Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2019 01 17, 20:59)
tai va kad isbliauti 😂🤣 kaklas plikas o saliko ner kaip uzdet..

Tai tada kiši po apačia. Arba vaikštai su golfais.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 01 17, 22:14)
Tai tada kiši po apačia. Arba vaikštai su golfais.

perki striuke uz 1200 ir galvoji kaip cia kakla dangstyt. ne man.. ir su "grafke" sutvirtini kad uztrauktukas neatsiseginetu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam reikia merginai nauja su etikete Ralph Lauren peplum polo shirt, dydis S (7), spalva kremine, ne balta, medziaga kaip polo maikuciu, labai grazi, mano merginai maza verysad.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Naujas J. Crew merino vilnos golfas, modelis platus laisvai krentantis, dydis XS (manau labiau tinka S dydziui ar net M, su XS tikrai labai laisvas). Spalva juoda.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2019 01 17, 20:49)
Nu kaip kaip kol galvojau ar nebus L per didele vel nebeliko dydzio😭 dar man truksta pirkimui patirties blink.gif

Jūs visur per ilgai galvojat, reik keisti mąstymą biggrin.gif

QUOTE(VILIMA @ 2019 01 17, 21:10)
Tai kad leidzia. Spaudziat USA, tada iskart ant EN ir veikia. Bent jau pas mane...

Anksčiau taip ir būdavo, atsirasdavo EN ir pasikeisdavau, o dabar jau kuris laikas spaudžiant ant US, nevyksta nieko, pabandžiau ant kitų šalių pakeitinėti - tas pats. Kaip stovi mano NO viršuj, taip stovi
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2019 01 17, 22:20)
Jūs visur per ilgai galvojat, reik keisti mąstymą biggrin.gif
Anksčiau taip ir būdavo, atsirasdavo EN ir pasikeisdavau, o dabar jau kuris laikas spaudžiant ant US, nevyksta nieko, pabandžiau ant kitų šalių pakeitinėti -  tas pats. Kaip stovi mano NO viršuj, taip stovi

Keiskit naršyklę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2019 01 17, 21:20)
Jūs visur per ilgai galvojat, reik keisti mąstymą biggrin.gif

Reik kaip as - pirma perki, paskui jau pagalvosi, kas, kaip ir prie ko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2019 01 17, 21:09)
Gafsa, gal galit Tall palto ilgi pamatuot  ax.gif  4u.gif
Uz kiek pigiausiai ji imanoma pagauti?

Jau nebe, lovoj. Prisukimas baigesi. Man su 178 ugiu, mazdaug iki apatinio blauzdu trečdalio, iki palladium batu virsaus. Nezinau, negaudziau. Emiau kai 50 proc nuo pilnos kainos buvo.
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2019 01 17, 21:27)
Reik kaip as - pirma perki, paskui jau pagalvosi, kas, kaip ir prie ko. biggrin.gif

Jo, gera chvatke svarbiausia friends.gif
Atsakyti

TOMMY HLFIGER
50% Sale
9d9757a40c4f6f8005ced13d985a7c28222.jpg



Sveikos, per kur pirkti TH prekes? Per čia?

https://usa.tommy.com/en/women-sale

 

Ar dar yra papildoma nuolaida sale prekėms?

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo famille: 17 sausio 2019 - 21:35
QUOTE(spygliz @ 2019 01 17, 21:17)
perki striuke uz 1200 ir galvoji kaip cia kakla dangstyt. ne man.. ir su "grafke" sutvirtini kad uztrauktukas neatsiseginetu  biggrin.gif

Kita kito sudėjimo ir jai ta striukė kitaip guli tarkim.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 01 17, 22:29)
Jau nebe, lovoj. Prisukimas baigesi. Man su 178 ugiu, mazdaug iki apatinio blauzdu trečdalio, iki palladium batu virsaus. Nezinau, negaudziau. Emiau kai 50 proc nuo pilnos kainos buvo.


Aciu 4u.gif Labai noriu ilgo, bet man su 173 ugiu turbut Regular uztektu?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 01 17, 22:37)
Kita kito sudėjimo ir jai ta striukė kitaip guli tarkim.

jo ant 180 cm 40 kg sveriancios pakabos gal ir nieko butu..
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2019 01 17, 22:27)
Reik kaip as - pirma perki, paskui jau pagalvosi, kas, kaip ir prie ko. biggrin.gif

arba netinget uzpakali pajudint ir paieskot kai kazko reik tongue.gif
p.s. ir as pirma perku, po to galvoju kai kaina gera.. nesu apsirikus... visada man viskas tinka biggrin.gif
vienintelis kas netiko batai is kazkokios pardos.. nepamenu. sugalvojau uz 9 dol nusipirkt su 12 cm aukscio kulnu biggrin.gif sekmingai i minusa pardaviau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 17 sausio 2019 - 21:46
QUOTE(spygliz @ 2019 01 17, 21:45)
jo ant 180 cm 40 kg sveriancios pakabos gal ir nieko butu..
Papildyta:

arba netinget uzpakali pajudint ir paieskot kai kazko reik  tongue.gif
p.s. ir as pirma perku, po to galvoju kai kaina gera.. nesu apsirikus... visada man viskas tinka  biggrin.gif
vienintelis kas netiko batai is kazkokios pardos.. nepamenu. sugalvojau uz 9 dol nusipirkt su 12 cm aukscio kulnu  biggrin.gif sekmingai i minusa pardaviau  biggrin.gif

Nebūtinai. Nespręsk apie kitus tik pagal save tongue.gif
Atsakyti