ir i internetinius puslapius liskit per ji.

Aciu aciu labai 👍😁 isgelbejot mano nervu lasteles😁😁 nebemeto reklamu
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2019 08 30, 00:14)
Nereikia FB, čia geriau. O reklamų nėra senoj versijoj

Yra ir senoj versijoj,ir telefone.O fb ne taip jau blogai gal, juk galėtumėm susikurt grupę pašnekesiams biggrin.gif
Atsakyti