Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(zibuteg @ 2020 03 30, 19:18)
Nu man nededa į krepšį  unsure.gif

Tai gal jau isparduotos....
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2020 03 30, 19:09)
Ačiū 🌹 imsiu  smile.gif
Šiandien apėjau Ldl, Maxima, Iki , eurovaistine - niekas neturi vienkartinių pirštinių  unsure.gif žinoma 20€ už dezute nenoriu moketi.
Gal kas turit nuorodą  kur nusipirkti 4u.gif

Čia pirkau (tik buvo pigesnių, už 100 vnt mokėjau 7 EUR):
https://www.salonams...100-vnt-m-dydis
Atsakyti
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.

Privežė dabar tų Budulių iš užsienio tai bus čia su jais.
Vos mano vaikio per plauką neužmušė. Sustojo su autobusiuku , vežioja siuntas( priverstas, nes baigus mokslus ir neturint pažystamų advokatų padėjėju niekam nereikia), įlipes buvo į vidų siuntas susitvarkyt, atlekė ant didziausio greicio bmv , jau kaip dejo i ta autobusiuka, kad vakas isleke is jo ant asfalto. Aisku is ju masinos tai nieko neliko, bet sugebejo issiropsti ir pabegti palike vaika gulėt, gerai kad kazkas iskviete greitaja.
Bet sekundziu reikalas, jeigu butu islipes tuo momentu kai jie atleke, butu sutraiske.

Ačiū dievui, buvo tik prarades samonę, susiuvo kakta, issiliejo kraujo galvoj, bet stebimas dabar ligonineje.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2020 03 30, 19:09)
Ačiū 🌹 imsiu  smile.gif
Šiandien apėjau Ldl, Maxima, Iki , eurovaistine - niekas neturi vienkartinių pirštinių  unsure.gif žinoma 20€ už dezute nenoriu moketi.
Gal kas turit nuorodą  kur nusipirkti 4u.gif


Lidle pilna tu pirstiniu , nespeja papildyt , kokia kita diena uzsukit , vakar dar ir dezenfikanta rankom su patogiu spaustuku pirkau Lidle 400 ml 4 eur parasyta tinkamas pries virusus. Paskambint reikia pries , yra einat .nera laukiaut .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 30 kovo 2020 - 20:36
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 03 30, 22:09)
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.

Privežė dabar tų Budulių iš užsienio tai bus čia su jais.
Vos mano vaikio per plauką neužmušė. Sustojo su autobusiuku , vežioja siuntas( priverstas, nes baigus mokslus ir neturint pažystamų advokatų padėjėju  niekam nereikia), įlipes buvo į vidų siuntas susitvarkyt, atlekė ant didziausio greicio bmv , jau kaip dejo i ta autobusiuka, kad vakas isleke is jo ant asfalto. Aisku is ju masinos tai nieko neliko, bet sugebejo issiropsti ir pabegti palike vaika gulėt, gerai kad kazkas iskviete greitaja.
Bet sekundziu reikalas, jeigu butu islipes tuo momentu kai jie atleke, butu sutraiske.

Ačiū dievui, buvo tik prarades samonę, susiuvo kakta, issiliejo kraujo galvoj, bet stebimas dabar ligonineje.


Vajezau blink.gif laikykitės 4u.gif
o dėl budulių tai taip- bus čia mum "cirkų" su jais...
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2020 03 30, 21:20)
Lidle pilna tu pirstiniu , nespeja papildyt , kokia kita diena uzsukit , vakar dar ir dezenfikanta  rankom su patogiu spaustuku  pirkau Lidle 400 ml 4 eur parasyta tinkamas pries virusus. Paskambint reikia pries ,  yra einat .nera laukiaut .

dar galiu tarp musu mergaiciu  si rekomenduot  kopeikas kainuoja , tik neispirkit viso , palikit kitiems , vieno mazo pakelio labai ilgam uztenka 5 g/0,5-2 l vandens , dezenfikuoja patalpas ...Praskiedziu ir purskiu grindis ,batus .
https://www.alphazoo...s-50gr-ir-25kg/

Tai va, kad po 2 savaičių islindau is kaimo apsipirkti, dabar vėl planuoju bent savaitę nevažiuoti. O pirštinių, tai ir ūkio darbams reikia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 03 30, 21:09)
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.



OMG ...sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif :
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 03 30, 21:09)
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.



Stiprybės Jums 🙏❤️
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 03 30, 21:09)
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.

console.gif tikrai,gerai,kad nors +-gerai baigėsi 4u.gif ...

O tie buduliai ,kad juos kur bash.gif cool.gif ...
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 03 30, 21:09)
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.

Privežė dabar tų Budulių iš užsienio tai bus čia su jais.
Vos mano vaikio per plauką neužmušė. Sustojo su autobusiuku , vežioja siuntas( priverstas, nes baigus mokslus ir neturint pažystamų advokatų padėjėju  niekam nereikia), įlipes buvo į vidų siuntas susitvarkyt, atlekė ant didziausio greicio bmv , jau kaip dejo i ta autobusiuka, kad vakas isleke is jo ant asfalto. Aisku is ju masinos tai nieko neliko, bet sugebejo issiropsti ir pabegti palike vaika gulėt, gerai kad kazkas iskviete greitaja.
Bet sekundziu reikalas, jeigu butu islipes tuo momentu kai jie atleke, butu sutraiske.

Ačiū dievui, buvo tik prarades samonę, susiuvo kakta, issiliejo kraujo galvoj, bet stebimas dabar ligonineje.


Sveikatos vaikui 4u.gif

ale nereik ir iš emigracijos grįžusių budulių, mes savo rajone turim savų veikėjų. Mūsų gatvėje gyvenamoji zona, greitis 20 km/h, plius pėstiesiems pirmenybė prieš vairuotojus. Šiandien vaikai gatvės šone su ledu žaidė, atlėkė vietinis ralistas su senu BMW, prie greičio ribojimo kalnelį sulėtino ir tada vėl gazas dugnas. Vos spėjau vaikus su visais paspirtukais ant šaligatvio užkelt. Ir vietinis, žinomas, ne kartą matau pralekiantį tikrai ne ant 20.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 30 kovo 2020 - 20:48
QUOTE(evvva @ 2020 03 30, 21:20)
Lidle pilna tu pirstiniu , nespeja papildyt , kokia kita diena uzsukit , vakar dar ir dezenfikanta  rankom su patogiu spaustuku  pirkau Lidle 400 ml 4 eur parasyta tinkamas pries virusus. Paskambint reikia pries ,  yra einat .nera laukiaut .

Kaune šilainiuose ir kelintą kart nerandam vienkartinių pirštinių verysad.gif
Atsakyti
prisijunkit 4u.gif
gautusi po $3.60

https://www.puritan....c-500-mg-005000
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti