Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(stuleju @ 2019 11 09, 23:07)
Timberland turite koda papildoma? 4u.gif

Yra 10% nuo kainu krepsy

QUOTE(manouche @ 2019 11 09, 23:16)
Senais laikais pirkdavom iš šitos parduotuvės. Kaip dabar? Ar yra tax?
MODNIQUE

Rudaplauke patikslins
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 11 10, 09:11)
Panos, dabar aš apie gūses paklaust noriu. Ta mystique parka. Jūs savo dydžius perkat? Jos atitinka ką rašo lentelėse?

Tai kas čia nutiko, kad JMD sušąlo🤔😀
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2019 11 10, 09:27)
Tai kas čia nutiko, kad JMD sušąlo🤔😀

Nusibodo 15 metų senumo kailiniai. Parašiau laišką kalėdų seniui
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 11 10, 10:11)
Panos, dabar aš apie gūses paklaust noriu.

O man įdomi patirtis tų, kurios turi žąsų plunksnų pagalves. Kuo jos geros / blogos? Parekomenduokit kokią kokybišką pagalvę, nebūtinai plunksnų užpildu. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 10 lapkričio 2019 - 09:48
QUOTE(JMD @ 2019 11 10, 09:44)
Nusibodo 15 metų senumo kailiniai. Parašiau laišką kalėdų seniui

Man pasirodė, kad oze L kiek mažesnis nei L iš bloomingdeilo mano spintoj. Nors ant ano nerašo, kad ten tas fusion fit. Su mystikom toks dvigubas reikalas- vieni sako, kad geriau mažesnė, kad šaltis nepatektų, kiti- kad laisvesnė geriau biggrin.gif Aš už laisvesnę, nes man taip gražiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 10, 09:47)
Man pasirodė, kad oze L kiek mažesnis nei L iš bloomingdeilo mano spintoj. Nors ant ano nerašo, kad ten tas fusion fit. Su mystikom toks dvigubas reikalas- vieni sako, kad geriau mažesnė, kad šaltis nepatektų, kiti- kad laisvesnė geriau  biggrin.gif  Aš už laisvesnę, nes man taip gražiau  biggrin.gif

Oi nekenčiu nekenčiu nekenčiu aptIAMtų rūbų. Klausyk, aš kaip tik žiūrėjau kas tas fusion fit? Niekaip nesupratau. biggrin.gif
Papildyta:
Ai, dar norėjau paklaust ar COACH perka tik Lina? Bijau kad paskui arba nuolaidos neliks arba mano daikto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 11 10, 09:53)
Oi nekenčiu nekenčiu nekenčiu aptIAMtų rūbų. Klausyk, aš kaip tik žiūrėjau kas tas fusion fit? Niekaip nesupratau.  biggrin.gif
Papildyta:


Azijiečiams- smulkesniems ir mažesniems nei mes.
Atsakyti
Kauno 583 gauta, laiškučiai susimokėjusioms surašyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 11 10, 09:53)
Ai, dar norėjau paklaust ar COACH perka tik Lina? Bijau kad paskui arba nuolaidos neliks arba mano daikto  biggrin.gif

Biski oziuojasi puslapis, Rudaplauke prisijungusi paziures 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 10, 09:55)
Azijiečiams- smulkesniems ir mažesniems nei mes.

Jasno. Dėkui.
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2019 11 10, 10:12)
Biski oziuojasi puslapis, Rudaplauke prisijungusi paziures 4u.gif

Ačiū. Nes man tokia bėda su tuo reikalu, kad kai sutarėm ir rankom sukirtom, toks galvosopis atpuolė nemoku papasakot biggrin.gif o tai arba visos mažos arba ne tokios arba dar kokia velniava biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki JustArm gal ir Jus turite geru ziniu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 10, 09:55)
Azijiečiams- smulkesniems ir mažesniems nei mes.

Tai kaip ir petite versija tas fusion fit ax.gif
Atsakyti