Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Koks fainas kasmyras su lapes kapisonu
Atsakyti
QUOTE(r@mke @ 2020 12 01, 21:32)
Mergaitės  4u.gif  buvo kalbėta apie čiužinius, kurie geriausi, perverčiau kruvą psl atgal nerandu, gal kur pamenat, lyg Lono  unsure.gif


Pries kelias savaites buvom tokiose pat paieskose. Jau turim nauja. Lono mums tiko tik trys spyruokliniai (nes ciuzini dedam ant lovos su patalynes deze be groteliu). Tai is triju ne vienas nepatiko nei man nei vyrui. Pirkom Siauliu gamybos lietuviska. Kokybe niekuom nenusileidzia ir net geresne (spyruokliu skaicius kvadrate zenkliai didesni nei Lono) o kaina siek tiek net zemesne. Kolkas patenkinti

https://auraplus.eu/preke/oskaras/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 02 gruodžio 2020 - 19:42
Tiek prisižiūrėjau macarons, keksiukų wub.gif grožiai, deja Art nesiunčia verysad.gif.
Ačiū visoms pasidalinusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 12 02, 18:56)
o kur visi spalvą suteikiantys valgomi dažai? biggrin.gif
maistiniai dažikliai: E122*, E102*, E129*, E151, E102*, E132, E131.

*Gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

ta taip, šitų jau priedų jau net nedėjau, nes savaime aišku, kad tokių gražių spalvų natūraliais būdais neišgausi be dažiklių.

Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2020 12 02, 18:54)
Ksantano derva ji nepavojinga, naudojama tam, kad ingredientai viens nuo kito neatsiskirtų, o tas e520 tai blogis.

aš neanalizavau, kas pavojinga, kas ne, o kad galima tik iš natūralių maisto produktų, t.y. kiaušinių baltymai, cukraus ir migdolų miltų, pagaminti be jokių papildomų priedų, Čia apie patį macaronsą kalbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 02 gruodžio 2020 - 19:48
QUOTE(regal @ 2020 12 02, 19:46)
ta taip, šitų jau priedų jau net nedėjau, nes savaime aišku, kad tokių gražių spalvų natūraliais būdais neišgausi be dažiklių.

Papildyta:

aš neanalizavau, kas pavojinga, kas ne, o kad galima tik iš natūralių maisto produktų pagaminti be jokių papildomų priedų, t.y. kiaušinių baltymai, cukrus ir mogdolų miltai. Čia apie patį macaronsą kalbu.

Labai net išgausi, tik jie labai brangūs.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 12 02, 19:48)
Labai net išgausi, tik jie labai brangūs.

kaina nesvarbu, jei žinot pasidalinkit.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2020 12 02, 19:46)
ta taip, šitų jau priedų jau net nedėjau, nes savaime aišku, kad tokių gražių spalvų natūraliais būdais neišgausi be dažiklių.

Papildyta:

aš neanalizavau, kas pavojinga, kas ne, o kad galima tik iš natūralių maisto produktų, t.y. kiaušinių baltymai, cukraus ir migdolų miltų, pagaminti be jokių papildomų priedų, Čia apie patį macaronsą kalbu.

Aš tų makarūnsų nevalgau iš viso. Nesu net ragavus. Nemėgstu saldumynų.
O kažkada labai turėjau artimą ryšį su maisto ingredientais. Natūraliais. Nuo to laiko visada skaitau sudėtis. Bet kuo daugiau žinai, tuo labiau nėr ką valgyt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 02 gruodžio 2020 - 20:13
QUOTE(Ingusia31 @ 2020 12 02, 19:37)
Pries kelias savaites buvom tokiose pat paieskose. Jau turim nauja. Lono mums tiko tik trys spyruokliniai (nes ciuzini dedam ant lovos su patalynes deze be groteliu). Tai is triju ne vienas nepatiko nei man nei vyrui. Pirkom Siauliu gamybos lietuviska. Kokybe niekuom nenusileidzia ir net geresne (spyruokliu skaicius kvadrate zenkliai didesni nei Lono) o kaina siek tiek net zemesne. Kolkas patenkinti

https://auraplus.eu/preke/oskaras/

Pas musirgi čiužinys pirktas iš čia ax.gif Tarnauja ne pirmus metus ir tikrai esame patenkinti. Mums buvo labai sunku išsirinkti čiužinį, nes mūsų su vyru svoriai skiriasi dvigubai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2020 12 02, 19:50)
Aš tų makarūnsų nevalgau iš viso. Nesu net ragavus. Nemėgstu saldumynų.

Aš ragavusi, bet man neaaaa, visai nepatinka ax.gif Ir saldumynai nedomina biggrin.gif Geriau dešrytė, agurkėliai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 12 02, 19:50)
Aš tų makarūnsų nevalgau iš viso. Nesu net ragavus. Nemėgstu saldumynų.
O kažkada labai turėjau artimą ryšį su maisto ingredientais. Natūraliais. Nuo to laiko visada skaitau sudėtis. Nes kuo daugiau žinai, tuo labiau nėr ką valgyt  blink.gif

aš tai mėgstu ir valgyti, ir gaminti. Čia mano gamintas pistacijų tortas su macaronsais, stengiuosi, kuo mačiau dėti dažų, todėl nėra tokie gražūs ir ryškūs kaip garsiųjų kepyklų.
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
p.s. pardavimui nedarau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 02 gruodžio 2020 - 20:15
QUOTE(regal @ 2020 12 02, 20:07)
aš tai mėgstu ir valgyti, ir gaminti. Čia mano gamintas pistacijų tortas su macaronsais, stengiuosi, kuo mačiau dėti dažų, todėl nėra tokie gražūs ir ryškūs kaip garsiųjų kepyklų
vartotojo įkelta nuotrauka

Aha, madoj dabar labai šitaip tortus puošti biggrin.gif man visai spalvingas jis wub.gif
Atsakyti
Oj, ateitų čia viena tetutė, kuri irgi šitoj temoj perka, su savo tortikais, saldumynų mėgėjos apsiverktų ir ekranus laižytų biggrin.gif

Atsakyti
Labai estetiski Regal darbai, grazu
Atsakyti