Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(regal @ 2020 05 24, 01:37)
kokia kalba/tarme/slengu jūs rašot?  unsure.gif Man kartais net keletą kartų reikia perskaityt, kad suprasčiau, o kartais ir to nepakanka  rolleyes.gif pvz kaip ir šis postas  blink.gif

Vertimas būtų maždaug toks: "Šiaip dar žiūrint kur tu su tais išeiginiais [treningais] žadi eit. Va, pažiūrėjau, Basanavičiaus gatvėj, daugiausiai nešioja [treningus] su trimis juostelėmis lotuliukas.gif aš su išeiginiais nuvažiavau Palanga Klaipėda Palanga. Kapiec. Kaista šlaunys."
Kreipiuosi salės pagalbos help.gif kaip išversti "kapiec"? Čia geras žodis, nerandu tinkamo atitikmens unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2020 05 24, 09:31)
Vertimas būtų maždaug toks: "Šiaip dar žiūrint kur tu su tais išeiginiais [treningais] žadi eit. Va, pažiūrėjau, Basanavičiaus gatvėj, daugiausiai nešioja [treningus] su trimis juostelėmis lotuliukas.gif aš su išeiginiais nuvažiavau Palanga Klaipėda Palanga. Kapiec. Kaista šlaunys."
Kreipiuosi salės pagalbos  help.gif kaip išversti "kapiec"? Čia geras žodis, nerandu tinkamo atitikmens  unsure.gif  biggrin.gif

Baigta😆
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2020 05 24, 09:31)
Vertimas būtų maždaug toks: "Šiaip dar žiūrint kur tu su tais išeiginiais [treningais] žadi eit. Va, pažiūrėjau, Basanavičiaus gatvėj, daugiausiai nešioja [treningus] su trimis juostelėmis lotuliukas.gif aš su išeiginiais nuvažiavau Palanga Klaipėda Palanga. Kapiec. Kaista šlaunys."
Kreipiuosi salės pagalbos  help.gif kaip išversti "kapiec"? Čia geras žodis, nerandu tinkamo atitikmens  unsure.gif  biggrin.gif

Ir kaip be ryšio, ane? Visas žavesys prapuola biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2020 05 24, 09:31)
Vertimas būtų maždaug toks: "Šiaip dar žiūrint kur tu su tais išeiginiais [treningais] žadi eit. Va, pažiūrėjau, Basanavičiaus gatvėj, daugiausiai nešioja [treningus] su trimis juostelėmis lotuliukas.gif aš su išeiginiais nuvažiavau Palanga Klaipėda Palanga. Kapiec. Kaista šlaunys."
Kreipiuosi salės pagalbos  help.gif kaip išversti "kapiec"? Čia geras žodis, nerandu tinkamo atitikmens  unsure.gif  biggrin.gif

Šakės biggrin.gif

Aš irgi suprantu JMD, nekilo keblumu. Va kartais Kriisti nesuprantu, nors tu ka, skaitau skaitau ir niekaip biggrin.gif Nepykstam tik, Kriisti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stuleju: 24 gegužės 2020 - 08:40
QUOTE(zibuteg @ 2020 05 24, 09:35)
Baigta😆

Kapiec yra neologizmas, ir reiškia pravalą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 05 24, 09:38)
Ir kaip be ryšio, ane? Visas žavesys prapuola  biggrin.gif

Jo, iškart 95% žavesio dingsta biggrin.gif
Atsakyti
Dar į JMD temą biggrin.gif Man labai nesiderina jos rašymo stilius, kartais ir bendravimo-toks gi kažkoks “įdomesnis” hihihi.gif . O balsas kai lakštingalos, toks išskirtinai švelnus malonus wub.gif Nu rimtai biggrin.gif

Išgąsdinai mergičkas, galvojo k a p i e c joms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 05 24, 10:00)
Dar į JMD temą  biggrin.gif Man labai nesiderina jos rašymo stilius, kartais ir bendravimo-toks gi kažkoks “įdomesnis” hihihi.gif . O balsas kai lakštingalos, toks išskirtinai švelnus malonus  wub.gif Nu rimtai  biggrin.gif

Išgąsdinai mergičkas, galvojo k a p i e c joms  lotuliukas.gif

Tai gal jau ties ta vieta ir pabaigiam. biggrin.gif

Atsakyti
Ooo, “nutrauk” ir mano krašte vartojamas terminas fotkinant. Kai “išvertėt” JMD slengą, pagalvojau, kad tas pats, kaip pasiuntus nx, išvertus į norminę kalbą būtų “eikite jau eikite” bigsmile.gif
Atsakyti
Gafsa,kai rasi kažkur gražių treningų/kostiumėlių išduok ir mums smile.gif HM ?Labai laukiu šviesiai violetinio/purple kostiumėlio (kol kas tik sąskaitos) wub.gif Dar gal uniqlo reiks kažką išbandyti.Mačiau topshope kelnes perka.O šiaip iš tikrųjų atrodo visur pilna,populiarios prekės,o kaip reik ir nėra unsure.gif
Atsakyti
Parduodu naujus Coach kedus, vidpadis 27,5cm 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
https://www2.hm.com/...0816915003.html šitos su juodu,beige viršum irgi gal visai nieko.
Papildyta:
QUOTE(Ibero @ 2020 05 24, 10:41)
Parduodu naujus Coach kedus, vidpadis 27,5cm  4u.gif

O kodėl jų nieks neima-faini kedukai wub.gif ,taip gyrė visos,taip ieškojo unsure.gif ...
Atsakyti