Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Rekomenduokit prašau mergaitės kokį talentingą žmogeliuką (dailininką, grafikos dizainerį, kaip jie ten vadinas ☺) nebūtinai super duper pažengęs, gali būti jaunas pradedantysis, reik sukurti eskizą logotipą ax.gif 4u.gif
Atsakyti

Vilnius gavo 642 prekes. Kvietimai išsiųsti! Lauksiu rytoj  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2020 01 20, 23:38)
Rekomenduokit prašau mergaitės kokį talentingą žmogeliuką (dailininką, grafikos dizainerį, kaip jie ten vadinas ☺) nebūtinai super duper pažengęs, gali būti jaunas pradedantysis, reik sukurti eskizą logotipą  ax.gif  4u.gif

Galiu užklausti dukros klasiokės, jei dar reikia, talentinga mergina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 21 sausio 2020 - 01:13

https://www.belk.com....html?rrec=true

Tik dydis mazas 6,5

Michael Kors Haskell Booties
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2020 01 20, 22:31)
Su europietišku 39-40 dydžiu pirkau adidas falcon 8.5 tai buvo gerokai per dideli.

O man nebuvo dideli su tokia pat koja 😏

QUOTE(sollo @ 2020 01 20, 23:38)
Rekomenduokit prašau mergaitės kokį talentingą žmogeliuką (dailininką, grafikos dizainerį, kaip jie ten vadinas ☺) nebūtinai super duper pažengęs, gali būti jaunas pradedantysis, reik sukurti eskizą logotipą  ax.gif  4u.gif

Mano brolio drauge dirba toj srity. Jei ką rašyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2020 01 21, 02:12)
Galiu užklausti dukros klasiokės, jei dar reikia, talentinga mergina  smile.gif


Reik reik 😉 4u.gif
QUOTE(spygliz @ 2020 01 21, 09:01)
O man nebuvo dideli su tokia pat koja 😏
Mano brolio drauge dirba toj srity. Jei ką rašyk smile.gif

Parašysiu 😉 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ramuxis @ 2020 01 20, 22:41)
Gal kas susidūrėt su adidas falcon dydžiais?
Kiek esu adidas matavus, tai visi mažinti. Žiūrint dydžių lenteles, atrodo didinti smile.gif

8.5 tinka 25.5 cm. plačiai pėdai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2020 01 20, 22:31)
Su europietišku 39-40 dydžiu pirkau adidas falcon 8.5 tai buvo gerokai per dideli.

Pritariu jums del dydzio, nes as su tokia koja turiu 8 ir tai dar stora kojine telpa, niekada jokios avalynes nesu turejusi 8 ar 8,5 dydzio. paprastai perku 9-9,5, o siu man 8 geras, tai tikrai stipriai didinti.
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2020 01 20, 21:41)
Gal kas susidūrėt su adidas falcon dydžiais?
Kiek esu adidas matavus, tai visi mažinti. Žiūrint dydžių lenteles, atrodo didinti smile.gif

buvo įvairiausių komentarų apie dydžius po masinio falconų pirkimo čia temoje biggrin.gif Aš turiu juodus lakuotus falconus, visada perku 7.5 usa batus ir falconus pirkau tokio dydžio, man tinka kuo puikiausiai. Patys batai gan platūs, tai siaurai pėdai netiktų ax.gif
o šiaip juodi lakuoti labai universalūs, man net prie klasikinio palto tinka bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas galit rekomenduot: ieškau laikrodžio mergaitei 11m. Pirmas laikrodis, tai labai brangaus nesinori, bet kad būtų geresnės nei ali kokybes smile.gif Gal turit kokių idėjų?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2020 01 21, 08:49)
buvo įvairiausių komentarų apie dydžius po masinio falconų pirkimo čia temoje  biggrin.gif  Aš turiu juodus lakuotus falconus, visada perku 7.5 usa batus ir falconus pirkau tokio dydžio, man tinka kuo puikiausiai. Patys batai gan platūs, tai siaurai pėdai netiktų  ax.gif
o šiaip juodi lakuoti labai universalūs, man net prie klasikinio palto tinka  bigsmile.gif

Neskilineja lakuota oda?

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2020 01 21, 08:54)
gal kas galit rekomenduot: ieškau laikrodžio mergaitei 11m. Pirmas laikrodis, tai labai brangaus nesinori, bet kad būtų geresnės nei ali kokybes smile.gif Gal turit kokių idėjų?

Gal swatch? Lyg jomashope esu macius.
Atsakyti
JOESNEWBALANCEOUTLET
-10%

$26.99

https://www.joesnewb...t.com/dailydeal
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti