Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rudaplauke @ 2019 10 13, 17:47)

Dalintoja gavusi siuntinukus surusiuoja prekes ir padeda naujai gautas prekes prie butent tos pirkejos anksciau gautu ir neatsiimtu prekiu. Jei yra neapmoketu prekiu, dalintojai tikrai keblu ir daug papildomo darbo atskirti apmoketas nuo neapmoketu prekiu.


mokama už dėžutes, ne prekes. O priežasčių visokių būna neapmokėjimo ir neretai ne tik dėl pirkėjos kaltės. Man nepatinka ši "naujovė" nes kitos dalintojos visada atiduodavo už apmokėtą dėžutę. Ypač lojaliems klientams verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2019 10 13, 19:07)
mokama už dėžutes, ne prekes. O priežasčių visokių būna neapmokėjimo ir neretai ne tik dėl pirkėjos kaltės. Man nepatinka ši "naujovė" nes kitos dalintojos visada atiduodavo už apmokėtą dėžutę  . Ypač lojaliems klientams verysad.gif



Oi tikrai ne, deja.
Atsakyti
QUOTE(Daivute_DV @ 2019 10 13, 20:02)
Dayg kas giriate šį Landsend paltuką, o už kiek jį pirkote? ar tikrai šalčiams jis tinkamas, nes man vis šalta

My Webpage

Manau tinkamas bet salcio pojūtis visoms skirtingas. Aš jau dabar su canada goose vaikštau. Aprašyme komfortas su juo iki minus 25 laipsnių celsijaus. Fill 600 g/m2 užpildo, kas tikrai nemažai. Paltas atrodo kokybiškas, etiketė kaba kad pūkai ir medžiaga atsparus vandeniui. Jau vien dėl jo ilgio silta bus. Kapisonas gilus, rankoves su vidiniais medžiaginiai rankogaliais. Nzn ką jums dar pasakyti. Už tokią kainą 119 dol už jį mokejau, pigiau tikrai nieko kokybiškesnio nerasite. Be to jis dar ir gražus. Tikrai neatrodo pigumelis. Daug kam kailis nepatiko, man ne kliūva, būna baisių tikrai, sitas matosi kad dirbtinis tiesiog. Kas dar domina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 13 spalio 2019 - 19:12
QUOTE(Alexia @ 2019 10 13, 21:07)
mokama už dėžutes, ne prekes. O priežasčių visokių būna neapmokėjimo ir neretai ne tik dėl pirkėjos kaltės. Man nepatinka ši "naujovė" nes kitos dalintojos visada atiduodavo už apmokėtą dėžutę. Ypač lojaliems klientams verysad.gif

Na sumoku kai gaunu sąskaitą, nelaukiu kol ateis siuntinys, tai niekada ir nebūna problemų , o perku jau virš 10 metų ax.gif
O kitos rašo, kad moka, kai jau prekės LT, tai aišku, kad nesutikrina per 5 minutes, dar dažniausiai savaitgalis būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 13 spalio 2019 - 19:23
QUOTE(Lince1 @ 2019 10 13, 19:21)
Na sumoku kai gaunu sąskaitą, nelaukiu kol ateis siuntinys, tai niekada ir nebūna problemų , o perku jau virš  10 metų ax.gif

Jei pirktumėt virš 10 metų, tai žinotumėt, kad būn visaip biggrin.gif kartais sąskaitos ateina paskui siuntinį biggrin.gif čia gi ne kosmodromas, smulkūs nesklandumai - ne tragedijos biggrin.gif

aha, pataisėt umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 13 spalio 2019 - 19:23
QUOTE(rudaplauke @ 2019 10 13, 16:47)

Paprastai dalintojos visada pranesa apie gautas dezutes, apie 628 siunta, pamenu, jums atsake kita pirkeja, kad Egle dar nesiunte pakvietimu  4u.gif

Taip, atsake kita pirkeja smile.gif.
Butu labai gerai, kad dalintoja paskelbtu tai temoje apie dezuciu gavima ir pakvietimu issiutima. Iki siol taip ir buvo smile.gif
O apie 628 dezute dalintoja temoje nepranese
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 10 13, 21:22)
Jei pirktumėt virš 10 metų, tai žinotumėt, kad būn visaip  biggrin.gif kartais sąskaitos ateina paskui siuntinį  biggrin.gif  čia gi ne kosmodromas, smulkūs nesklandumai - ne tragedijos  biggrin.gif

aha, pataisėt  umn.gif

Tikrai perku per šią tarpininkę virš 10 metų, smulkių nesusiptarimų buvo, bet palyginus, kad perku labai dažnai, tai neskaitau.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2019 10 13, 19:25)
Tikrai perku per šią tarpininkę virš 10 metų, smulkių nesusiptarimų buvo, bet palyginus, kad perku labai dažnai, tai neskaitau.

Man kažkaip irgi neužkliūna. Kartais gerai, kai spėja patvirtint greitai, ir pavyksta prisijungti prie kompanijos atsiimt urmu. Bet ne karštas bulkas perkam, saugokim nervus ax.gif
Atsakyti
ta prasme, jei pavelavot pasiimt dėžę nr. 4, o yra atėjusi ir dėžė Nr. 5 su kuria kažkokie tai nesklandumai, neatiduoda ir dėžės nr. 4 ? Rimtai. Man taip nebuvo nors tokių situacijų yra buvę.
Atsakyti
Mergaites gal kartais patartumete kur ieskoti silkiniu naktinuku,chalatuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2019 10 13, 20:09)
Kaip tik www.fossil.com puslapy 30 proc. nuolaida 4u.gif

Neleidzia kazkaip ieiti i si puslapi unsure.gif Ar ten paprastai neileidzia?
Atsakyti
Parekomenduokit hialiurono seruma veidui?
Atsakyti