Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Sveikos,
mano dukra ketvirtokė. Turim ir kompiuterį, ir plančetę it telefoną. Kai aš dirbu iš namų, dukrai lieka plančetė ir telefonas, tai kol kas užtenka.
Mums tai įdomiai, mokytoja dienyne parašo, ką vaikai turi padaryti, bet sužiūrėti viską, t.y. ar padarė, ir kaip padarė, turi tėvai unsure.gif Va šito tai nelabai suprantu. Realiai aš vakare po darbo dar turiu atlikti mokytojos darbą. Nepatinka man taip. Panelei mano visai nieko, nes ji visada viską gana greit padaro, tai nėra jai problemų.
Muzikos mokyklą irgi "lankome". Solfedžio nėra, bet smuiku griežia mokytojai online biggrin.gif
Gatvės šokius irgi dabar šoks namie biggrin.gif
Gerai, kad tik vienas vaikas biggrin.gif Šiaip ne taip išsitenkame per 2aukštus biggrin.gif

Laukiu nesulaukiu savo siuntos. Tikiuosi ilgai neužtruks tas siuntimas paštomatu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 03 30, 20:09)
Ui mergaitės, o man šiandien kokia diena negaliu.

doh.gif Kaip baisu... Sveikatos vyrukui 4u.gif
Atsakyti
Omniva varo toliau... ryte ateina žinutė, kuo skubiau atsiimkitę siuntą, kodukas, viskas kaip priklauso. Po darbo nueinu, suvedu kodą- fig, rašo- dėl didelės apkrovos jūsų siunta dar nepristatyta... wub.gif tai gal jie jbtvjmt galėtų vienąkart susiderint veiksmus bash.gif
Atsakyti
As jau gavau siunta, aciu wub.gif

Siunciausi per LP express. Pries 16 val gaunu zinute, kad gavau siunta. 17 val vel zinute, primename, kad jus gavote siunta biggrin.gif

Del mokslu, mus irgi apklause ar turime namie kompus, nei telefonai, nei plancetes netinka ir jais naudotis negalima mokslams. Kas neturejo zadejo duoti mokykla, nezinau ar dave.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 03 31, 16:49)
Omniva varo toliau... ryte ateina žinutė, kuo skubiau atsiimkitę siuntą, kodukas, viskas kaip priklauso. Po darbo nueinu, suvedu kodą- fig, rašo- dėl didelės apkrovos jūsų siunta dar nepristatyta...  wub.gif tai gal jie jbtvjmt galėtų vienąkart susiderint veiksmus  bash.gif

tai jau dabar man neramu eit atsiimt, ar bus veltui
Atsakyti
o visos siuntos jau išsiųstos? aš kol kas jokio pranešimo iš omnivos negavau.

LP express'as gerai varo, pirma žinutė, kad gavote, prašome atsiimti greičiau, kita žinutė vos po 20 min, kad primename apie jūsų gautą siuntą biggrin.gif
Gavom kaukes iš utenos trikotažo, tokios gan plonos, nuotraukoje storesnės atrodė ax.gif

ai ir dar į šių dienų aktualijas, pasitikrinkit iš karto, ką iš barboros gavot, kol kurjeris toli nepabėgo, nes mums ne mūsų prekes prie durų išdėliojo biggrin.gif biggrin.gif gerai, kad iš karto pastebėjom, apkeitė smile.gif
Atsakyti
Aš ne siuntos ėjau, jei ką, o parduotuvės užsakymo pasiimt.
Atsakyti
Panos, parekomenduokit kokią gerą plaukų kirpimo mašinėlę...
Nemaniau, kad prireiks 🤭
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2020 03 31, 17:26)
kaip tik dabar geriu sia belgique , vis negaliu pabaigt pakelio jau trecia kart prie jos prieinu per puse metu ....
skaniausia yra si man is caprice  , ypac latte kavos myletojoms ,kaina labai gera dabar , verta pirkti . 
https://www.kavosdra...-fragrante-1kg/



Man Caprissimo Fragrante skani, patinka svelnios. Belgique man buvo rugsti. O Magnifico man karti ir stipri, ji patinka vyrui, kapsulese geria. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 31 kovo 2020 - 17:52
QUOTE(Gervuoge @ 2020 03 31, 19:41)
Panos, parekomenduokit kokią gerą plaukų kirpimo mašinėlę...
Nemaniau, kad prireiks 🤭

Wahl - kokybiškos, naudoja kirpėjos, mano vyras jau gal 3 metus ja kerpasi.
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2020 03 31, 17:41)
Panos, parekomenduokit kokią gerą plaukų kirpimo mašinėlę...
Nemaniau, kad prireiks 🤭

man kirpėja patarė arba philips, arba babyliss, su laidu, ne vien tik įkraunama, kad būtų. Tai nežinau dar pati ar pirkt pigesnę. ar brangesnei nepagailėt.

bet žiūriu bus paklausi prekė, nes mano nužiūrėta jau išparduota blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 31 kovo 2020 - 17:59
Kokia Martens'u kaina gaunasi su dabartinėm nuolaidom?
https://www.offbroad.../p/luana/252008

O Kauno siuntinukai jau išsiųsti per paštomatą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 31 kovo 2020 - 18:13
QUOTE(zibuteg @ 2020 03 31, 14:58)

man geltona skanesnė 😉
Atsakyti