Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Siusiu uzsakyma irgi su 2 zvakem. Tikiuosi merginos pagrupuos :rolleyes:​ 

Gal kas dar žvakių nespėjo užsipirkti ir jungtųsi prie akcijos Buy 2, Get 2 Free. Man reikia dviejų po 14.50. Mergaitės gal pagrupuotų?

85564a0448ea5e0e2c92afe5b6f7acb0618.jpg
Papildyta:
Čia iš https://www.bathandb...le-wick-candles

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 11 17, 20:12)
Raibioji peleda, nuraminot....mirko vonioje ji  1.5 val. Atsije ten kažkas, bet  negaliu lyst mane, net pykina išbaimės. Tikiuosi iškris, jai ant kojos mažojo pueštuko pagalvėlės net dvi. Savaitė tik, praėjo, taines gal per greit noriu.

Kriste nebūk slabakė. Čia tik karpa.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 11 17, 22:12)
Raibioji peleda, nuraminot....mirko vonioje ji  1.5 val. Atsije ten kažkas, bet  negaliu lyst mane, net pykina išbaimės. Tikiuosi iškris, jai ant kojos mažojo pueštuko pagalvėlės net dvi. Savaitė tik, praėjo, taines gal per greit noriu.

Dar prisiminiau, yra toks urgo pleistras skirtas nuospaudoms.Jis labai gerai irgi suminkstina, reikia uzklijuot ir palaikyt apie para.Tik uzkrito pavadinimas, bet vaistineje tikrai zinos.Ir sita dermatologe sake klijuoti. Dar jei turit galima ricinos aliejum patept ur uzklijuot paprastu pleistru. Jas svarbu suminkstint, tada lengviau iskris. Saip jei nebutu ji cypusi, as ta karpa buciau ir padildinusi, nu bet kad prisiliest nedave.Tai ir naikinimas truko apie du menesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raiboji peleda: 17 lapkričio 2019 - 20:29
QUOTE(Vijone @ 2019 11 17, 20:22)
<p>Siusiu uzsakyma irgi su 2 zvakem. Tikiuosi merginos pagrupuos.


Puiku. Aš jau nusiunčiau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 11 17, 20:24)
Aš ne į temą, bet dél karpų, užlašinau dukrai nuo karpų iš rudos pakuotės tirpaląhttps://www.manovais...oms-salinti-4ml, čia buvot įdėję. Lašint rašo kartą i, savaitę. Esmė, ten tos kur dvi karpos tokuos atšokę kietos....tai jos pačios nukris ar jažką daryt?! Neturėjus karpų nzn ku daryyt verysad.gif


Pas mane pas abi merginas karpos tose pačiose vietose ant padų doh.gif Abi lanko baseinaą, tai tas "gėris" iš ten. Irgi su tais pačiais vaistais naikinu. Tepu vieną kartą per savaitę jau apie mėnesį laiko. Dičkei atrodo lyg ir nebėra. Mažei kelis kartus buvo atšokusi, bet ją reikia su šaknimis ištraukti, kad jos nebeliktų, o ne paviršutiniškai nuplėšti. Maniške nesiduoda rimtesnei procedūrai, kad galėčiau tą karpą ištraukti. Kai tas atšokęs sluoksnis nukris, vėl tepkite karputę su tais vaistais. Nes per suragėjusį, atšokusį sluoksnį vaistai neįsigeria pilnai
Atsakyti
Ačiū visoms kas pasisakė dėl karpų, maniau esu stipri, nu bet jos raut negaliu...nors dukra sako, davai man neskauda..tik kai stipriai pati soaudžiu suskaustA, nu bet aš niekaip negaliu....aš maniau patepu ur, viskas ten susitvarko...,o čia tiek reikalų:(
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2019 11 17, 20:51)
Noriu tokiu nu bet reikia būti džiutinai.  https://lt.diesel.co...V0096M_color=01

Nereikia visiškai. Jie kaip tik labai kudina. Plius būtent jogg jeans yra kaip treningines kelnes labai labai minkšti ir elastingi.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 11 17, 21:46)
Ačiū visoms kas pasisakė dėl karpų, maniau esu stipri, nu bet jos raut negaliu...nors dukra sako, davai man neskauda..tik kai stipriai pati soaudžiu suskaustA, nu bet aš niekaip negaliu....aš maniau patepu ur, viskas ten susitvarko...,o čia tiek reikalųverysad.gif


Ant pakuotės rašo "Tepti vieną kartą". Galvojau užtepsiu vieną kartą ir bus ate karpai. Deja ne... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 11 17, 21:48)
Nereikia visiškai. Jie kaip tik labai kudina. Plius būtent jogg jeans yra kaip treningines kelnes labai labai minkšti ir elastingi.

Suteikei vilties spygliz mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2019 11 17, 22:54)
Ant pakuotės rašo "Tepti vieną kartą". Galvojau užtepsiu vieną kartą ir bus ate karpai. Deja ne...  schmoll.gif

As taip apie acetocaustina galvojau.Parasyta, kad labai edus, pakanka tiek kiek ant tos menteles yra.Tai vat 4 savaites tepiau ir tai karpai vienodai edumas, net nepasikeite ji. O padejo visai papigiam vaistai, dvi dienas is eiles patepiau ir vsio, visa issilupo.
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2019 11 17, 20:51)
Noriu tokiu nu bet reikia būti džiutinai.   https://lt.diesel.co...V0096M_color=01


Tikrai nereikia biggrin.gif Sakau iš patirties ;)


QUOTE(spygliz @ 2019 11 17, 21:48)
Nereikia visiškai. Jie kaip tik labai kudina. Plius būtent jogg jeans yra kaip treningines kelnes labai labai minkšti ir elastingi.


Va būtent, teisingai - jie net kūdina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 17 lapkričio 2019 - 21:18
Man šitų fayzų reiktų 14, bet rašo 33 atitinka 12, nors Jbrand turiu 33, tinka idealiai. Ar tikėti lentele, ką rašo prie šių dyzelių?
Atsakyti