Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(manouche @ 2019 10 13, 22:25)
biggrin.gif o ką? nu, viliuosi išgirst, kad vieną vienintelį šiltą daiktą tąso dauguma žiemą, čia toks "savisaugai" klausimas, kad man jau tikrai tikrai nebereik tongue.gif.

Turiu 2 striukes, vienai jų 10 metų, kita pendletonas ir nei vieno palto. Turėtą marco polo atidaviau. Bezbožnai ėmė leist pūkus. Nežinau kokį čia pirkt. Papigūškinių nenoriu. Noriu vieno, kad užtektų ilgam.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 10 14, 06:27)
Man rankoves trumpos petite, foto nesimato kažkaip. Ilgis nieko.
Gal apie džinsus ir batus pakalbam lotuliukas.gif
biggrin.gif
Petite tikrai. Mano mamai pirktas toks pats.


Aciu. Parasiau merginoms
Atsakyti
labas rytas, gal netyčia dar turit koduką veikiantį papildomai prie Jcrew -60%? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2019 10 13, 22:25)
biggrin.gif o ką? nu, viliuosi išgirst, kad vieną vienintelį šiltą daiktą tąso dauguma žiemą, čia toks "savisaugai" klausimas, kad man jau tikrai tikrai nebereik tongue.gif.


Aš matyt ta nykstanti rūšis biggrin.gif turi CG vieną vienintelę ir dar vieną neužmušamą Sisley, pirktą prieš 10 metų, bet vis dar puikiai atrodančią ir nesenstančio modelio.
Ir paltus vilnonius turiu kelis, viskas. Kažkaip daugiau nematau poreikio. Nenoriu nei spintų nukrauti, nei pirkti bile ko. Dabar vienos ilgos norėčiau, išsisirinkau pas mus Didriksons iki žemės wub.gif tai matyt reiks pasiimti, tada vėl bus ramu keliems metams biggrin.gif

QUOTE(Dabartė @ 2019 10 13, 22:42)
Šauni dalintoja buvo BMW rolleyes.gif


Aš ir nesuprantu, kas ten negerai kam buvo? Nekalbant apie tarpininkę, dalintoja puiki buvo. Bet man visos dalintojos tinka, nedraugaut su jomis einu biggrin.gif ir vietos visos tinka, išskyrus seną lazdynų daugiabutį su tamsiomis laiptinėmis ir senovišku liftu biggrin.gif va ten pirmą ir paskutinį sykį važiavau, o nuvažiavus 10 min sedėjau mašinoje, kol išdrįsau užeiti į laiptinę biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 14 spalio 2019 - 06:57
QUOTE(Carlin @ 2019 10 14, 08:54)
Aš matyt ta nykstanti rūšis  biggrin.gif  turi CG vieną vienintelę ir dar vieną neužmušamą Sisley, pirktą prieš 10 metų, bet vis dar puikiai atrodančią ir nesenstančio modelio.
Ir paltus vilnonius turiu kelis, viskas. Kažkaip daugiau nematau poreikio. Nenoriu nei spintų nukrauti, nei pirkti bile ko. Dabar vienos ilgos norėčiau, išsisirinkau pas mus Didriksons iki žemės  wub.gif  tai matyt reiks pasiimti, tada vėl bus ramu keliems metams  biggrin.gif


Vat tas Didriksons ilgasis ir man tiko ir būtent 32 dydis. Ilga ir šilta.Tik dėl spalvos nežinau - ir ta graži, ir ana ax.gif Bet nepūkinė, iš kitos pusės bent jau pūkai nelįs, kaip kad iš kitų pūkinių.
O Lauretos dalintoja Žvėryne tikrai normali buvo. Ir kalbi, ir su šypsena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 10 14, 08:54)
Aš matyt ta nykstanti rūšis  biggrin.gif  turi CG vieną vienintelę ir dar vieną neužmušamą Sisley, pirktą prieš 10 metų, bet vis dar puikiai atrodančią ir nesenstančio modelio.
Ir paltus vilnonius turiu kelis, viskas. Kažkaip daugiau nematau poreikio. Nenoriu nei spintų nukrauti, nei pirkti bile ko. Dabar vienos ilgos norėčiau, išsisirinkau pas mus Didriksons iki žemės  wub.gif  tai matyt reiks pasiimti, tada vėl bus ramu keliems metams  biggrin.gif
Aš ir nesuprantu, kas ten negerai kam buvo? Nekalbant apie tarpininkę, dalintoja puiki buvo. Bet man visos dalintojos tinka, nedraugaut su jomis einu  biggrin.gif  ir vietos visos tinka, išskyrus seną lazdynų daugiabutį su tamsiomis laiptinėmis ir senovišku liftu  biggrin.gif va ten pirmą ir paskutinį sykį važiavau, o nuvažiavus 10 min sedėjau mašinoje, kol išdrįsau užeiti į laiptinę  biggrin.gif  biggrin.gif


Kokį Didriksons nusižiūrėjot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2019 10 14, 08:50)
Vat tas Didriksons ilgasis ir man tiko ir būtent 32 dydis. Ilga ir šilta.Tik dėl spalvos nežinau - ir ta graži, ir ana  ax.gif  Bet nepūkinė, iš kitos pusės bent jau pūkai nelįs, kaip kad iš kitų pūkinių.
O Lauretos dalintoja Žvėryne tikrai normali buvo. Ir kalbi, ir su šypsena  smile.gif


Aš žalio norėčiau bigsmile.gif bet kaip keista dėl dydžio, nes matavausi kitą modelį, tai 34 ankštas buvo, o šito modelio 34 žiauriai per didelis. 32 idealiai, bet niekur on-line net nerandu 32, dažniausiai nuo 36 prasideda blink.gif
Man gal net geriau, kad nepūkinė. CG net leisti pūkus pradėjo po truputi, tai ne pūkinė tuo klausimu ramiau.
Papildyta:
QUOTE(Linutelia @ 2019 10 14, 08:53)
Kokį  Didriksons nusižiūrėjot? smile.gif


STELLA. Labai gera kaldrytė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 14 spalio 2019 - 08:04
QUOTE(Carlin @ 2019 10 14, 09:55)
Aš žalio norėčiau  bigsmile.gif  bet kaip keista dėl dydžio, nes matavausi kitą modelį, tai 34 ankštas buvo, o šito modelio 34 žiauriai per didelis. 32 idealiai, bet niekur on-line net nerandu 32, dažniausiai nuo 36 prasideda  blink.gif
Man gal net geriau, kad nepūkinė. CG net leisti pūkus pradėjo po truputi, tai ne pūkinė tuo klausimu ramiau.
Papildyta:
STTELA. Labai gera kaldrytė  wub.gif


Šitas:

https://www.didrikso...coat-502771-346
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 10 14, 07:55)
Aš žalio norėčiau  bigsmile.gif  bet kaip keista dėl dydžio, nes matavausi kitą modelį, tai 34 ankštas buvo, o šito modelio 34 žiauriai per didelis. 32 idealiai, bet niekur on-line net nerandu 32, dažniausiai nuo 36 prasideda  blink.gif
Man gal net geriau, kad nepūkinė. CG net leisti pūkus pradėjo po truputi, tai ne pūkinė tuo klausimu ramiau.
Papildyta:
STTELA. Labai gera kaldrytė  wub.gif

Parodyk ta palta. Man reikia, bet noriu matuotis, reikia matuotis siaip, nes sunku atitaikyt dydi, kad ir maisas nebutu ir rankas laisvai galeciau kilnot.

kol rasiau posta apsipyliau balta megztuka kava, o dar tik dienos pradzia, vaiksciosiu su deme visa diena darbe doh.gif
Papildyta:
jau matau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 14 spalio 2019 - 08:06
vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(tiju @ 2019 10 14, 07:53)
labas rytas, gal netyčia dar turit koduką veikiantį papildomai prie Jcrew -60%?  bigsmile.gif

turime,nuolaida gaunasi 66%,galios ribota laika!!!
Atsakyti
Kur yra pas mus tų paltų Didriksons? 4u.gif
Jau matau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 14 spalio 2019 - 08:07
Ai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 14 spalio 2019 - 08:32