Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Jovita 35 @ 2019 10 23, 02:59)

MK apyrankytėms rekkia mažų ir dailių rankų. Aš nei į vieną iš jų neįkišau savo rankos.
Atsakyti
Curvy modelis tiktu moteriai virs 60, neaukstai, be uzpakalio, bet su pilvuku ir kudom kojom? Niekaip mamai dzinsu nepataikau, nebezinau koki modeli pirkti...
https://www.levi.com...ans/p/579690001
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 10 23, 08:29)
Curvy modelis tiktu moteriai virs 60, neaukstai, be uzpakalio, bet su pilvuku ir kudom kojom? Niekaip mamai dzinsu nepataikau, nebezinau koki modeli pirkti...
https://www.levi.com...ans/p/579690001

Man atrodo reiktų straight paieškot, bet ne plačių.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 10 23, 07:17)
I cintikrai notmalus puslapis?

Taip, perkam is cia
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2019 10 23, 10:06)
Man atrodo reiktų straight paieškot, bet ne plačių.

Gal ir jo skinny bus l. aptempti...
Atsakyti
Sveikos, gal kažkam be žieminių paltų ir batų dar labai reiktų ir saulės akinių? ax.gif ax.gif
Pirkau "draugės" užsakymu, o kai atėjo sąskaita, tai likau pati susimokėti angel_sadangel.gif
Gavosi virš 70 eurų (vakar apmokėjau, ateis į Kauną su 582 dėže), džiaugčiausi, jei kas paimtų už 70 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti

Sveikutės, gal galite patart dėl Pajar raincoat striukyčių, kaip jų dydžiai? Didintos ar mažintos :) ? :wub:

Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 10 23, 07:29)
Curvy modelis tiktu moteriai virs 60, neaukstai, be uzpakalio, bet su pilvuku ir kudom kojom? Niekaip mamai dzinsu nepataikau, nebezinau koki modeli pirkti...
https://www.levi.com...ans/p/579690001

Curvy yra skirta moterom placiais klubais ir slaunim

QUOTE(Renadai @ 2019 10 23, 08:45)
Sveikos, gal kažkam be žieminių paltų ir batų dar labai reiktų ir saulės akinių? ax.gif  ax.gif
Pirkau "draugės" užsakymu, o kai atėjo sąskaita, tai likau pati susimokėti  angel_sadangel.gif
Gavosi virš 70 eurų (vakar apmokėjau, ateis į Kauną su 582 dėže), džiaugčiausi, jei kas paimtų už 70  4u.gif  4u.gif  wub.gif


joo, priesu nereik su tokiais draugais

Papildyta:
QUOTE(Lina K. @ 2019 10 23, 09:09)
<p>Sveikutės, gal galite patart dėl Pajar raincoat striukyčių, kaip jų dydžiai? Didintos ar mažintos smile.gif ? wub.gif​</p>

Mano galva mazintos
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 10 23, 08:29)
[...] moteriai virs 60, neaukstai, be uzpakalio, bet su pilvuku ir kudom kojom? Niekaip mamai dzinsu nepataikau, nebezinau koki modeli pirkti...
[]

Pagal mane čia boyfriend tiktų smile.gif hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2019 10 23, 11:09)
<p>Sveikutės, gal galite patart dėl Pajar raincoat striukyčių, kaip jų dydžiai? Didintos ar mažintos smile.gif ? wub.gif​</p>


Turiu rain coat'ą. Tai sakyčiau mažintas bent pusę dydžio tai tikrai. Į savo įprastinį lendu, viskas tvarkoj, bet po apačia jau storesnio megztuko neužsidėsiu. Kitą kartą pirkčiau didesnį, nes lietpaltis norėtųsi, kad būtų vos laisvesnis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 23 spalio 2019 - 09:47
QUOTE(Renadai @ 2019 10 23, 09:45)
Sveikos, gal kažkam be žieminių paltų ir batų dar labai reiktų ir saulės akinių? ax.gif  ax.gif
Pirkau "draugės" užsakymu, o kai atėjo sąskaita, tai likau pati susimokėti  angel_sadangel.gif
Gavosi virš 70 eurų (vakar apmokėjau, ateis į Kauną su 582 dėže), džiaugčiausi, jei kas paimtų už 70  4u.gif  4u.gif  wub.gif

del tos priezasties as niekam nieko neperku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif va su anyta dar vargstu, bet paskutiniai pirkiniai tiko, o budavo pasimatuoja - ne, noriu kitokio blink.gif ir daryk ka nori
Atsakyti