Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(vavute11 @ 2019 10 22, 08:33)
Mano peda 27,5-27,7 cm ir plati. Martensai ir visi kiti batai yra 11 dydzio. Turiu vienus unisex, jie lyginant su moteriškais platesni yra.


Ačiū, labai padėjot oro_buckis.gif Mano kojos tokios pat biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Ar Jums telefone normaliai rodo SM?
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2019 10 22, 13:13)
Laba,
Ar Jums telefone normaliai rodo SM?

Naudoju senąją versija. Puikiai rodo
Atsakyti
Merginos, merginos, ateinu pasidžiaugti! bigsmile.gif
Begalinis AČIŪ mūsų šauniai komandai už tokį operatyvumą 4u.gif
ir visoms merginoms, kurios patarė dėl Landsend ilgojo palto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Užsisakinėjau jį norėdama šilumos, apie grožį negalvodama, kadangi visos kalbėjote, kad jis šiltas kaip kaldra, tai tikėjausi gauti storą ir sunkų paltą, kurį vilkėdama atrodysiu kaip eilinis pilkas gatvės vikšras, bet nesukau dėl to galvos - svarbu bus šilta smile.gif Nu ir ką galvojat, šiandien aš jį gavau bigsmile.gif Jau siuntinio dėžutės dydis pasirodė įtartinai mažas tongue.gif Išpakuoju paltą, o jis... Toks lengvutis, minkštutis, gan plonytis wub.gif wub.gif wub.gif Galvoju, nu jo, gražus nepriekaištingai, bet toks modelis mano kriaušės figūrai tai tikrai netiks, nes ne liemenuotas. Na, bandau vilktis unsure.gif Apsirengiau... Eina sau, tinka! didis.gif Kas keisčiausiai jis visiškai nestorina, gal kad ilgis toks ne trumpas smile.gif Beje kas dėl ilgio, man su 168 ūgiu, regular ilgis kažkur iki kerzinių batų viršaus, pats tas ok.gif tikiuosi ir su šiltaisiais Dr.Martensais, kurių laukiu, atrodys taip pat. Žodžiu, super duper , galima ramiai laukt žiemos, liko tik įsitikinti jo šiltumu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2019 10 22, 13:32)
Merginos, merginos, ateinu pasidžiaugti!  bigsmile.gif
tikiuosi ir su šiltaisiais Dr.Martensais, kurių laukiu, atrodys taip pat.  Žodžiu, super duper ,  galima ramiai laukt žiemos, liko tik įsitikinti jo šiltumu  smile.gif


Kokie tie šiltieji Martensai ? Gal nuorodą galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 22 spalio 2019 - 12:42
QUOTE(kaciora @ 2019 10 22, 13:32)
ir visoms merginoms, kurios patarė dėl Landsend ilgojo palto  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Užsisakinėjau jį norėdama šilumos, apie grožį negalvodama, kadangi visos kalbėjote, kad jis šiltas kaip kaldra, tai tikėjausi gauti storą ir sunkų paltą, kurį vilkėdama atrodysiu kaip eilinis pilkas gatvės vikšras, bet nesukau dėl to galvos - svarbu bus šilta  smile.gif Nu ir ką galvojat, šiandien  aš jį gavau bigsmile.gif  Jau siuntinio dėžutės dydis pasirodė įtartinai mažas  tongue.gif  Išpakuoju paltą, o jis... Toks lengvutis, minkštutis, gan plonytis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Galvoju, nu jo, gražus nepriekaištingai, bet toks modelis mano kriaušės figūrai tai tikrai netiks, nes ne liemenuotas. Na, bandau vilktis  unsure.gif    Apsirengiau... Eina sau, tinka!  didis.gif  Kas keisčiausiai jis visiškai nestorina, gal kad ilgis toks ne trumpas  smile.gif  Beje kas dėl ilgio, man su 168 ūgiu, regular ilgis kažkur iki kerzinių batų viršaus, pats tas  ok.gif tikiuosi ir su šiltaisiais Dr.Martensais, kurių laukiu, atrodys taip pat.  Žodžiu, super duper ,  galima ramiai laukt žiemos, liko tik įsitikinti jo šiltumu  smile.gif


as irgi galvojau, kad nesueis per placiaja biggrin.gif bet irgi stebuklingai viskas tiko 4u.gif ir labai dailiai atrodo wub.gif
as tik turiu minti kapisono kaili pakeist. Namie turiu tokia didele usurinio suns kailine apykakle. Guli ji nenaudojama. Tai kazkaip visai noretusi man pakeisti, nes tas kailiukas kazkoks nieko gero smile.gif bet reikia nest pas siuveja, tai va ir mastau ar verta ax.gif
Atsakyti
Turime laisvus odinius Fiorangelo ilgaaulius, Dark Green spalva, 38EU dydis, sone uztrauktukas, aulo plotis virsuje apie 15x2cm, vidpadis apie 25.5cm, kaina 64$, jau pas Rudaplauke
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2019 10 22, 13:45)
as irgi galvojau, kad nesueis per placiaja  biggrin.gif bet irgi stebuklingai viskas tiko  4u.gif ir labai dailiai atrodo  wub.gif
as tik turiu minti kapisono kaili pakeist. Namie turiu tokia didele usurinio suns kailine apykakle. Guli ji nenaudojama. Tai kazkaip visai noretusi man pakeisti, nes tas kailiukas kazkoks nieko gero  smile.gif bet reikia nest pas siuveja, tai va ir mastau ar verta ax.gif

Kokią spalvą ėmėt? Aš ėmiau tą tamsiai pilką, kailiukas juodas, bet man jis kažkaip neužkliuvo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolancike @ 2019 10 22, 13:41)
Kokie tie šiltieji Martensai ? Gal nuorodą galima  ax.gif

šitie https://www.shoes.co.../789241/1691309
Atsakyti
Parduodu du visiskai nerealius J. Crew factory sijonus! Labai gaila, nes nepataikiau su dydziu

Grazusis zalias sijonas wub.gif Dydis 0. Labai kokybiskas, nera skystas, su pamusalu.
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Subtilusis juodas, tinkantis tiek prie aukstakulniu, tiek ir prie kedu smile.gif Dydis 0
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2019 10 22, 13:32)
Merginos, merginos, ateinu pasidžiaugti!  bigsmile.gif
Begalinis AČIŪ mūsų  šauniai komandai už tokį operatyvumą  4u.gif 
ir visoms merginoms, kurios patarė dėl Landsend ilgojo palto  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu jums, taip issamiai aprasete wub.gif

QUOTE(asta1477 @ 2019 10 22, 13:45)
as irgi galvojau, kad nesueis per placiaja  biggrin.gif bet irgi stebuklingai viskas tiko  4u.gif ir labai dailiai atrodo  wub.gif
as tik turiu minti kapisono kaili pakeist. Namie turiu tokia didele usurinio suns kailine apykakle. Guli ji nenaudojama. Tai kazkaip visai noretusi man pakeisti, nes tas kailiukas kazkoks nieko gero  smile.gif bet reikia nest pas siuveja, tai va ir mastau ar verta ax.gif

Jei turit savo kailio, net negalvociau, nesciau 100% persiuti
Atsakyti
4u.gif o tas paltukas dydi atitinka? ar imat mazesnį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2019 10 22, 13:32)
Merginos, merginos, ateinu pasidžiaugti!  bigsmile.gif
Begalinis AČIŪ mūsų  šauniai komandai už tokį operatyvumą  4u.gif 
ir visoms merginoms, kurios patarė dėl Landsend ilgojo palto   4u.gif   4u.gif  4u.gif


o man tas kailis neuzkliuvo, turiu viena grybavimo striuke, va ten tai kailiukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif boze boze, o landsendo tikrai man nekliuva biggrin.gif wub.gif kaip smagu, kai tinka daiktas ir virsija lukescius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 22 spalio 2019 - 13:30