Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Argija @ 2019 12 11, 23:19)
šiandien kaip tik buvau trečią kartą, atkentėjau didvyriškai ir jau tik kitais metais reikės  karsta.gif
man rezultatai matėsi ir po dviejų kartų, tad kankinsiuosi toliau, tikiuosi atlikus kursą po to tik palaikomųjų reikės  ax.gif
šiaip kiek informacijos ieškojau, tai būtent apie aleksandrito lazerį beveik vien geri atsiliepimai buvo, gal čia temoje kas daugiau patirtim pasidalins  smile.gif


Skaudejo? Na, bet depiliuojant pvz bikini zona irgi ne pyragai smile.gif atkentesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2019 12 12, 10:50)
Dekui labai 4u.gif  4u.gif  pirkau pagauta ir linko neidejau smile.gif))
Papildyta:
Parduodu geltona S, vilnius kaina 65 eur

vartotojo įkelta nuotrauka

kodėl parduodat ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif klausimelis, gal aišku kada Kauno dežučių tikėtis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 12 gruodžio 2019 - 11:02
QUOTE(Sky_diver @ 2019 12 12, 10:13)
Skaudejo? Na, bet depiliuojant pvz bikini zona irgi ne pyragai smile.gif atkentesim smile.gif

skausmas individualus reikalas, lazeris man skaudžiau nei vaško procedūros smile.gif manau ir nuo to, kiek folikolų turit priklauso, nes lazeris būtent jų pigmentą pagauna ir sudegina, tai jei plaukų nedaug, gal ir ne taip skaudžiai bus ax.gif Bet nieko tokio, ko nebūtų įmanoma ištverti 4u.gif
plius aš viską darausi vieno vizito metu, tai pati procedūra gan ilga gaunasi, jei esat labai jautri, tai gal geriau būtų atskirai zonas darytis hmm.gif
Atsakyti
Esu dėkinga NUOSTABIAI KOMANDAI už nupirktas gėrybes wub.gif

Ir atskiras AČIŪ draugiškoms, labai malonioms merginoms
JMD

LAIMINGAI MERGINAI ir

MUSIUKUI111 wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2019 12 12, 11:06)
Esu dėkinga NUOSTABIAI KOMANDAI už nupirktas gėrybes  wub.gif

Ir atskiras AČIŪ draugiškoms, labai malonioms merginoms
JMD

LAIMINGAI MERGINAI ir

MUSIUKUI111  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


ačiū jums wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2019 12 12, 13:06)
Esu dėkinga NUOSTABIAI KOMANDAI už nupirktas gėrybes  wub.gif

Ir atskiras AČIŪ draugiškoms, labai malonioms merginoms
JMD

LAIMINGAI MERGINAI ir

MUSIUKUI111  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2019 12 12, 10:56)
kodėl parduodat ?

wub.gif

Megstu aptemptesnius rubus. Spalva pati labai grazi, ryskesne nei puslapyje
Atsakyti
Informacija dėl 633, 634, 635 ir 636 dėžučių atsiėmimo 4u.gif

Vilniuje būsiu iki 2019.12.20 imtinai.

Būsiu išvykusi 2019.12.21 - 2020.01.05 (imtinai).

Skambinkite, rašykite dėl savo prekių atsiėmimo, sutarsime laiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2019 12 12, 12:02)
skausmas individualus reikalas, lazeris man skaudžiau nei vaško procedūros  smile.gif


man irgi biggrin.gif žymiai žymiai skaudžiau. Daugybę metu depiliavau su cukrumi bikini, bet lazeris vistiek žiauriai skauda. Bet tikrai įmanoma iškęst, ypač kai matai, koks rezultatas.
Kojas kai daro lazeriu visai beveik neskauda, pažastys vos vos, bet bikinis blink.gif tik aišku, ten kelių minučių procedūra.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2019 12 12, 12:02)
skausmas individualus reikalas, lazeris man skaudžiau nei vaško procedūros  smile.gif manau ir nuo to, kiek folikolų turit priklauso, nes lazeris būtent jų pigmentą pagauna ir sudegina, tai jei plaukų nedaug, gal ir ne taip skaudžiai bus  ax.gif Bet nieko tokio, ko nebūtų įmanoma ištverti  4u.gif
plius aš viską darausi vieno vizito metu, tai pati procedūra gan ilga gaunasi, jei esat labai jautri, tai gal geriau būtų atskirai zonas darytis  hmm.gif


Turiu turiu as sito gerio nemazai smile.gif Atsibodo jau man depiliuotis kas savaite po valanda laiko, o kartais ir daugiau. Darysiu viska vienu metu: visos kojos plius bikini biggrin.gif labai tikiuosi rezultatas atpirks kancias smile.gif
Atsakyti
Gal kas parduodat vyriska M dydzio striuke,aukstesniam ,lieknam vaikinui?
Atsakyti