Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2020 04 03, 10:16)
Kaūkur skaičiau, kad karantinas gali trukti iki 18 mėnesių.

Nu neee, tada mirsim ne nuo coronos, o iš bado unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 04 03, 10:32)
Kad ir nuslėpė, jei nuslėpė, bet matome, kas yra DABAR - būtent situacijos suvaldymas. Gyvenimas grįžta į vėžias, kad ir kiek kitaip, su didelėmis apsaugomis ir pan.

O Italijoj iki šios vyksta corona party (ta prasme jie tūsinasi, ne tai, kad nesilaiko).

O tu tiki, kad Kinijij taip pūkuota ir balta? Aš ne. Ten man gryn totalitarinis režimas. Visa info perfiltruojama.

O karantinas 18 mėnesių realus. T.y. beveik tiek, kiek užtruks tų vakcinšų atradimas ar vaistų. Kai jau visi arba persirhsim arba pasiskiepysim, tada bišk atslūgs įtampa.

Šiandien dar nepadariau 200 šuoliukų, tai nuotaika tokia kol kas pesimistinė.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 04 03, 10:32)
Kad ir nuslėpė, jei nuslėpė, bet matome, kas yra DABAR - būtent situacijos suvaldymas. Gyvenimas grįžta į vėžias, kad ir kiek kitaip, su didelėmis apsaugomis ir pan.

O Italijoj iki šios vyksta corona party (ta prasme jie tūsinasi, ne tai, kad nesilaiko).

Beje dėl tūsinimo taip nekalbėčiau. Mano pusė bendradarbių gyvena Italijoj. Jau mėnesį laiko jie nėra išėję iš namų. Ne tai, kaip mes, dar po miškus bastomės. Ten į pardą su leidimu kartą per savaitę išeit leidžia. Apie ką kitą kalbos nėra. Sėdi griežtai po puodu. Per durų slenkstį nė metro.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 04 03, 10:53)
O tu tiki, kad Kinijij taip pūkuota ir balta? Aš ne. Ten man gryn totalitarinis režimas. Visa info perfiltruojama.

Beje dėl tūsinimo taip nekalbėčiau. Mano pusė bendradarbių gyvena Italijoj. Jau mėnesį laiko jie nėra išėję iš namų. Ne tai, kaip mes, dar po miškus bastomės. Ten į pardą su leidimu kartą per savaitę išeit leidžia. Apie ką kitą kalbos nėra. Sėdi griežtai po puodu.  Per durų slenkstį nė metro.

Tai šiuo atveju ir į naudą jų režimas!!! O mes mokam demokratijos kainą. Todėl negalima net lyginti tokių lipučkių italų ispanų su kinais. Visai kitos kultūros.

Nežinau, kaip tavo bendradarbiai, bet mano vyro puskė gyvena šalia Milano ir pasakoja, kad nesilaiko jie karantino. Eina ir su draugėm susitikti... Ir vėl - tu lygini mūsų LT, kur net paprastai žmonės yra intravertai, mes kabakuose sėdam kuoooo toliau vienas nuo kito. Mieste būna žmonių tiek, kiek kitur per karantiną (hiperbolizuoju, aišku). Bet aš vaizdą per langą matau visada vienodą - ar per karantiną, ar ne.. Nesakau, kad jo nereikia, reikia. Tik sakau, kad kultūras reikia lyginti adekvačiai.

O dar grįžtant prie lėktuvų. Tikėtina, kad nori naujus bilietus pakeisti naujomis kainomis, atnaujinti užsakymų, saugumo politiką.. Žo, pradėt viską iš naujo pagal pasikeitusią situaciją.

Atsakyti
Merginos gal zinote su 100cm klubais Lauren Ralph Lauren,kuri dydi pirkti 6 ar 8?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 03 balandžio 2020 - 10:48
QUOTE(raselita @ 2020 04 03, 09:05)
Ačiū komandai už siuntinuką  4u.gif

Gal kas esat atradusios geras, tvirtas plaukų gumytes? Dukros plaukai stori ir ilgi, niekaip neatrandu tikrai tvirtų hmm.gif

Šitos. Visiškai paprastos, bet patvarios, tinkamesnės storesniems plaukams. Dažniausiai imu kūno spalvos. Turiu keturias ilgaplaukes, iš kurių vienos plaukai žemiau kelių, daug plaukų gumyčių išbandėm.
https://www.lindex.c...k-hair-elastics
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2020 04 03, 10:47)
Merginos gal zinote su 100cm klubais  Lauren Ralph Lauren,kuri dydi pirkti 6 ar 8?

Aš perku 10-tą, bet pvz. va šitos buvo per didelės, todėl pirkau 8 dydį.
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2020 04 03, 13:05)
Aš perku 10-tą, bet pvz. va šitos buvo per didelės, todėl pirkau 8 dydį.


Aciukas,nu speju busiu prisipirkusi mazu unsure.gif
Sugebejau pries kelias dienas uzsisakyti sitas 6
https://www.ralphlau...ant/508417.html?
Dabar sitas tuomet nusiunciau 8
https://www.dillards...pants/510070751



Siaip calvin klein,MK,Ana Taylor perku 6 dydzio.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 04 03, 09:32)
Kad ir nuslėpė, jei nuslėpė, bet matome, kas yra DABAR - būtent situacijos suvaldymas. Gyvenimas grįžta į vėžias, kad ir kiek kitaip, su didelėmis apsaugomis ir pan.

O Italijoj iki šios vyksta corona party (ta prasme jie tūsinasi, ne tai, kad nesilaiko).

Ne į temą, bet ai, parašysiu- ne vėžias, o vėžes. Nes vėžės, o ne vėžios. Čia šiaip, nesikabinėju, o tiesiog dažna klaida, gal kam naudinga bus http://www.vlkk.lt/k...e-ieiti-i-vezes
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 04 03, 12:24)
Ne į temą, bet ai, parašysiu- ne vėžias, o vėžes. Nes vėžės, o ne vėžios. Čia šiaip, nesikabinėju, o tiesiog dažna klaida, gal kam naudinga bus http://www.vlkk.lt/k...e-ieiti-i-vezes

Oj tai ačiū, man vardininkas atrodo, kad vėžios. Mūsų krašte visi taip taria. Dabar žinosiu, kad ne toks žodis biggrin.gif
Atsakyti
Zalias tencel jumpsuit 23.84$

Navy ir Balta palaidine su linu 22.50$

Palaidine su linu 22.50$

Tiesus dzinsai 10.79$

Veliurinis sijonas 13.48$

Juoda veliurine suknele 16.19$
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2020 04 03, 09:03)
Gal mergaitės kur USA perkate plaukų pr. priemones KEVIN MURPHY pigiau?
Randu Walmart, bet kainos nedžiugina

Maciau Milita Daikeryte pardavineja su 10% nuolaida dabar
Atsakyti
QUOTE(raselita @ 2020 04 03, 09:05)
Ačiū komandai už siuntinuką  4u.gif

Gal kas esat atradusios geras, tvirtas plaukų gumytes? Dukros plaukai stori ir ilgi, niekaip neatrandu tikrai tvirtų hmm.gif

HM ir pepco
Atsakyti