Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2019 09 18, 21:38)
Aš jum nufotkinsiu ryt. Dabar einu to savo ilgakojo žiogo lovon pakuot. Laukia gi masažiuko, tai cypinas lovoj viens  biggrin.gif

Gerai, lauksiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turi berniukui 31 dydzio naujus aulinukus. Ecco Vking firmos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2019 09 19, 07:42)
O gal kam reikia Geox 41dydžio paaugliškų batų, vieną sezoną nešioti ax.gif

https://www.nordstro...ROWN-CAMOUFLAGE

Kiek cm vidpadis? biggrin.gif ba geoxai mažyti kažkaip būdavo.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 09 18, 19:20)
Mano vienas kaimynas, jis gėjus, turi tokį coach per petį. Jis pats žiauriai stiliovas ir žiauriai gerai tas tašiokas atrodo. Dėvi jį įstrižai, sutrumpinęs diržą. Dėl tokio nepykčiau. Man, beje baisiau kai viskas kišenėse ir ypač džinsų. Žiauriau nei žiauru. Kolxozas visiškas. Mano diedas įsigijo kupriaką. Nes maža to, kad telefonai, waifajai, tai dar raktų kaip pas šventą petrą.


aš tai nesuprantu, ką ten tiek nešiotis biggrin.gif pas mano vyrą vienas raktas nuo mašinos ir vienas nuo namų. Piniginėje irgi tik dvi banko kortelės, teisės ir keli banknotai biggrin.gif
aišku, dažnai matau parduotuvėse vyrus, kurie išsitraukia iš kišenės pinigines, kurios kokių 10 cm. storio ir pilnos prigrūstos kortelių, čekių ir pan. Tokiems tai atskiro sakvojažo reik, čia jau į mažiuką rankinuką nieks netilps biggrin.gif
bent man daugeliu atveju ir piniginės nebereik, kartais net rankinės nebeimu kai einu kur nors, telefonas, laikrodis ir viskas biggrin.gif

kokias pėdkelnes mergaitėms į mokyklą prie uniformų perkat? reikia kokių plonesnių, bet, kad nebūtų vienkartinės. O tai su storesnėmis jau griežtai atsisakė šiais metais eiti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 19 rugsėjo 2019 - 07:29
QUOTE(Carlin @ 2019 09 19, 07:26)


kokias pėdkelnes mergaitėms į mokyklą prie uniformų perkat? reikia kokių plonesnių, bet, kad nebūtų vienkartinės. O tai su storesnėmis jau griežtai atsisakė šiais metais eiti  unsure.gif

jeigu kalba eina apie medvilnines, as next perku, jos plonesnes nei pvz hm pedkelnes, devisi neblogai, ir kas man patika, kad ta siule peduteje, eina ne per pirstus priekyje, kaip dazniausiai buna, o virsuje ant pirstu, tai jau negirdziu vaiko priekaistu del to smile.gif https://www.next.lt/...23460s10#784348
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2019 09 18, 18:43)
Iki kokio amžiaus dar ok tokie laikrodžiai  rolleyes.gif  biggrin.gif  ? - https://www.youtube....h?v=v1Aw3e5K1Vg

ka as zinau, as laisvai nesiociau biggrin.gif

QUOTE(Carlin @ 2019 09 19, 07:26)
aš tai nesuprantu, ką ten tiek nešiotis biggrin.gif pas mano vyrą vienas raktas nuo mašinos ir vienas nuo namų. Piniginėje irgi tik dvi banko kortelės, teisės ir keli banknotai biggrin.gif
aišku, dažnai matau parduotuvėse vyrus, kurie išsitraukia iš kišenės pinigines, kurios kokių 10 cm. storio ir pilnos prigrūstos kortelių, čekių ir pan. Tokiems tai atskiro sakvojažo reik, čia jau į mažiuką rankinuką nieks netilps biggrin.gif
bent man daugeliu atveju ir piniginės nebereik, kartais net rankinės nebeimu kai einu kur nors, telefonas, laikrodis ir viskas  biggrin.gif


as irgi nesuprantu ka ten rankinuke nesiot, kurpine nesiojas, kai kompo reikia, bet rankinuko daiktams tai ka as zinau.. turi money clip, raktas nuo namu ir masinos ir fsio unsure.gif kisenes tikrai neissipucia nuo tokio kiekio turto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 19 rugsėjo 2019 - 07:44
QUOTE(Carlin @ 2019 09 19, 09:26)
aš tai nesuprantu, ką ten tiek nešiotis biggrin.gif pas mano vyrą vienas raktas nuo mašinos ir vienas nuo namų. Piniginėje irgi tik dvi banko kortelės, teisės ir keli banknotai biggrin.gif
aišku, dažnai matau parduotuvėse vyrus, kurie išsitraukia iš kišenės pinigines, kurios kokių 10 cm. storio ir pilnos prigrūstos kortelių, čekių ir pan. Tokiems tai atskiro sakvojažo reik, čia jau į mažiuką rankinuką nieks netilps biggrin.gif
bent man daugeliu atveju ir piniginės nebereik, kartais net rankinės nebeimu kai einu kur nors, telefonas, laikrodis ir viskas  biggrin.gif

kokias pėdkelnes mergaitėms į mokyklą prie uniformų perkat? reikia kokių plonesnių, bet, kad nebūtų vienkartinės. O tai su storesnėmis jau griežtai atsisakė šiais metais eiti  unsure.gif


Aš perku 40 arba 50 denų vietinėse parduotuvėse LT smile.gif Yra ir vaikiškuose skyriuose, galima ir patį mažiausią dydį moterų skyriuje. Žiūrint koks ūgis... 20 denų nupirkusi buvau, tai 1 dienai buvo smile.gif Dar reikia ir pamokint kaip jas apsimaut, kad nesuplėšytų, instrukcijas pravest kaip nešiot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2019 09 19, 09:41)
jeigu kalba eina apie medvilnines, as next perku, jos plonesnes nei pvz hm pedkelnes, devisi neblogai, ir kas man patika, kad ta siule peduteje, eina ne per pirstus priekyje, kaip dazniausiai buna, o virsuje ant pirstu, tai jau negirdziu vaiko priekaistu del to smile.gif https://www.next.lt/...23460s10#784348


Next'o ir man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2019 09 19, 08:41)
jeigu kalba eina apie medvilnines, as next perku, jos plonesnes nei pvz hm pedkelnes, devisi neblogai, ir kas man patika, kad ta siule peduteje, eina ne per pirstus priekyje, kaip dazniausiai buna, o virsuje ant pirstu, tai jau negirdziu vaiko priekaistu del to smile.gif https://www.next.lt/...23460s10#784348


Tokios jau “per storos” unsure.gif nori plonų, tai jau nebemedvilninių reik.

QUOTE(Musmiryte @ 2019 09 19, 08:46)
Aš perku 40 arba 50 denų vietinėse parduotuvėse LT smile.gif Yra ir vaikiškuose skyriuose, galima ir patį mažiausią dydį moterų skyriuje. Žiūrint koks ūgis... 20 denų nupirkusi buvau, tai 1 dienai buvo  smile.gif Dar reikia ir pamokint kaip jas apsimaut, kad nesuplėšytų, instrukcijas pravest kaip nešiot  biggrin.gif


Aš pati mažiausią dydį perku iš moteriškų biggrin.gif o maniškė 130 tik, tai didelės ir plačios bus. Reikia kažko iš vaikiškų.
Matau Zara turi, tik įdomu kaip dėvisi, nes pirkau vienas iš kamon.lt, labai greit išplyšo per pirštus.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 09 19, 07:49)
Tokios jau “per storos”  unsure.gif nori plonų, tai jau nebemedvilninių reik.
Aš pati mažiausią dydį perku iš moteriškų biggrin.gif o maniškė 130 tik, tai didelės ir plačios bus. Reikia kažko iš vaikiškų.
Matau Zara turi, tik įdomu kaip dėvisi, nes pirkau vienas iš kamon.lt, labai greit išplyšo per pirštus.

zaros esu vienas pirkus, ypatingai prastos unsure.gif gal yra ir geresniu
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 09 19, 08:44)
ka as zinau, as laisvai nesiociau biggrin.gif
as irgi nesuprantu ka ten rankinuke nesiot, kurpine nesiojas, kai kompo reikia, bet rankinuko daiktams tai ka as zinau.. turi money clip, raktas nuo namu ir masinos ir fsio  unsure.gif kisenes tikrai neissipucia nuo tokio kiekio turto...


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(spygliz @ 2019 09 19, 08:50)
zaros esu vienas pirkus, ypatingai prastos unsure.gif gal yra ir geresniu


Plonas pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 09 19, 08:26)
kokias pėdkelnes mergaitėms į mokyklą prie uniformų perkat? reikia kokių plonesnių, bet, kad nebūtų vienkartinės. O tai su storesnėmis jau griežtai atsisakė šiais metais eiti  unsure.gif

Aš perku Maximoje tokias iš savęs raštuotas, neilonines, bet jos storesnės tokios. Tai maniškei gana ilgai laiko. Jos supakuotos kaip moteriškos pėdkelnės, vaikų skyriuje, visada būna apačioje prie pėdkelnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 09 19, 08:26)
aš tai nesuprantu, ką ten tiek nešiotis biggrin.gif pas mano vyrą vienas raktas nuo mašinos ir vienas nuo namų. Piniginėje irgi tik dvi banko kortelės, teisės ir keli banknotai biggrin.gif
aišku, dažnai matau parduotuvėse vyrus, kurie išsitraukia iš kišenės pinigines, kurios kokių 10 cm. storio ir pilnos prigrūstos kortelių, čekių ir pan. Tokiems tai atskiro sakvojažo reik, čia jau į mažiuką rankinuką nieks netilps biggrin.gif
bent man daugeliu atveju ir piniginės nebereik, kartais net rankinės nebeimu kai einu kur nors, telefonas, laikrodis ir viskas  biggrin.gif

kokias pėdkelnes mergaitėms į mokyklą prie uniformų perkat? reikia kokių plonesnių, bet, kad nebūtų vienkartinės. O tai su storesnėmis jau griežtai atsisakė šiais metais eiti  unsure.gif

Mes juk visi skirtingi. Jei sėdi kokiam stikliniam biure, kur durys kortele atsidaro yra viena. Kai turi didžiulį ūkį su melejonu pastatų tai yra ką ir neštis. Visų poreikiai ir suvokimai skirtingi.
Atsakyti