Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rastafarinas @ 2020 02 28, 13:00)
1 vnt ar vieną rinkinį?

Na rinkini aš įdedu ir tada galvoju uždėsiu 2 vnt, ir pokšt užrašas, kad tik 1 pakuote galima uzsakymui unsure.gif gal komanda kazka kitaip daro nzn unsure.gif

gal cia mano narsykle puliuoja net nezinau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 28 vasario 2020 - 12:02
QUOTE(JMD @ 2020 02 28, 11:54)
bet jie paskui nugaruoja. mano vaikui irgi labai nepatinka, liepiau neuostyt biggrin.gif

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kriisti @ 2020 02 28, 12:01)
Na rinkini aš įdedu ir tada galvoju uždėsiu 2 vnt, ir pokšt užrašas, kad tik 1 pakuote galima uzsakymui unsure.gif  gal komanda kazka kitaip daro nzn  unsure.gif

gal cia mano narsykle puliuoja net nezinau  unsure.gif


Aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2020 02 28, 13:00)
1 vnt ar vieną rinkinį?
Dedu, 7 dol, 5pack - tai negti 5 vnt kainuos 7 dol?


ka man ismeta jei spaudziu didinti kieki 4u.gif


Limit 1 per order.
Quantity has been adjusted.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 02 28, 12:03)
ka man ismeta jei spaudziu didinti kieki  4u.gif
Limit 1 per order.
Quantity has been adjusted.

vienos rusies galima pirkti 1. kitos rusies galima.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 02 28, 12:03)
ka man ismeta jei spaudziu didinti kieki  4u.gif
Limit 1 per order.
Quantity has been adjusted.

NU aišku...
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2020 02 28, 11:47)
biggrin.gif
O skaniai kvepia jie?
Papildyta:

ai, bjaurūs, matau  biggrin.gif


Aš iš bathandbody kažkada purškalų kūnui buvau užsisakius ir visų buvo bjaurūs kvapai unsure.gif bet šitų dezinfekantų užsisakiau. Perėjau es eshopus, kur nuolat apsipirkinėju, bet visur dezinfekcinės priemonės out of stock blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2020 02 28, 12:06)
Aš iš bathandbody kažkada purškalų kūnui buvau užsisakius ir visų buvo bjaurūs kvapai  unsure.gif bet šitų dezinfekantų užsisakiau. Perėjau es eshopus, kur nuolat apsipirkinėju, bet visur dezinfekcinės priemonės out of stock  blink.gif

ir visokiuose Droguose, Eurokosuose, kažin?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2020 02 28, 12:12)
ir visokiuose Droguose, Eurokosuose, kažin?

reiks užsukt prie progos, bet įtariu, kad nėra.

Vakar užėjau į akropolio maxę vaikui košių nupirkt, tai nebuvo avižinių dribsnių. Žmonės visokias kruopas kraunasi į vežimėlius, pardavėjos sukaitusios pildo lentynas. Kažkokia bobelė užsipuolė, kur avižiniai dribsniai! TAI JAU NEBUS, ANE? fool.gif Net nesmagiai pasijaučiau imdama kruopas ir miltus. Tai kur jau dezinfekantai, tuoj visas kruopas išpirks biggrin.gif
Atsakyti
Merginos. plyz, pakomentuokit Adriana Papel dydžiius
Pagal lentelę man reiktų 12, bet jokio rūbo tokio dydžio nenešioju (6, 8 tinka). Ar tikrai ten mažinta?
https://www.adrianna...AP1E206417.html
Papildyta:
QUOTE(Tutti @ 2020 02 28, 12:20)
reiks užsukt prie progos, bet įtariu, kad nėra.

Vakar užėjau į akropolio maxę vaikui košių nupirkt, tai nebuvo avižinių dribsnių. Žmonės visokias kruopas kraunasi į vežimėlius, pardavėjos sukaitusios pildo lentynas. Kažkokia bobelė užsipuolė, kur avižiniai dribsniai! TAI JAU NEBUS, ANE?  fool.gif Net nesmagiai pasijaučiau imdama kruopas ir miltus. Tai kur jau dezinfekantai, tuoj visas kruopas išpirks biggrin.gif


Bile shopintis, a ne? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Raminanti veikla biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 28 vasario 2020 - 12:23
QUOTE(rastafarinas @ 2020 02 28, 13:12)
ir visokiuose Droguose, Eurokosuose, kažin?

Vakar ieškojau, neradau. Užsisakiau internetu kažkokių vaikiškų, abejoju, kad jie gerai dezinfekuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 02 28, 12:01)
Na rinkini aš įdedu ir tada galvoju uždėsiu 2 vnt, ir pokšt užrašas, kad tik 1 pakuote galima uzsakymui unsure.gif  gal komanda kazka kitaip daro nzn  unsure.gif

gal cia mano narsykle puliuoja net nezinau  unsure.gif

taip,per uzsakyma galima pirkti ju po viena rusi
Atsakyti
O jei šiandien baigiasi galiojimas, kažin dar dezinfekuos toks gelis g.gif
Žinoma turim ir galiojančių, bet kai yra ir tokių, pirmiau juos naudojame ax.gif
Atsakyti