Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(hollie @ 2019 12 08, 09:16)
<p>Labas rytas smile.gif
atostogos nusimato pas jus?  rolleyes.gif  hmm.gif </p><p></p><p>beja, kas turi paauglius vaikus(10-14), kas dabar naujo is technologiju ir ant bangos?
neturiu minciu, ka Kaledoms  huh.gif  zaislai nedomina lego irgi...
sakau, gal yra naujoves kokios? pleaseeeee, patarkit  4u.gif  4u.gif​ </p>

mano dukterecios 12 ir 15 m nori auskaru, rubu, didzioji apatinio trikotazo biggrin.gif dzemperiu.
Pirkau siemet joms fila kedus, tommiuko dzemperius, Bearpaw.
Atsakyti

mano dukterecios 12 ir 15 m nori auskaru, rubu, didzioji apatinio trikotazo biggrin.gifdzemperiu.
Pirkau siemet joms fila kedus, tommiuko dzemperius, Bearpaw.

gerai, kai yra konkretus norai, patys sako kazka siuolaikisko, o nezina ka  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Mergaites, kaip sitos ausines gal kas zino, ar jos tinka zaisti vaikam zaidimus ar jos su mikrofonu?

https://www.jbl.com/...p-KVdkQ#start=1
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2019 12 08, 09:37)
Mergaites, kaip sitos ausines gal kas zino, ar jos tinka zaisti vaikam zaidimus ar jos su mikrofonu?

https://www.jbl.com/...p-KVdkQ#start=1

specifikacijoj yra toks irasas:
One-button universal remote with microphone In the wired mode, the bundled cable, which is compatible with most smartphones, allows for easy music control and hands-free calls.
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2019 12 08, 09:16)
Labas rytas smile.gif
atostogos nusimato pas jus?  rolleyes.gif  hmm.gif 

Sveiki, atostogos imtinai gruodzio 10 - sausio 5
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2019 12 08, 09:16)
<p>Labas rytas smile.gif
atostogos nusimato pas jus?  rolleyes.gif  hmm.gif </p><p></p><p>beja, kas turi paauglius vaikus(10-14), kas dabar naujo is technologiju ir ant bangos?
neturiu minciu, ka Kaledoms  huh.gif  zaislai nedomina lego irgi...
sakau, gal yra naujoves kokios? pleaseeeee, patarkit  4u.gif  4u.gif </p>


Maniske 9 m nori roboto ir ismanaus laikrodzio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal kuri turit pasiūlyti kedukus juodos, juodos-sidabro spalvos 37 d. (24 cm. pėdai)???

Ir Urban Decay lūpdažį Tryst spalvos?😊
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2019 12 08, 10:04)
Maniske 9 m nori roboto ir ismanaus laikrodzio  4u.gif

Savo vaikui gimtadieniui dovanosim nauja telefona, nes senas sukaltas tiek, kad nieko nebesimato biggrin.gif ir el.paspirtuką. žaislų jokių nebenori rolleyes.gif

Tuesa, jam nieko nesakius Kalėdom nupirkau mašinytę kur sienom ir lubom važiuoja ir el.dantų šepetėlį. Tais žinau džiaugsis, nes visi turim elektrinius, tai jam baisi neteisybė biggrin.gif ai, ir dar kadangi krepšį žaidžia, tai air jordan treningučiai labai labai jo svajonė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 08 gruodžio 2019 - 10:14
QUOTE(JMD @ 2019 12 08, 10:10)
Savo vaikui gimtadieniui dovanosim nauja telefona, nes senas sukaltas tiek, kad nieko nebesimato  biggrin.gif ir el.paspirtuką. žaislų jokių nebenori  rolleyes.gif


Apie paspirtuka ir as masciau, bet susilaikiau, nes man kazkodel atrodo, kad juos reik visai seimai tada supirkt, nes kur jinai man viena vaziuos unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2019 12 08, 10:16)
Apie paspirtuka ir as masciau, bet susilaikiau, nes man kazkodel atrodo, kad juos reik visai seimai tada supirkt, nes kur jinai man viena vaziuos  unsure.gif  4u.gif

Tikrai taip. Ilgai mes apue tai kalbėjom ir svarstėm. Bet mūsų situacija tokia, kad jam treniruotės senamiesty. Jis varo į priekį su autiku, o atgal jis su tuo pasispiriamu paspirtuku varo pats, ir žiūri kas greičiau, ar jis ar autobusas per kamščius 🙈 kažkoks kosmosas 😂😂😂 grįžta totaliai nebegyvas ir aišku vėlai. Tai kadangi treniruotėj juos iki nukritimo ir taip nuvaro, kad liktų dar nors jėgų namo grįžus bent pavalgyt, tai bus jo transporto priemonė biggrin.gif paimt iš treniruotės su auto šansų visiškas 0.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 08, 11:10)
Savo vaikui gimtadieniui dovanosim nauja telefona, nes senas sukaltas tiek, kad nieko nebesimato  biggrin.gif ir el.paspirtuką. žaislų jokių nebenori  rolleyes.gif



O aš niekada nedovanoju brangių dovanų kalėdoms (tokių kaip telefonas ar el. paspirtukas). Ne todėl, kad neišgaliu nupirkt. Tokius daiktus perku ne kalėdoms, o gimtadieniui ar šiaip be progos. Maniškė irgi pirminiame laiške kalėdų seniui buvo parašius, kad mori 11 Iphone, bet teko paaiškinti, kad tokius dalykus gali tik mama arba tėtis nupirkt, kalėdų senis tokių brangių dovanų neneša.
Nes tikrai yra vaikų, kuriems kalėdų senis tik knyga atneša, nes tėvai tiesiog sau daugiau negali leisti. Ir labai nesmagu, kai tavo vaikas džiaugiasi brangiausiomis dovanomis iš kalėdų senio (kuris vaikams, kuriuo vis dar jie tiki, kaip ir teisingas turėtų būti), o kitas tik maža smulkmenėle.

Todėl visada brangesnes dovanas perku šiaip, be progos, o kalėdoms visada po vieną dovaną.

Šiais metais 9metei bus n-tasis lego biggrin.gif nes jei Iphonų senis neneša, tada reikia tik Lego biggrin.gif
Atsakyti
Kur ieškoti kašmyrinės beanie bordinės? Pardes iš sąrašiuko, kur renka, peržiūrėjau, niekas nepatiko
Atsakyti