Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

labai laukiu SIERATRAIDINGPOST su -25% uzsakymu,kodas turi baigtis 10 val.
Atsakyti

https://www.jcrew.co...ame=black-ivory

Ar kas pirkę tokį? Kiek jame vilnos? 

Atsakyti
Čiurlionis, pagaukit man tą šaliką su pompompsais...please..please,please..
Mova su pompompsais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2019 01 18, 10:01)
Čiurlionis, pagaukit man tą šaliką su pompompsais...please..please,please..
Mova su pompompsais  unsure.gif

Pries 12val pildo.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2019 01 18, 11:37)
Tai ar bandėte per incognito mode? pas mane tel. pavadinta "naujas inkognito skirtukas"  smile.gif priklauso nuo to kokią naršyklę tel. naudojate, bet plius minus panašiai bus pavadinta


Aciu, man pagelbejo 4u.gif
Atsakyti
Patarkit prašau - noriu žieminės šeimos fotosesijos, ką galėtumėt rekomenduoti? Ir kur gauti gražių šiltų megztukų, vienodų visai šeimai, kad derėtumėm biggrin.gif
Ir dar biškį apie vitaminus, kur vakar užsakinėjom - performix, užsakiau, bet kuo jie įpatingi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2019 01 18, 11:09)
Pries 12val pildo.

Jau antra diena seku 7:30 - 8:00 pildo, bet moment dingsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babilone @ 2019 01 18, 10:30)
Jau antra diena seku 7:30 - 8:00 pildo, bet moment dingsta ax.gif

Visaip čia jie pildo biggrin.gif Būna ir prieš 7 jau papildyta. Šiandien mano visos nuorodos tuščios buvo
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2019 01 18, 10:28)
Patarkit prašau - noriu žieminės šeimos  fotosesijos, ką galėtumėt rekomenduoti? Ir kur gauti gražių šiltų megztukų, vienodų visai šeimai, kad derėtumėm biggrin.gif
Ir dar biškį apie vitaminus, kur vakar užsakinėjom - performix, užsakiau, bet kuo jie įpatingi?  biggrin.gif

aš tai iš kiniečių žiūrinėju
Atsakyti
Naujienos iš j.crew

https://www.business...res-list-2019-1
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2019 01 18, 10:45)

Tai taip ir atsiranda senienų visokių smile.gif Pernai irgi daug sausį uždarė parduotuvių
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2019 01 18, 09:25)
Reik patarimo. Reikia NB kedu, 501 modelio, peda 27,8 ( nepilni 28 cm), koki dydi reiktu? Jie kaip suprantu pagrinde unisex tai jei moteriskas dydis tai 12, jei vyriskas tai 10? Ar maisau? Aciu

Vyrisku tikrai 10US.

QUOTE(Kriziukas @ 2019 01 18, 10:28)
Patarkit prašau - noriu žieminės šeimos  fotosesijos, ką galėtumėt rekomenduoti? Ir kur gauti gražių šiltų megztukų, vienodų visai šeimai, kad derėtumėm biggrin.gif
Ir dar biškį apie vitaminus, kur vakar užsakinėjom - performix, užsakiau, bet kuo jie įpatingi?  biggrin.gif

Gafsa uzvakar smulkiai viska buvo surasius, praverskit tema.
Atsakyti