Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Mergaites,
Kaip Gap dzinsu dydziai, pvz lyginant su j brand ar current Elliot?
Ir ar geri jie isvis? Pagal kaina 😁

Aciu is anksto👼
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2020 05 30, 00:23)
Mergaites,
Kaip Gap dzinsu dydziai, pvz lyginant su j brand ar current Elliot?
Ir ar geri jie isvis? Pagal kaina 😁

Aciu is anksto👼

Man pasitaikė gerokai prastesni. Lyginciau su zara ar hm kokybe, o dydžiai didesni, nei tavo parašytų. Jei CE ar JB perku 28, gap reikėjo 27 ar net 26. GAP turiu tik dvejus, gal kitos patikslinus. Labai issitampo, keliai issimusa🙄
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 30 gegužės 2020 - 07:30
QUOTE(LOCKETS @ 2020 05 30, 00:23)
Mergaites,
Kaip Gap dzinsu dydziai, pvz lyginant su j brand ar current Elliot?
Ir ar geri jie isvis? Pagal kaina 😁

Aciu is anksto👼

Neturiu šimtų, bet turiu po keleta visokių. . Gap baigiu sudevėt iki skylių. Jokie keliai nesimuša. Man jie niekuo tarpusavy nesiskiria. Jokie keliai nesimuša. Kokybiški džinsai, tik kad nėra etiketės "polo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2020 05 29, 23:23)
Mergaites,
Kaip Gap dzinsu dydziai, pvz lyginant su j brand ar current Elliot?
Ir ar geri jie isvis? Pagal kaina 😁

Aciu is anksto👼

Dideli, prasti, medžiaga veliasi, keliai išsitampo. Baisūs. Oldnavy šviesmečiais geresni.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 08:43)
Dideli, prasti, medžiaga veliasi, keliai išsitampo. Baisūs. Oldnavy šviesmečiais geresni.

Old navy net nedėvėjau. Tragiški tragiški. Pragulėjo, paskui kažkam perdovanojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 05 30, 07:45)
Old navy net nedėvėjau. Tragiški tragiški. Pragulėjo, paskui kažkam perdovanojau  biggrin.gif

Negražu tokius prastus daiktus dovanot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 05 30, 08:48)
Negražu tokius prastus daiktus dovanot  lotuliukas.gif

Tai kuriai padovanojau ir tai per geri. Nusipirkau tall, jezau, iki papų 🙈 atsisėdu, juosmuo įsiremia ir atvimpa, kaip trenkiau biggrin.gif
Mano gap džinsam abiem 4 metai. Ilgiau dėvėjau tik th. Nieko jiem nėr biggrin.gif tik jau prasitrynė vienų kraštai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 30 gegužės 2020 - 07:53
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ačiū už siunitinukus 4u.gif
Nustebino j. Crew paltas gerąja prasme. Ir spalva, ir atrodo bus šiltas. Ačiū rekomendavusiai 🌷gyvai jis atrodo kur kas geriau.
Tik man nesiojanciai L, M labai didelis. Jei kas pirksite, turekite omeny, kad gerokai didinti.
bright rose
Atsakyti
Ralphui sale prekem jokia nuolaida negalioja?
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2020 05 30, 09:35)
Ačiū už siunitinukus 4u.gif
Nustebino j. Crew paltas gerąja prasme. Ir spalva, ir atrodo bus šiltas. Ačiū rekomendavusiai 🌷gyvai jis atrodo kur kas geriau.
Tik man nesiojanciai L, M labai didelis. Jei kas pirksite, turekite omeny, kad gerokai didinti.
bright rose

Nuo kada tu L?🧐🤔
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 05 30, 07:42)
Neturiu šimtų, bet turiu po keleta visokių. . Gap baigiu sudevėt iki skylių. Jokie keliai nesimuša. Man jie niekuo tarpusavy nesiskiria. Jokie keliai nesimuša. Kokybiški džinsai, tik kad nėra etiketės "polo"  biggrin.gif


Paantrinsiu, kad Gap tikrai geri dzinsai, turiu gal 5, visi labai kokybiski, dzinsas kokybiskas, standus, jokie keliai neissimusa. Su old navy ner ka lygint, old navy as ir net nenesioju- siules kreivos, dzinsas skystalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fitnes: 30 gegužės 2020 - 09:17