Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(gaikaSJ @ 2019 09 17, 10:43)
tai siunčiam 4u.gif

Papildyta:

pirkdavau EQUAZEN kramtomus  iš Anglijos, bet sūnui labai patikdavo, o dukra vos nežiaukčėdavo...

tai dabar duodu šitas kapsules, BET ...JOS DIDELĖS, tik didesniems vaikams, net suaugusiems yr ką veikt ryjant:)
daviau sūnui nuo 6 metų, tai jis geriau praryja nei 10 m dukra su išburkusiais glandais....gal perdedu, bet tik pati juos duodu, kitus kokius kramtomus palieku porcija lėkštutėje, kad grįžę namo po mokyklos sukramsnotų, šie tik su priežiūra


jau smile.gif
Atsakyti
O kaip jums tokie vitaminai moterims? Nesat pirkusios?
https://www.puritan....-max-crc-051509
Atsakyti
Moteriski PUMA odiniai kedai 6, 7, 8, 9, 10 dydziai, po 15.04$, norincios rasykite i el.pasta
vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(gaikaSJ @ 2019 09 17, 10:26)
Gal kas nori jungtis žuvies taukų iš PURITAN, man 2 buteliukų reiktų:
https://www.puritan....lax-oils-051254

ar parinktumete???

ir dar vitamino K (kas naudoja kalcį ir vit D)
https://www.puritan....-100-mcg-003070

Galim

Damos, yra cia kvapu asiu, ar galima rast Baccarat Rouge pigiau nei LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 17 rugsėjo 2019 - 10:36
QUOTE(linamog @ 2019 09 17, 11:33)
Moteriski PUMA odiniai kedai 6, 7, 8, 9, 10 dydziai, po 15.04$, norincios rasykite i el.pasta
vartotojo įkelta nuotrauka

Galim

Damos, yra cia kvapu asiu, ar galima rast Baccarat Rouge pigiau nei LT?

Taip. Easycosmetic.de dabar jie išpirkti, tačiau užsidėjus priminimą, atsiunčia kada vėl atsiranda. Kaina varijuoja. Bet būna žiauriai gerom kainom.

Beje, rijada užrodė kopiją. Tobula. Ant manęs kvepia tiesiog švelnia vaile, bet ant kolegės darbe ir mano mamos, tobulas baccaratas. La Couvent - Tinhare.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 09 17, 11:33)
Damos, yra cia kvapu asiu, ar galima rast Baccarat Rouge pigiau nei LT?

Per kvapomanų FB
Mano paskutiniai Gritti iš Vindet. Drebančia ranka pirkau (bet turi kelis tūkstančius gerų atsiliepimų), sakė, galėsiu grąžinti, jei netiks.
Nes bele kiek pigiau, nei kristutėj. Bet tai pamačius jau vien tą įspūdingą pakuotę nusiraminau ir nė kiek nedvejoju, kad padielka (dar Minervai nusiunčiau foto, kad ramiau būtų biggrin.gif ). Jei įdomu, galėsiu parašyti iš ko pirkau, nes ji prekiauja kvepalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 rugsėjo 2019 - 10:45

Taip. Easycosmetic.de dabar jie išpirkti, tačiau užsidėjus priminimą, atsiunčia kada vėl atsiranda. Kaina varijuoja. Bet būna žiauriai gerom kainom.

Beje, rijada užrodė kopiją. Tobula. Ant manęs kvepia tiesiog švelnia vaile, bet ant kolegės darbe ir mano mamos, tobulas baccaratas. La Couvent - Tinhare.

Ar siunčia į LT? Ar per tarpininkes reikia pirkti?

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 17, 11:44)
Per kvapomanų FB
Mano paskutiniai Gritti iš Vindet. Drebančia ranka pirkau (bet turi kelis tūkstančius gerų atsiliepimų), sakė, galėsiu grąžinti, jei netiks.
Nes bele kiek pigiau, nei kristutėj. Bet tai pamačius jau vien tą įspūdingą pakuotę nusiraminau ir nė kiek nedvejoju, kad padielka (dar Minervai nusiunčiau foto, kad ramiau būtų biggrin.gif ). Jei įdomu, galėsiu parašyti iš ko pirkau, nes ji prekiauja kvepalais.


rašykie čia smile.gif ir man aktuali info apie pigiau prekiaujančius kvepalais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 09 17, 11:42)
Taip. Easycosmetic.de  dabar jie išpirkti, tačiau užsidėjus priminimą, atsiunčia kada vėl atsiranda. Kaina varijuoja. Bet būna žiauriai gerom kainom.

Kiek ten siuntimas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 09 17, 11:56)
Kiek ten siuntimas? ax.gif

Mane tai jau purto nuo jo smile.gif kur beapsisuksi, vien baccaratas 000189.gif Bet siaip kvapomanuose ieskokite. Oro uoste 175eur.
Atsakyti
LANDSEND papildoma 30% viskam nuo raudonu kainu
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 09 17, 10:33)


Damos, yra cia kvapu asiu, ar galima rast Baccarat Rouge pigiau nei LT?


MFK darydavo butike nuolaidas porakart per metus. Kvapomanuose ieskokit kontaktu, gal kas padetu isigyt ir parsisiust. Sitas variantas pats pigiausias. Tada jau turbut is eiles- oro uostas.
Atsakyti
Moteriski PUMA odiniai kedai 6, 7, 8, 9 dydziai, po 15.04$, norincios rasykite i el.pasta
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti