Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

gal kas norit? ,turiu krepsy 10 ir 12
https://www.nordstro...491?color=BLACK
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 11 22, 20:15)
O aš kažkaip nustojau tais meškiais žavėtis. Užteko džemperio. Kažkaip man savotiškai  unsure.gif

Svarbu miksuojant juos ''nusvert''- visa kita turi būt pakankamai ''suaugėliška'' ir ne pigiai atrodyt. Ir su spalvom atsargiai, ne visom tetom vaivorykštė tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 22, 20:27)
Svarbu miksuojant juos ''nusvert''- visa kita turi būt pakankamai ''suaugėliška'' ir ne pigiai atrodyt. Ir su spalvom atsargiai, ne visom tetom vaivorykštė tinka  ax.gif

Cia tu apie mano vaivorykštines kelnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 22, 20:14)
Tai jie dabar po 69?  bigsmile.gif koks raudonas  wub.gif

kaip dabar "atmatyt"? blink.gif
Atsakyti
Tai rodykites su tais meskiais nesigyrusios
Atsakyti

Svarbu miksuojant juos ''nusvert''- visa kita turi būt pakankamai ''suaugėliška'' ir ne pigiai atrodyt. Ir su spalvom atsargiai, ne visom tetom vaivorykštė tinka ax.gif

Vaikams labai gražu. Mamytėms ar tetytėms suvaikėjimas  :D . Nuomonė tik asmeniška  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 11 22, 20:27)
Svarbu miksuojant juos ''nusvert''- visa kita turi būt pakankamai ''suaugėliška'' ir ne pigiai atrodyt. Ir su spalvom atsargiai, ne visom tetom vaivorykštė tinka  ax.gif

Vat apie ką aš ir kalbu. Man to balto meškio užteks sočiai. Labai gerai po juo marškiniokai spalvingi, kelnikės triūbikės ir kedasasai arba kerziukai. Bet pvz tie maikonai tai man neočen unsure.gif niekaip nepriderinčiau.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 11 22, 20:15)
O aš kažkaip nustojau tais meškiais žavėtis. Užteko džemperio. Kažkaip man savotiškai  unsure.gif

dėl to aš sau ir nepirkau, kad vien kad gražu, o bet tačiau, įsivaizdavus ant savęs kažkaip ir nebesinorėjo unsure.gif. Užtat Kalėdoms dovanoms jaunimui bus džiaugsmo wub.gif.
Atsakyti
Dar turiu vieną atliekamą, 9 eurai + siuntimas

https://www.puritan....-soother-017895

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 11 22, 20:29)
Cia tu apie mano vaivorykštines kelnes  biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(Izide_Izide @ 2019 11 22, 20:29)
kaip dabar "atmatyt"? blink.gif

Tą patį galvoju...

QUOTE(JMD @ 2019 11 22, 20:31)
Vat apie ką aš ir kalbu. Man to balto meškio užteks sočiai. Labai gerai po juo marškiniokai spalvingi, kelnikės triūbikės ir kedasasai arba kerziukai. Bet pvz tie maikonai tai man neočen  unsure.gif niekaip nepriderinčiau.

Bandysiu su baltais arba navy džinsais ir conversais, arba trumpintom kelnėm ir diiidele džinsūra.
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2019 11 22, 20:33)
dėl to aš sau ir nepirkau, kad vien kad gražu, o bet tačiau, įsivaizdavus ant savęs kažkaip ir nebesinorėjo  unsure.gif. Užtat Kalėdoms dovanoms jaunimui bus džiaugsmo wub.gif.

I jaunimą nesitaikau, bet į sąrašą apdovanotųjų norėčiau papult 😎😁
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2019 11 22, 21:00)

wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Izide_Izide @ 2019 11 22, 21:29)
kaip dabar "atmatyt"? blink.gif

na, bet tikrai, kaip atmatyt unsure.gif

Tuoj bus.. ot valią turiu!... noriu ir perku doh.gif
Atsakyti