Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(RIJADA @ 2019 11 19, 21:19)
Imkit tuos batus, turiu tos Loretos basutes, labai jomis džiaugiuos, dydį atitinka.

Čia reik blauzdos 32 cm. Net mano mamos šakaliukai neužsisegtų.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 11 19, 13:10)
Ačiū komandai už siuntą  wub.gif


aciu tau 4u.gif meskis labai graziai ziurisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 19, 22:18)
Man rods būtų mūsų meetą mygom išardę  biggrin.gif  Happy sakė, prie jos kažkokia ciocė ištisai žiegnojos  biggrin.gif


aš tai nebūčiau tokia tikra biggrin.gif
esu užtaikius ant visokių ciocių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 19, 23:03)

Reik per pardes googlint velvet blazer- velour blazer, pvz https://shop.nordstr...s-velvet-blazer



QUOTE(AstaRaud @ 2019 11 19, 23:03)


Dėkui, visokių yra, bet dauguma trumpi ir liemenuoti, o tokio ilgesnio ir laisvo, vis tiek nerandu. Gal kada netyčia aptiksiu kur nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2019 11 16, 12:55)
RL suknyte L dydzio, pirkau dukrai  biggrin.gif

Kita karta sau ramia sirdim XL suknyte bandysiu pirkti.


man atrodo, net ir XL nereikia 4u.gif


Turime laisvus Boys Big Kids Fila Disruptor Casual Shoes, Black/Lime/Pink spalva, 5 dydis, $25 (pirkti Finishline)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 19 lapkričio 2019 - 21:32
QUOTE(Aireda @ 2019 11 19, 21:31)
Dėkui, visokių yra, bet dauguma trumpi ir liemenuoti, o tokio ilgesnio ir laisvo, vis tiek nerandu. Gal kada netyčia aptiksiu kur nors biggrin.gif

Gal realu tą su nuolaidom pagaut jei patinka https://www.gap.com/...dp-page-content
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 19, 23:35)
Gal realu tą su nuolaidom pagaut jei patinka https://www.gap.com/...dp-page-content


Štai šitas fainas, dėkui mirksiukas.gif Nepagalvojau, kad Gap gali būti kažkas panašaus, reikės pasekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 19, 21:10)
Tai ne. Ir dar 7 palatinės...
Mąstau, reikėjo imt tuos loterijos bilietus, tiek šopoholikių vienam reise- musėt ženklas buvo  unsure.gif

Mano vyras kitaip pasakė 🤣🤣🤣🤣 žinai buvo maziau baisu kai užsidegė lėktuvo variklis jam skrendant nei su puse forumo shopomaniu vienam lėktuve kartu sėdėt, nes visas ne veltui čia susodino matyt 🤣🤣🤣
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 11 19, 21:45)
Mano vyras kitaip pasakė 🤣🤣🤣🤣 žinai buvo maziau baisu kai užsidegė lėktuvo variklis jam skrendant nei su puse forumo shopomaniu vienam lėktuve kartu sėdėt, nes visas ne veltui čia susodino matyt 🤣🤣🤣

lotuliukas.gif Armagedonas
Bet ir sutapk tu taip biggrin.gif Sėdžiu, vėpsau į žmones...o, geros kelnės... Ralfas... pakeliu galvą- pažįstamas kuodas biggrin.gif
Dar kol susigaudžiau, parein nesuper- sako, spyglį mačiau biggrin.gif supratau, kad nesivaidena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 19 lapkričio 2019 - 21:49
QUOTE(keistuole @ 2019 11 19, 21:06)
o tai Gafsa irgi mūsų lėktuve skrido?  bigsmile.gif



QUOTE(Gafsa @ 2019 11 19, 21:47)
lotuliukas.gif Armagedonas
Bet ir sutapk tu taip  biggrin.gif Sėdžiu, vėpsau į žmones...o, geros kelnės... Ralfas... pakeliu galvą- pažįstamas kuodas  biggrin.gif
Dar kol susigaudžiau, parein nesuper- sako, spyglį mačiau  biggrin.gif  supratau, kad nesivaidena  biggrin.gif

Aga o aš duty free kremo ieškau ir gaunu žinute, kad čia ir dabar buvau pastebėta.. Galvoju nesąmonė 😬😁 Ale prigauta tikrai
Atsakyti
spygliz, kaip visada viskas labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gelbekit padekit kas nors 4u.gif gal kas uzmatet kur nors gera silta kokybiska vyriska salika 4u.gif reik gero ir grazaus unsure.gif 4u.gif
Atsakyti