Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2020 04 09, 10:37)
Aš užsakinėjau dažus iš senių. Paštomatu pristatymas 15.04, tai nuvariau vakar 9 ryto ir atsiėmiau. Nei vieno žmogaus. Užtat jau pusę terasos nudažiau. biggrin.gif velykom bus gražu  wub.gif

Na va..jaučiu reikės dar kartą užsisakyti blink.gif , nes per tą Omnivą terasa iki kitų metų bus nenudažyta verysad.gif o dabar tokie orai, kad kaip tik galima būtų viską pasidaryti..
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 04 09, 10:47)
Noriu JCrew kokono verysad.gif Gal kas turit kokios gražios spalvos bordo ar žalios- 10-12Tall gera kaina pagavę ir nepranešiojot? Factory netink.

Buvo uzvakar, berods, daug spalvu Tall gerom kainom

Svarowski Bella ivairios neblogom kainom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 09 balandžio 2020 - 09:54

Noriu JCrew kokono verysad.gifGal kas turit kokios gražios spalvos bordo ar žalios- 10-12Tall gera kaina pagavę ir nepranešiojot? Factory netink.

 

Turiu Tall 10 Žalią ryškų.

Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2020 04 09, 10:53)
Na va..jaučiu reikės dar kartą užsisakyti  blink.gif , nes per tą Omnivą terasa iki kitų metų bus nenudažyta verysad.gif o dabar tokie orai, kad kaip tik galima būtų viską pasidaryti..

butent. uzsakiau antradieni apie 20 h vakare, ryte anksti gavau zinute ir nuvariau pasiimt. pries mane atsieme 1 vyriskis, as lauke palaukiau, tada as uzejau, ten po 1 zmogu teleidzia, po manes kai isejau atvaziavo dar vienas. kontaktu 0. visur stovi dezinfekantai, viskas labai tobulai. uztrukau gal 2,5 min
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 04 09, 09:53)
Buvo uzvakar, berods, daug spalvu Tall gerom kainom

Svarowski Bella ivairios neblogom kainom

Užvakar matyt Narnijoj buvau
Papildyta:
QUOTE(irmante @ 2020 04 09, 09:58)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72643056" data-time="1586418479">
<div>
<p>Noriu JCrew kokono vartotojo įkelta nuotraukaGal kas turit kokios gražios spalvos bordo ar žalios- 10-12Tall gera kaina pagavę ir nepranešiojot? Factory netink.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Turiu Tall 10 Žalią ryškų.</p>

Pasižymiu smegeninėj, jei nepagausiu bordo- parašysiu až 4u.gif
Atsakyti
Jo, Omniva net telofono nebenurodo, aš skambinaus iš savo el laiškų, nes mes esame verslo klientai. Dar perklausė, ar jūs verslo klientai.

O dabar dar Velykos, tai galima pamojuoti siuntoms ir vaiko dovanoms cray.gif
Atsakyti

Tai gal geresne situacija su Lp express paštomatais?
Sekančias siuntas gal galima bus rinkti per kurį siųst? unsure.gif

654 jeigu pavyks bandysim persiuntinėti iš Vilniaus ir ne Omniva, o LP nes tikrai ženkliai geresnė situacija pas juos su pristatymu  :mastau:

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 04 09, 11:37)
Aš užsakinėjau dažus iš senių. Paštomatu pristatymas 15.04, tai nuvariau vakar 9 ryto ir atsiėmiau. Nei vieno žmogaus. Užtat jau pusę terasos nudažiau. biggrin.gif velykom bus gražu  wub.gif

Kokius dažus pirkot?
Man irgi perdažyti terasą
Atsakyti
Mielos pirkejos, buvome sulaukusios nemazai uzklausu del musu temos Facebook platformoje, informuojame, kad siame puslapyje ir sioje grupeje dalinames naujausiomis akcijomis ir nuolaidomis, kvieciame aktyviai bendrauti, dalintis pastebejimais apie pirkiniu dydzius, kokybe ir kitus niuansus. Netikusioms prekems, pirktoms per mus, parduoti yra skirta si isparduotuve. Taip pat turime ir Instagram paskyra. Busime dekingos, jei pakviesite prisijungti draugus, biciulius, pazistamus, kuriems taip pat butu aktuali apsipirkimo USA parduotuvese paslauga per musu komanda ax.gif

Atsakyti

Užvakar matyt Narnijoj buvau
Papildyta:
Pasižymiu smegeninėj, jei nepagausiu bordo- parašysiu až 4u.gif

 

Bordo Tall 10 -12 nemaciau, buvo lyg iki 6 ar 8

Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2020 04 09, 11:06)
Kokius dažus pirkot?
Man irgi perdažyti terasą

as pirkau jachtini laka. ir dejau ant senu dazu, kurie mane nervino. palydavo ir plemai balti. ten tipo a lia impregnantas buvo. zodziu. paemiau pusiua blizgu, tai tokios grazioso dabar grindys. reik dar pabaigt, nes temperatura turi but ne maziau 5 laipsniu.
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2020 04 09, 10:12)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="72643066" data-time="1586419420">
<div>
<p>Užvakar matyt Narnijoj buvau
Papildyta:

Pasižymiu smegeninėj, jei nepagausiu bordo- parašysiu až vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Bordo Tall 10 -12 nemaciau, buvo lyg iki 6 ar 8</p>


8 šviesų turiu, norisi kiek didesnio. O kuri jūsiškė spalva?
QUOTE(JMD @ 2020 04 09, 10:20)
as pirkau jachtini laka. ir dejau ant senu dazu, kurie mane nervino. palydavo ir plemai balti. ten tipo a lia impregnantas buvo. zodziu. paemiau pusiua blizgu, tai tokios grazioso dabar grindys. reik dar pabaigt, nes temperatura turi but ne maziau 5 laipsniu.

Aš irgi jachtinį laką biggrin.gif pusiau matinį biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Lauko baldams
Atsakyti