Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(kriisti @ 2019 12 13, 10:54)
as jau gavau ir ne viena smile.gif 4u.gif


as vakar irgi lengviau atsikvepiau skaiciukus gavusi, dabar butu super, jei iki Kaledu spetu atkeliauti smile.gif siaip niekada nepalieku dovanu paskutinei minutei, bet viena parduotuve labai ilgai nupirktos prekes neissiunte, tai dabar stresas spes nespes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2019 12 13, 09:33)
taip tik atrodo, svarbu pradėt (aš per vaikus ten pakliuvau) smile.gif  mėnesiui imi, dar plius mėnesiui prasitęst gali. Užsisakai sėdint prie kompo (ir prasitęsi), nueini tik atsiimti paruoštų knygų. Dirba gi ir savaitgaliais, kai kamščių nėra .Jei per tiek laiko neperskaitai, matyt niekam tikus knyga  biggrin.gif

o knygas, kurias žinai,kad skaitysi ne kartą, tai be abejo, perku  ax.gif

Nenoriu pradet unsure.gif man didziausia vertybe gyvenime yra laikas. Nenoriu jo gaišti tam, kas nedziugina. Visa kita dzin, kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2019 12 13, 10:18)
as vakar irgi lengviau atsikvepiau skaiciukus gavusi, dabar butu super, jei iki Kaledu spetu atkeliauti  smile.gif siaip niekada nepalieku dovanu paskutinei minutei, bet viena parduotuve labai ilgai nupirktos prekes neissiunte, tai dabar stresas spes nespes  doh.gif

Ir aš gavau skaičiukus visus už 13 d. Labai džiaugsiuos jei iki Kalėdų ateis. O jei neateis, tai ateis vėliau. Jau plaukų tikrai nesirausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 13, 12:42)
Ir aš gavau skaičiukus visus už 13 d. Labai džiaugsiuos jei iki Kalėdų ateis. O jei neateis, tai ateis vėliau. Jau plaukų tikrai nesirausiu  biggrin.gif

nu jo, paskui per sventes ne tik, kad be dovanu, bet ir be plauku hihihi.gif siaip turiu jau apmascius atsargini varianta, jei nespetu atkeliauti, tai dideles bedos nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 12 13, 09:56)
Kuria biblioteka naudojatės? Mano rajone sena biblioteka, senoviniame mediniame pastate su girgždanžiomis medinėmis grindimis ir sena korteline tvarka  biggrin.gif tai apie užsakymus internetu jaučiu neina kalba biggrin.gif


Pabandykite centrinėje, Žirmūnų g. 6. Viskas modernu, knygas galima užsisakyti internetu, o grąžinti galima net ne darbo metu, yra speciali tam skirta dėžė padaryta prie įėjimo bigsmile.gif
prisijungti galite su bet kuria bibliotekų tinklo kortele, net ir kito miesto 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Evameda1 @ 2019 12 13, 10:18)
as vakar irgi lengviau atsikvepiau skaiciukus gavusi, dabar butu super, jei iki Kaledu spetu atkeliauti  smile.gif siaip niekada nepalieku dovanu paskutinei minutei, bet viena parduotuve labai ilgai nupirktos prekes neissiunte, tai dabar stresas spes nespes  doh.gif

o dar būna, kad sąskaitas gauni penktadienį, šeštadienį, o į Lietuvą išsiunčia tik kitą penktadienį unsure.gif Mačiau FB, kad po BF kitos tarpininkės kelis kartus per savaitę išsiuntė prekes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2019 12 13, 10:52)
nu jo, paskui per sventes ne tik, kad be dovanu, bet ir be plauku  hihihi.gif siaip turiu jau apmascius atsargini varianta, jei nespetu atkeliauti, tai dideles bedos nebus  smile.gif

Man liko gauti tik vyro megztinį. Manau gavęs kitas dovanas, tikrai neverks, jei megzyinį savaite ar dviem vėliau gaus. Arba paliksiu vasario 14 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 13, 13:10)
Man liko gauti tik vyro megztinį. Manau gavęs kitas dovanas, tikrai neverks, jei megzyinį savaite  ar dviem vėliau gaus. Arba paliksiu vasario 14  biggrin.gif

man du paltai dukrom, ir paciai suknele Kaledom pasipuost..jei ka, bus Naujiems metams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 12 13, 09:56)
Kuria biblioteka naudojatės? Mano rajone sena biblioteka, senoviniame mediniame pastate su girgždanžiomis medinėmis grindimis ir sena korteline tvarka  biggrin.gif tai apie užsakymus internetu jaučiu neina kalba biggrin.gif


Mažvydo, Mickevičiaus 4u.gif Vat tuo pačiu būna proga centru prasieit, pasižmonėt rolleyes.gif
Atsakyti
Kas noretu rudu 40 dydzio uz 71 eur, galiu pasiulyti, arba jie keliaus atgal i parduotuve pirmadieni. Rizikavau, bet vis tik man siauri per blauzda.
https://www.yoox.com...p...=&sizeName=
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2019 12 13, 12:17)
man du paltai dukrom, ir paciai suknele Kaledom pasipuost..jei ka, bus Naujiems metams  biggrin.gif

Kokie paltai? rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaites gal galit priminti kvepalu meginuku parduotuve lyg buvo lazkokia jei neklystu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*FemmeFatale* @ 2019 12 13, 15:07)
Laba diena, mergaites gal galit priminti  kvepalu meginuku parduotuve lyg buvo lazkokia jei neklystu  biggrin.gif

gal ši: https://www.luckyscent.com/
Atsakyti